Резултати от 1 до 11 от общо 11

тон колони за Playstation

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    4
    #1

    тон колони за Playstation

    Здравейте,
    отскоро имаме PS3 вкъщи и остана само колоните да направим пълен кефа:-)
    Понеже не съм някакъв супер маняк, а и нямам много пари за такова нещо се спрях на тези колонки. Колони Logitech X-530. Причината да се спра точно на тях е, че могат лесно да се закачат на стена в хол около 22 кв.м. Ако имате друго по-добро предложение съм готов да чуя.
    Искам вашето мнение за тях. Също така, да ме осветлите как да ги вържа. Към конзолата или към телевизора? Дали ще се получи добър 5.1 ефект, който да може да се усети при филм с необходимите ефекти, както и при игра?
    Предварително ви благодаря и за скорошния отговор защото исках да ги купя тези дни. Благодаря ви

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re:тон колони за Playstation

    Не виждам как ще ги пуснеш и ще извадиш 5+1 канала звук след като и ТВто и PS3 имат оптичен изход само ...не знам през конектора на PS3 AV Multi Out дали излиза аналогов 5+1 канален звук за да го закачиш към Лоджитека.

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #3

    Re:тон колони за Playstation

    Не ,само 2 канала излизат. Освен някое евтино домашно кино с оптичен или HDMI вход да вземеш. По-добрия вариант -ресивър и колони .
    п.п. В ТМ често правят промоции на ресивър+колони /обикновено Ямаха/ за около 1000лв и за нуждите ти са добър вариант .

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Re:тон колони за Playstation

    Подозирах, че са 2 канала но ми се видяха много пинчетата и си викам може и да вади повечко ))))

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #5

    Re:тон колони за Playstation

    Компонентния и пълния скарт "излизат" от там .

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #6

    Re:тон колони за Playstation

    Като си си харесал Ложитеци - Z5500/Z906 са с оптичен вход .

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    4
    #7

    Re:тон колони за Playstation

    При различни ревюта казват, че вади истински Surround sound. При филмите дава хубав обемен звук и създава обстановка кто в кно, зука на колата се променя според посоката на двежение, а при игрите, когато врага ти издва отзад, задните колонки започват да работят като стъпки, шумолене, изтрели. След като звука е двуканален, защо го предлагат като идеялно решение на конзола.
    Аз на конзолата имам един кабел наподобяващ HDMI от едвата страна, а от другата има 3 чинча (един за видеото и две за аудиото). Имам и преходник за евробукса, ама смисъл от това няма.
    Тези решения с ресийвър за по 1000 лева са ми скъпи. Затова съм се насочил към такива колонки. Ако горните ефекти са налице ок ще ми е.

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #8

    Re:тон колони за Playstation

    Кажи някакъв бюджет ,че те и Logitech с цифрови входове не са никак евтини http://www.logitech.com/en-roeu/spea...er-system-Z906 .

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    172
    #9

    Re:тон колони за Playstation

    Най-евтино ще излезе с едно домашно кино, мисля, че има примерно самсунг с оптичен вход за около 250 лева.

  12. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #10

    Re:тон колони за Playstation

    По добре да даде още 50-100лв и да вземе домашно кино на Сони -Самсунг-а са прекалена ширпотреба в ниския клас и звучат като от консерва.

    http://www.sony.bg/product/hcs-surro...ayer/dav-dz340

  13. Novice
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    4
    #11

    Re:тон колони за Playstation

    И аз започнах да се заглеждам по система за домашно кино. Ако може да ми препоръчате нещо с цифров усилвател с оптичен вход-изход за около 250 лева ще ви бъда благодарен. Може и 2 ръка за по-малко :-)

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. PlayStation 4 ?
    От svetlio1 във форум Конзоли за игра
    Отговори: 16
    Последно: 01-11-13, 23:59
  2. Купувам Playstation 1 , Playstation 2
    От alphabeta във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 20-06-12, 01:11
  3. Отговори: 1
    Последно: 19-03-12, 11:48
  4. PlayStation
    От Pandelka във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 24
    Последно: 19-02-07, 18:10
  5. PlayStation 2 ot USA
    От avalon4o във форум Конзоли за игра
    Отговори: 1
    Последно: 25-11-05, 12:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе