Страница 32 от 59 ПърваПърва ... 22303132333442 ... ПоследноПоследно
Резултати от 466 до 480 от общо 876
Like Tree158Одобрявам

PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #466

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Не знам как ще е с USA версия - имам и такъв профил, но никога не съм го ползвал за покупки . Иначе там си е евтенийка , а и имат точки с натрупване (като при кашоните) + и може да си вземеш карта с 50$ бонус (постоянно ми пращат рекламни мейли)... никога няма да ги стигнем, но там пазара е огромен.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #467

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Значи в тая Англия и Щатите игрите са с до 30 кинта по евтини,сега си намерих в shopto Wolfenstein за 88 лева чистак нови,и не само тая всички игри са така,ние тука сме живи да ни ореве човек,139 лева е в Пулсар и Озон,емаг я нямат,Технополис я нямат ,по добре и тех да ги няма,н е знам за кво са живи.139 лева за 8 часа соло кампания без мулти ако дада, ще скоча от много високо с главата надолу.Баси подигравката .сега се чудя дали да дам 100 кинта за дигитална WW2 от USA или 125 за диск oт България.Не бих му мислил хич,само ме е страх да се не прецакам с тия региони ,щото аз съм патил така,с World of War.Взех играта от ***** дигитална,и само в руски сървъри после.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #468

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Добре че не си купих дигиталната версия на тоя боклук WW2 ,че сега щях да съм умрял.Разкарах я в Olx само след час мулти.Сингъла - около 30 минути и замина и той в коша.Кошмар някакъв.Тия си правят гавра с юзърите,просто не ми се пише за тая игра,всичко е насрано,неадекватни оръжия,супер гадни и камперски карти,нагъчкани с детайли,ъгълчета ,стайчета,преградки и стенички,ретро физика и механика на ботовете,ала CoD 2 от едно време,усрани сървъри,тонове бъгове,май се хоства само на техни сървъри ,и това е кошмар за юзъри с по отдалечена локация,сега когато трябва няма компенсиращ лаг да пукнат дано,иначе го завират къде ли не,на килкама просто виждам как оня отсреща е с почти секунда преднина.Единственото добро нещо което забелязах е,че снайперистите са умрели.Не че няма кукикскоопинг,има го и още как,но картите не позволяват снайпер,или поне в повечето е неефикасен,малки са,най ми допадна комбат шотгъна като съотношение ефективност към средата.Както и да е,за мен вече тая игра е история.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #469

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    А, на мен ми хареса (особено пък в сравнение с предните две говна) ама аз играя главно на war режима - ела да видиш там снайперистите какво ни правят
    Иначе има си още доста бъгове (те още докато не чеше почнала официално , а само я бях свалил предварително минаха 4 ъпдейта ) и понякога се чака сума ти време да почне мача ... На "про"-то и с HDR си е добра, ама при близки кадри понякога (особено с по-голям зум на оптиката) изскачат доста несъвършенства и графични бъгове ...

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #470

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Добре че те кефи,щото твоята няма продаване.Само погледни юзърскора в метакритиката ,да не кажеш че нещо лъжа : Call of Duty: WWII for PlayStation 4 Reviews - Metacritic

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #471

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Ааа, свикнал съм ... след предните две простотии, ама и децата я играят иначе предните със сигурност щях да ги пропусна . то и предната я взех само заради ремастъра на COD4 ...
    То в тая област с игрите винаги си набутан, ама в последно време хептен изнагляха - една камара пари за 1/3 от играта , а после плащай като DLC-та за останалата .
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #472

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Те това нещо CoD Infinite Warfare Digital Deluxe Edition

    са го пуснали в PSN за 67 лева.

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #473

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Най-слабата част от поредицата ... , доколкото се сещам рекламният клип беше най-нехаресваното видео в YouTube

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #474

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Не съм я играл.Не искам и да я пробвам дори.Мисълта ми беше,че за 67 кинта вземаш CoD Infinite Warfare + Season pass-а на играта,Terminal картата бонус и CoD4 Remastered.Не ми се дават 67 лева само заради ремастъра обаче...

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #475

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Ремастъра вече си го има на отделен диск - все ще има някоя добра оферта в ebay .

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #476

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Имам два аккаунта за шерване.
    На единия има мисля около 12 игри,ползва се само за по един час вечер ,сина играе мултито на CoD AW.Аккаунта е Primary.Не знам само,ако лицето на другата конзола се логне докато primary то е в игрова сесия в PSN,дали ще кикне играча ...?
    Другите игри не се играят.
    Другия ми аккаунт е американски и там има три игри,които също не се играят.
    Въобще аккаунтите се не ползват.
    Лично мой са си.Игрите аз съм си ги купувал,ако някой иска може да си шерне негов аккаунт.Стига да не е некой измекяр,да даде паролата и мейла на трето лице ,и да правим цигански работи,и като се разбереме да ги деактивираме,наистина да го прави а не да ме лъже.
    Това са ми вторични аккаунти и е грехота да прашлясват,когато и друг законно може да им се порадва.
    Първия е български и е със следните игри :
    1.Call of Duty Advanced Warfare
    2.Battlefield Hardline
    3.Destiny
    4.The Crew
    5.Killzone Shadow Fall
    6.Resident Evil Zero Edition
    7.Tomb Rider Definiive Edition
    8.Minecraft
    9.Live is Strange
    10.Brothers : a Tale of Two Sons
    11.Journey
    12.Darksiders 2 Deadhinitive Edition

    Другия е американски и има само три игри на него :
    1.Тhe last of Us Remastered
    2.God of War Remastered
    3.The Order 1876
    Файтъри и спортни не играя,сина е фен на фифа та,но 18 ката не му хареса

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #477

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    На втори ноември един пич ми прати една игра от Англия,чак на 18 ще я получа в провинцията.Значи винаги около 15-20 дена .Рекорда ми е 10 дена ,директно без да минава през Габко с Royal mail.За доставка от Англия до България плащам 2 лева за игра.А Еконт ми взема 5 после....бахти.Сега се чудя дали да си не поръчам за 430 паунда X-са само да го разцъкам от любопитство и после да го продам,тук в България няма да го продават

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #478

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Английските магазини почнаха вече с намаленията за Черния петък ... ама не като при нас - PS4pro + 5 игри (между които и FIFA18 и CODWW2) за около 730лв ... съмнява ме тук да има подобни, то "голата" ПС4про си седи на 800лв още ...

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #479

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Абе конзоли има,ама лошото е вече няма кво да играя,направо се чудя кво ще правя докато излязат читави игри.Интересуват ме единственно Days Gone, God of War, Metro Exodus ,Detroit: Become Human и The Last of Us Part 2,а те излизат чак на година кой знае кога,от мултито на WW2 се отказах категорично,а много разчитах на него като средство за дълготрайно уплътняване на времето.Повечето са ексклузиви на Сони,така че новия Сандък,който мислех евентуално нещо за CoDWW2 да взема,и той отпада от wish list-а като ненужна вещ

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #480

    Отговор: PlayStation 4 / FAQ - съвети, обсъждане

    Някой ако е пропуснал да си купи "плюс" абонамент изгодно - сега е част от "черният петък" - 89лв + още доста изгодни нови и по-стари заглавия.

    https://store.playstation.com/en-bg/...ay#sf173843393
    Този пост е редактиран от svetlio1; 21-11-17 в 21:59.
    ivodivo одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 32 от 59 ПърваПърва ... 22303132333442 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Купувам Playstation 1 , Playstation 2
    От alphabeta във форум Купува
    Отговори: 2
    Последно: 20-06-12, 00:11
  2. Съвети за PHILIPS 42PFL5405H
    От tatiana70 във форум Philips телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-05-12, 11:44
  3. Green card - съвети
    От Tai-Pan във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 14-05-07, 19:53
  4. Съвети/Мнения за ЛАН Мрежа
    От Nasko0o във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 04-04-06, 19:18
  5. Съвети за покупка на ц. фотоапарат
    От Tai-Pan във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 12
    Последно: 21-06-05, 18:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе