Резултати от 1 до 11 от общо 11

Дали е истина?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #1

    Дали е истина?

    Днес получих на емайла си покана да посетя следните адреси:

    http://www.tokbg.bgfree.com/

    http://www.telbg.bgfree.com/

    Дали е някаква измама? Някой има ли информация?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    127
    #2

    Дали е истина?

    Абе истина е и търся от доста време таквоз. Само че на този сайт искат регистрация а неща да ми имат име и адрес. Някой ако може да ми даде контакт от де да си купя, ще съм благодарен.

  4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #3

    Дали е истина?

    Такъв Мейл и аз получих ама....

    Дискусия по този въпрос имаше скоро в някой от форумите - може би Hardwarebg. Там се изказваха доста съмнения относно работоспособноста и ефекта от тая "джаджавка". Има две възможности:

    1. Ако това работи, масовата реклама ще го компрометира много бързо и ще се намери "АНТИ"

    2. Имаме поредното преброяване на баламите в България.


  5. YG
    YG е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    348
    #4

    Дали е истина?

    Да и аз получих преди време тези адреси. По скоро съм склонен да се присъединя към втората възможност на Lupus

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Дали е истина?

    аз се отоплявам на акумулираща печка, която гори нощем на средно 3kw. задавам следния въпрос - как ще ми падне консумацията от 3 на 2 kw, като при това количеството топлинна енергия, излъчвано от тухлите, остане същото. единствен отговор - когато се повиши кпд на уреда.



    тук не говорим за гимнастики от рода на: толкова бързо примигваща светлина, че окото да я вижда като непрекъснат поток, а de facto да има промеждутици, от които да се спестява. тук говорим за ефективност. там вече външни уреди не могат да помогнат.



    за телефоните - как пък сметнаха 5 минути ми е много чудно! може би са имали предвид времето, на което се отчита един импулс, защото това е възможността. единствената такава - да се принуди отчитането на импулса да стане в края на периаода, а не в началото му. как обаче това ще стане от дома на потребителя за мен честно си остава загадка.



    за аналоговите връзки (останаха ли някъде още такива?) имаше доста "ръководства", някои от които действително работеха. но те не включваха процесори за по $50 и т.н., а съвсем други неща. всеки служител в тел.централа обаче знаеше външното проявление (поведението на релето на съответния захитрял абонат) и набързо съответният абонат преставаше да бъде чак толкова хитър.



    според мен това е 100% зарибявка за лековерни

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #6

    Дали е истина?

    За телефона незнам , но за тока съм питал един от колегите инженери . Преди време бяха писали за един човечец който изобретил уред който също така намалявал консумацията на тока - от физиката знам че просто енергията не се губи - как става тоя номер ми беше много чудно . Питах единия колега инженер и той ми обясни целия фокус ( е почти де ) . Трикът е че сегашните електромери не са били финно настроени да отчитат всички характеристики на тока и уредът на оня изобретател не е нищо ново под слънцето а просто стар номер който да накара електромера да не отчита тези харктеристики по които се следи за потреблението на ток .

    Физиката каза - Енергията не се губи - Хау [:D]

    Предполагам че и това уредче на сайта е на същия принцип .

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    168
    #7

    Дали е истина?

    Според мен токът може да се пести. Това с електромерите е верно.

    Ама за телефона нещо ме съмнява!

    Номерът ставаше със старите аналогови телефони.

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #8

    Дали е истина?

    То от много време се нзае за подобни устройства. Те просто "лъжат" електромера но има много неработещи такива в нета.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #9

    Дали е истина?

    нещо като това:

    http://www.pozitron.ru/sposob.htm#1

  12. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    20
    #10

    Дали е истина?

    ako teq neshta sushtesvuvaha

    to trqbva da ima i jeni deto mogat da shofirat, razbirat ot football, ne se oplakvat, ne ti opuvat nervite, ne hodqt po 4ujdi muje i te posreshtat vseki den goli na vratata [:D]



    ina4e naistina ima ustroista, koito sa dosta prosti kato shemi, koito lujat tel centralata 4e liniqta ne se izpolzva i taka govorish for free i sum vijdal takiva

    no dali naistina vurshi rabota ne znam

    ina4e na teoriq bi trqbvalo

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    9
    #11

    Дали е истина?

    Не знам, ама цените си ги бива [xx(] и най-голямата гавра ще бъде, ако не вършат работата за която са предназначени [:D]

    Simon Phoenix - от изброените 6 критерия аз лично (едва ли някой го интересува, но давам пример) покривам 4, а понякога 5 от тях. Казвам го, защото съм сигурна, че съществува такава жена, самоче ти сигурно не си я открил още [^]

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Истина ли е това?
    От plpenov във форум Коментирай новина
    Отговори: 12
    Последно: 07-03-13, 18:00
  2. iHeater - икономичен инфрачервен отоплител - дали е истина?
    От niki72 във форум Електрическо отопление
    Отговори: 9
    Последно: 12-08-11, 00:02
  3. Отговори: 2
    Последно: 30-09-08, 15:16
  4. Отговори: 11
    Последно: 12-07-06, 02:02
  5. Е,това не е истина!
    От tarantula-66 във форум Windows
    Отговори: 17
    Последно: 04-04-05, 14:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе