Резултати от 1 до 13 от общо 13
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By plpenov

Истина ли е това?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    61
    #1

    Истина ли е това?

    Дали е истина това , моля коминтирайте : Корупционната България. Открито писмо до главния прокурор на Република България Сотир Цацаров , ако съм пропуснал нещо , моля темата да бъде изтрита!

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #2

    Отговор: Истина ли е това?

    Кое дали е истина - писмото или това дето пише в него?

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    61
    #3

    Отговор: Истина ли е това?

    Ти как го разбираш? – естестествено че това което пише във него.
    smqnab одобрява това.

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #4

    Отговор: Истина ли е това?

    Тези неща са известни, просто тук са събрани на едно място. По интересно ми е къде беше "гражданското общество" тогава. За съдебната система въобще и не питам...

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Отговор: Истина ли е това?

    детинска наивност е да се вярва, че от 1990 до 2005 не е било същото!

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #6

    Отговор: Истина ли е това?

    Да, така е. Аз помня доста добре 90-91г., 93-95г., 96-97г., 00-01г. Нищо ново не се случва в БГ, сценария е винаги един и същ, както и една и съща партия винаги е готова на всичко, дори с цената да доведе страната до тотална разруха.

  8.  
     
  9. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #7

    Отговор: Истина ли е това?

    ...то че е така, така е - това и на децата вече им е ясно, ама по-лошото е, че не виждам (поне аз) някакво логично и цивилизовано решение на проблема. никой (човек, фирма, банка, групировка, партия) няма да си отстъпи капиталите, влиянието или властта доброволно.... На всички ви е ясно че който държи капиталите , той държи и властта - и 'ко пра'йм тогава?

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #8

    Отговор: Истина ли е това?

    подражаваме на успелите - крайна наглост, кражба при всеки удобен случай, криене от по-силните и тормоз над по-бедните

    предполагам, че не си запознат с основно положение в правото:

    Човек е невинен, докато не му свършат парите!

  11. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #9

    Отговор: Истина ли е това?

    само истини за съжаление.
    скоро 2-4 години ще прибавим и новите неща от последните 4 години.
    и за да не чакате, бойко къде предложи в сметките за тока да бъдар написани имена - неговото трябва да стои до зелената енергия - от 800мегавата и инсталирани до юни миналата година 600 са гербаджйски. юни казаха че баницата е разделена и няма да пускат нови играчи, бърза промяна на закона и вкараха квоти които се отпускат и за запълнени до 2016-та, както и правото на ерп-то да те присъедини в рамките на 12 или 24 месеца ли беше... там някъде спрях да следя нещата.
    и моята идея за 4-8 панела на покрива беше блокирана - добре че сега докато са в оставка коват нови закони и можеше да направя нещо ако не бях изхарчил паричките. седмицата следначалото на протестите приеха че ерп-тата нямат право да отказват присъединяване на нови малки мощности. така че отново сме в играта

  12. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #10

    Отговор: Истина ли е това?

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    детинска наивност е да се вярва, че от 1990 до 2005 не е било същото!
    Детска наивност е и да се вярва, че другаде по света е различно. Просто тука са прекалено нагли.

  13. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #11

    Отговор: Истина ли е това?

    Дали е вярно написаното,сигурно,но този който го е написал-Сугарев всъщност сега е от "недоволните".....Защо ли?Ами защото го откачиха от яслата !Нима и той не "папаше"години наред като посланик!?.....Колко години беше депутат преди това?...Сега "огладня" и гледа да се намести на софрата на Борисов!..Ама там места няма пък и нещо май келнерите спряха да я зареждат!!......

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #12

    Отговор: Истина ли е това?

    А бре братче, каква ясла за Сугарев, той не знае какво става и къде се намира ти на ясла бил.

    Сугарев винаги е бил против властта от която и конкретна личност да се е олицетворявала.
    Беше против Костов навремето и го плю, след това срещу царя, след това срещу станишката, сега Бойко е наред, а скед него ще дойде ред на следващия ... и така ...

    Лично на мен в част от изказванията си за конкретни твърдения ми изглежда дори параноичен, толкова маниакално абсурдни ми се струват някои негови твърдения.

    Но знам ли може това което на мен ми се струва абсурдно поне една част да е вярно.

    Според мен той е една полезна личност за българското общество и политика, защото винаги е опозиция и критикува открито властта, а такива хора са малко в България.Критикувайки властта насочва вниманието на обществото към точно определни проблеми/язви които трябва да бъдат решени/излекувани.

  16. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #13

    Отговор: Истина ли е това?

    Само не разбрах как критикуваше власта като беше посланик в Индия?...Тоя само се прави на хахав,и той си е лапач-или в парламента или на посланическо место!Да, прав си,жив параноик,ама нима и Филчев не беше такъв?.....Сега го "играе"гражданин,дано някой му се вързва на приказките!.....Или по точно ...на чупките и стойките......

    - - - Обновено - - -

    Само не разбрах как критикуваше власта като беше посланик в Индия?...Тоя само се прави на хахав,и той си е лапач-или в парламента или на посланическо место!Да, прав си,жив параноик,ама нима и Филчев не беше такъв?.....Сега го "играе"гражданин,дано някой му се вързва на приказките!.....Или по точно ...на чупките и стойките......

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Истина ли е HAIER с СОР 4.88 ?
    От dandani във форум Климатици Haier
    Отговори: 19
    Последно: 23-02-10, 05:20
  2. Отговори: 2
    Последно: 30-09-08, 15:16
  3. Е,това не е истина!
    От tarantula-66 във форум Windows
    Отговори: 17
    Последно: 04-04-05, 14:47
  4. Дали е истина?
    От ru-boy във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 10
    Последно: 16-09-04, 13:18
  5. Тъжната истина за RADEON VE
    От King във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 7
    Последно: 26-04-02, 16:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе