Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 50
Like Tree4Одобрявам

Замунда се разцепи.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #31

    Отговор: Замунда се разцепи.

    Не знаех.
    Знам, обаче, че ползвам .нет от доста години вече, барабар с Арена, и не ми се налагало да търся "паралелни вселени"

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #32

    Отговор: Замунда се разцепи.

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    то всъщност .нет е клонинга нали знаеш ...
    По скоро СЕ е стар бекъп а НЕТ си продължи - ако съдя по рейтинга ми! Сега кой е оригинала откъм собственост е друг въпрос...

  4. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #33

    Отговор: Замунда се разцепи.

    ами времето ще покаже коя ще дръпне и коя ще залезе .. но народа си е на .нет масово хабер нямат за разцепление ..

  5. Senior Member Аватара на Bibi
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    2,757
    #34

    Отговор: Замунда се разцепи.

    Аз намерих в .se филма, който търсех, с по-добро качество. И оттогава по инерция първо там гледам.

  6. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #35

    Отговор: Замунда се разцепи.

    За торенти отпреди раздора менкам .se и .net в url-а и добавям сийдърите и от 2-та тракера в задачата.

  7. Novice
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    2
    #36

    Отговор: Замунда се разцепи.

    Замунда... това е сайт , в който модераторите не стават за нищо. Те банват акаунти , защото не са съглавсни с мненията им. Аз съм отвратен от отношението към потребителите.
    Излизат с номра , че всичко ни е на готово , но те не са единствените , а и основната им цел е да печелят от реклама. Банват акаунти с одбър куефициент , замо защото не са съгласни с някои мнения на модератора и му го казват в прав текст , но без обидни епитети. Това е под всякаква критика. Този сайт трябва да бъде отхвърлен от потребителите. Има много друи торент сайтове , в които отношението е приемливо и приятелско , но тези от замунда се мислят за велики , а без нас потребитлите нмаше да ги има.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #37

    Отговор: Замунда се разцепи.

    нищо подобно не се случва .. колко глупости съм изприказвал там най много да ме mute-нат за 5-10 дена да не мога да пиша инак си тегля ..

  10. Novice
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    2
    #38

    Отговор: Замунда се разцепи.

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    нищо подобно не се случва .. колко глупости съм изприказвал там най много да ме mute-нат за 5-10 дена да не мога да пиша инак си тегля ..
    Пич Банаха 10 човека , затова че някой мрънкаха за субтитри , а аз се опитах учтиво да обясня на модератора , че това е раздел коментари и няма смисъл да ги заплашва с бан. Не е нормално това... Раздела комнтари е да се коментира , да се дискутира на разбираем български без обидни епитети. Ей тоя модератор hatter .... уж на 44 години , а пък с мислене на дете и се мъчи да наложи диктатурски контрол. За капак след своето мнение затвори коментарите , за да не може да му се протеворечи. Били го правили за нас. Без нас нямаше да ги има , защото ние сме тези , които сииват и връщат информацията.А хората няма да си пускат рекламата там ако няма потребители. Разправя , че сме били некултурни и никъд в друга държава няма такова нещо.Може би е прав , но и такова отношение от модератори няма. Банаха ми ип-то , но това не е проблем. Лесно се заобикаля и има хора , които винаги ще намерят начин да влизат , но вече няма да си правят труда да сиидват , а само ще консумират информация. Просто са уникално просто тези хора. Сами си правят лошо.
    Dominator одобрява това.

  11. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #39

    Отговор: Замунда се разцепи.

    Да не казвам колко пъти за коментар и то градивен са ми банвали акаунт с качение 20TB! и коефицент 16.... За мен Arenabg е истината!

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #40

    Отговор: Замунда се разцепи.

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Да не казвам колко пъти за коментар и то градивен са ми банвали акаунт с качение 20TB! и коефицент 16.... За мен Arenabg е истината!
    В послендо време забелязах че са едно цяло и двата тракера. Каквото и да ми говорят- и двата едновременно махнаха RSS новините, двата се разделиха на филми и детски сериали, а другите на филми и сериали.
    но като гледам тракер листа си, торент тракерите са същите като на едното им цяло. Според мен е поредния "номер" другаря К...в , да не ги закача. От 5г съм на друг , различен от арената - ( много постен и измислен дизайн, по-скоро затруднява от колкото улеснява) и смея да кажа че от преди 3г минаха и замунда и арена.

  13. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #41

    Отговор: Замунда се разцепи.

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO Виж публикацията
    В послендо време забелязах че са едно цяло и двата тракера. Каквото и да ми говорят- и двата едновременно махнаха RSS новините, двата се разделиха на филми и детски сериали, а другите на филми и сериали.
    но като гледам тракер листа си, торент тракерите са същите като на едното им цяло. Според мен е поредния "номер" другаря К...в , да не ги закача. От 5г съм на друг , различен от арената - ( много постен и измислен дизайн, по-скоро затруднява от колкото улеснява) и смея да кажа че от преди 3г минаха и замунда и арена.
    Сподели кой е той?

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #42

    Отговор: Замунда се разцепи.

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Сподели кой е той?
    Понеже е забранена рекламата - ще дам жокер. Много известен и касов филм е със същото име.

  16. Junior Member Аватара на vector
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    MainaTown
    Мнения
    48
    #43
    Напиши поне кой номер е в IMDB класацията филма щом е касов.

  17. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #44

    Отговор: Замунда се разцепи.

    аватар?
    Mr.TECHNO одобрява това.

  18. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    704
    #45

    Отговор: Замунда се разцепи.

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO Виж публикацията
    Понеже е забранена рекламата - ще дам жокер. Много известен и касов филм е със същото име.
    Защо този тракер няма магнет линкове? Не искам да тегля самия торент файл и предпочитам магнети, ама тук няма, както на двете Замунди да речем.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Не мога да вляза в Замунда
    От dallaz във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 22
    Последно: 01-03-14, 01:06
  2. BG МАМАТА се "разцепи" ...
    От justify във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 31-01-14, 23:44
  3. Замунда!?!
    От lord_ice във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 21-06-11, 10:23
  4. Отговори: 6
    Последно: 07-05-09, 16:37
  5. Замунда работи
    От dragozow във форум Коментирай новина
    Отговори: 35
    Последно: 16-04-07, 05:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе