Резултати от 1 до 13 от общо 13

Съвети за покупка на ц. фотоапарат

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    98
    #1

    Съвети за покупка на ц. фотоапарат

    колебая се м/у няколко модела.

    бихте ли ми препоръчали някой от моите избрани модели? и ми кажете отзиви за тях как снимат? и ако може да ми се покаже снимка нагледно с тях?!

    моделите са:

    Benq DC E30

    Polaroid PDC 2070

    Polaroid PDC 2050

    Umax AstraPix 470 Plus

    Mustek Gmart D35

    Trust 550 POWERC@M

    благодаря за помогналите ми!


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    259
    #2

    Съвети за покупка на ц. фотоапарат

    Би ли дал ценовата рамка, в която имаш намерение да се вместиш?

    Защото аз лично бих ти препоръчал за потребителски, непретенциозни нужди Canon PowerShot A400... От предложените от теб модели, нито един(за мен специално) не е удовлетворителен като качество. Но най-вече те заклевам - не си купувай Mustek! Не питай защо, излишно е, по-скапан фотоапарат едва ли ще намериш! Аз имам два - Mustek D30 и Canon PowerShot A75. Първото не заслужава името фотоапарат... А Canon-а... просто е върха(за мен поне).

    А за актуални прегледи и тестови снимки посети този сайт:

    http://www.steves-digicams.com/

  4. silverfox
    Guest
    #3

    Съвети за покупка на ц. фотоапарат

    Нямям впечатление от нито един от тях. Аз имах Schneider Capture 2100, а сега съм с Canon Digital Ixus 40. Но така като ги гледам директно мога да ти кажа да се откажеш от Benq, Mustek и Trust. При тези марки даже няма смисъл да обяснявам защо не трябва да ги купува човек. Umax не знам да са правили нещо по-добро от старите си скенери, но напоследък и там ги няма. Докато Polaroid си е марка сред фото техниката. Общо взето които си бяха кадърни едно време, са кадърни и сега в ерата на цифровото фото. Така че избирай по-добрия модел на Polaroid.



    //edit

    Подкрепям orpamarosa за Canon. Много добри апарати.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #4

    Съвети за покупка на ц. фотоапарат

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">колебая се м/у няколко модела.

    бихте ли ми препоръчали някой от моите избрани модели? и ми кажете отзиви за тях как снимат? и ако може да ми се покаже снимка нагледно с тях?!

    моделите са:

    Benq DC E30

    Polaroid PDC 2070

    Polaroid PDC 2050

    Umax AstraPix 470 Plus

    Mustek Gmart D35

    Trust 550 POWERC@M

    благодаря за помогналите ми!





    <div align="right">Originally posted by Tai-Pan*-*18/06/2005*:* 17:46:31</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Panasonic DMC-LZ2EG-S ;DMC-LZ1EG-S ; DMC-LS1EG-S в описаната поредност.Всичките са с оптичен стабилизатор на картината.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #5

    Съвети за покупка на ц. фотоапарат

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">колебая се м/у няколко модела.

    бихте ли ми препоръчали някой от моите избрани модели? и ми кажете отзиви за тях как снимат? и ако може да ми се покаже снимка нагледно с тях?!

    моделите са:

    Benq DC E30

    Polaroid PDC 2070

    Polaroid PDC 2050

    Umax AstraPix 470 Plus

    Mustek Gmart D35

    Trust 550 POWERC@M

    благодаря за помогналите ми!





    <div align="right">Originally posted by Tai-Pan - 18/06/2005 : 17:46:31</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Panasonic DMC-LZ2EG-S ;DMC-LZ1EG-S ; DMC-LS1EG-S в описаната поредност.Всичките са с оптичен стабилизатор на картината.



    <div align="right">Originally posted by kris11 - 19/06/2005 : 10:28:38</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    И всичките са около 3 пъти по-скъпи от всеки от изброените [:D]



    Аз мога да ти предложа :http://clubs.dir.bg/showthreaded.php...sed&sb=5&part=

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    98
    #6

    Съвети за покупка на ц. фотоапарат

    ок.

    Canon PowerShot A400 този колко парички е?


  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #7

    Съвети за покупка на ц. фотоапарат

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">ок.

    Canon PowerShot A400 този колко парички е?





    <div align="right">Originally posted by Tai-Pan*-*19/06/2005*:* 16:41:29</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Oколо стотина лева по евтини от Панасоника

  10. etg
    etg е офлайн
    Administrator
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,393
    #8

    Съвети за покупка на ц. фотоапарат

    Исках да пусна poll, понеже и мен ме интересува, ама не намерих как става[Oops!]

    1. Canon PowerShot A400

    2. Друг в тоя ценови диапазон

    Предложения?

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #9

    Съвети за покупка на ц. фотоапарат

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">ок.

    Canon PowerShot A400 този колко парички е?





    <div align="right">Originally posted by Tai-Pan*-*19/06/2005*:* 16:41:29</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">339лв в Технополис и Германос !

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #10

    Съвети за покупка на ц. фотоапарат

    Tai-Pan, послушай хората и си вземи КАНОН-а.

    orpamarosa, от MUSTEK има и по-голяма пръчка - ПРАКТИКА. Е това като го видите и бягайте далеко от него, че после много боли главата и джоба.

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    166
    #11

    Съвети за покупка на ц. фотоапарат

    Canon A400 наистина е хубаво фотоапаратче, струва към 280лв http://911.bg/a2/offers.asp?parent=5601&mo=1485&lang=bg . Но ако можеш да отделиш повечко пари (370лв) си вземи А510.

    А иначе според мен най-хубавите фотоапарати са Canon, SONY, Kodak , Olympus.. Ама каквото и да вземеш гледаи да е над 3Megapixela


  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #12

    Съвети за покупка на ц. фотоапарат

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Canon A400 наистина е хубаво фотоапаратче, струва към 280лв http://911.bg/a2/offers.asp?parent=5601&mo=1485&lang=bg . Но ако можеш да отделиш повечко пари (370лв) си вземи А510.

    А иначе според мен най-хубавите фотоапарати са Canon, SONY, Kodak , Olympus.. Ама каквото и да вземеш гледаи да е над 3Megapixela





    <div align="right">Originally posted by g_ishkitiev*-*20/06/2005*:* 13:47:25</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Малка корекция А 400 - 369 лв с ДДС - http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09011656

    А 510 - 499 лв с ДДС - http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09013541

    Е последната цена на А 510 май доближава тази на Панасоника ??

    DMC -LS 1EG-S - <font color="red">419 лв с ДДС - </font id="red">http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=00000017

    -ДИГИТАЛЕН ФОТОАПАРАТ

    -4 МЕГАПИКСЕЛА

    -3Х ОПТИЧЕН ZOOM

    <font color="red">-ОПТИЧЕН СТАБИЛИЗАТОР НА КАРТИНАТА </font id="red">-ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ЗАПИС НА ВИДЕОКЛИП

    10 И 30 КАДЪРА В СЕКУНДА

    -14 МВ ВГРАДЕНА ПАМЕТ

    а виж и DMC-LZ1EG-S -цена с ДДС<font color="red">: 549.00 лв.</font id="red">

    -ДИГИТАЛЕН ФОТОАПАРАТ

    -ОПТИЧЕН СТАБИЛИЗАТОР НА ОБРАЗА-MEGA OIS

    -24X ZOOM (6X ОПТИЧНО, 4Х ЦИФРОВО)

    -4 MEGAPIXEL CCD

    -2.0" TFT LCD ДИСПЛЕЙ

    -СЛОТ ЗА SD/MMC КАРТА

    -ВГРАДЕНА ПАМЕТ 14MB

    -ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ЗАПИС НА ВИДЕОКЛИП

    -ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ДИРЕКТЕН ПЕЧАТ -PICT BRIDGE

  16. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #13

    Съвети за покупка на ц. фотоапарат

    А това, че А510 има Shutter Priority, Aperture Priority и 4х ?

    Сега с LZ1, който е с 6х и стабилизатор вече има битка, понеже има МОЩНА оптика.



    В http://www.etronicsbg.com цената на А510 идваше тънка.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. проблем с покупка на фотоапарат
    От VPM във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 5
    Последно: 09-01-10, 12:53
  2. Покупка на WEB Камера (мнения,съвети)
    От artos във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 26-03-07, 19:49
  3. покупка на фотоапарат - нужда от съвет
    От devil във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 5
    Последно: 10-10-06, 15:20
  4. Покупка цифров фотоапарат от USA
    От SPaun във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 6
    Последно: 03-10-06, 12:23
  5. фотоапарат покупка
    От connect във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 22
    Последно: 23-05-06, 12:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе