Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

Коя конзола е по-добра

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    5
    #1

    Коя конзола е по-добра

    Здравейте, искам да ви попитам коя от конзолите Xbox 360 (xbox one ) и PS3(PS4) e по добра за онлайн игра и защо главно става дума за фифа искам да играя ultimate team и срещу други играчи благодаря ви предварително.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #2

    Отговор: Коя конзола е по-добра

    Ти да не мислиш, че по цял ден сверяваме игрите и скоростта на кадрите ?
    Сега сериозно:
    За Fifa 2015 няма никаква разлика в качеството на картината и кадрите между PS4 и Xbox one.
    При GTA5 Сони има една идея по красива картина и ефекти, но е толкова незначително ..... че не си струва да се плюе по другата конзола.

  4. Novice
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    5
    #3

    Отговор: Коя конзола е по-добра

    Извинявам се но не съм се изразил явно правилно става въпрос от към финансова гледна точка като си купя конзолата и играта да си цъкам а съм чувал че след създаване на account в xbox live трябва да купуваш и нещо като ваучер ли не знам какво точно а за PS 3 i PS 4 не знам изобщо как стоят нещата.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #4

    Отговор: Коя конзола е по-добра

    Сега , ако правилно съм разбрал въпросите -
    - за игра онлайн на ПС3 не се заплаща нищо - там ще ти е най-изгодно
    - ПС4 и ХО (както и Xbox360) са с допълнителни абонаменти , за да се играе онлайн - към 100лв за ПС4 (абонамент "плюс") и официално пак почти толкова о при боксовете , но там има варианти и за купуване на по-ниски цени - последния път ми излезе към 60-70лв ... Сони и те правеха от време на време промоции , ама нещо отдавна не са ...
    - почти няма смисъл (освен ако СЕГА искаш да ти по-евтин онлайн гейминга) да залагаш на старите генерации - ПС4 (за мен) е по-добрият вариант , а и там имаш официална поддръжка от Сони и магазин за България
    - като качество на самото свързване и по време на игра(ФИФА) не мисля ,че има значение дали си с ПС или Xbox - там мисля сървърите са си на ЕА и при проблеми тях псуваш

    п.п. И при двете (ПС/ХВОХ) при заплатен абонамент , всеки месец получаваш по някоя игра безплатно - за ПС са за трите актуални конзоли - ПС3/ПС4 и Вита

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #5

    Отговор: Коя конзола е по-добра

    Споменават по разни сайтове, че на XBox One му е по-трудно да държи 60 кадъра на FullHD заради по-слабата DDR3 памет (При PS4 е DDR5) до колко е истина не знам. Като цяло избора ти трябва да зависи от ексклузивните заглавия за конзолата.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #6

    Отговор: Коя конзола е по-добра

    То там имаше и още - май отделяше от процесор и памет за Кинект-а + че и нещо за две операционни с-ми бях чел ...
    Най-отблъскващото обаче е дизайна и размерите на това нещо - все едно са копнали старо VHS или работна станция - ужас !

    Сега като разкараха Кинект-а има добри оферти (особено на Запад) и леко се замислям ... главно и заради Forza6 ама как да го пляснеш тоя чукундур до ПС4 ?

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #7

    Отговор: Коя конзола е по-добра

    Това с отделянето на памет за кинект-а го оправиха с пач. Ама както и да го мисля DDR3 при XBOX vs DDR5 при PS4 .... Аз само заради Halo бих се навил. И да, бих я скрил някъде да не се вижда

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #8

    Отговор: Коя конзола е по-добра

    То май 60 кадъра ги докарва ама му е трудно да е на 1080р , макар че уж сега Forza6 я дават 1080/60 ...
    Нещо е джойстика не можах да го харесам , освен за шутъри - на PES и файтинг игри като Мортал-а направо си е невъзможен за мен ...
    п.п. Туй Halo така и не можах да го харесам и изобщо на мога да разбера кое му е толкова "невероятното" и различното спрямо всеки подобен шутър като COD/Battlefield ...

  11. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #9

    Отговор: Коя конзола е по-добра

    Атмосверата Светльо. Просто играта е страхотна ...нещо като Destiny ама умножено по 100. Повечето излезли Halo-та са шедьоври. Oт cut сцените можеш да си сглобиш едно филмче Страхотна е. Жалко, че няма да я видим на нашите конзоли.

  12. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #10

    Отговор: Коя конзола е по-добра

    PS4 според мен е по-добрия вариант за сега. Ако си плащаш акаунт за онлайн игра ще ти струва 29 лева за 90 дни.
    Това е оптимален вариант защото получаваш 2-3 игри безплатно /по някога има хитови заглавия като Лара Краф, Драйвърклуб и т.н/
    Получаваш и отстъпки за закупуване на игри на дигитално копие. Аз имам NFS за 37 лева, Driverclub за 34 лева, UFC за 34 лева, Dragon Age взех на 50 % отстъпка и още няколко заглавия.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #11

    Отговор: Коя конзола е по-добра

    Ако не плащам онлайн услугата им а имам закупена игра мога ли да изграя мулти?

  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #12

    Отговор: Коя конзола е по-добра

    При PS4 не можеш. За да играеш онлайн, плащаш месечна/тримесечна или годишна такса. Между дургото от скоро тримесечният абонамент за PS+ е вече 40 лева. За момента остава най-изгодно годишният на цена 99 лева.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #13

    Отговор: Коя конзола е по-добра

    От време на време пускат по някой уйкенд аванта и тогава може да поиграеш онлайн и без платен "плюс"...
    Те затова ги увеличиха 1 и 3 месечните - да е по-голяма разликата при годишния , ама по-добри да бяха намалили годишния ...

  17. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    378
    #14

    Отговор: Коя конзола е по-добра

    В такъв случай не би следвало да има проблем с игри втора употреба щом е необходим абонамент за онлайн. Нали така? Поправете ме ако греша. PS3 и PS4 и Fifa 2015 могат да играят онлайн заедно, нали? Обмислям покупка, че зимата идва.

  18. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #15

    Отговор: Коя конзола е по-добра

    Ами не съм сигурен дали са идентични сървърите за едни игри при различни конзоли. Примерно при Destiny всеки един модел конзола си играе на сървър за нея и няма как играч с PS3,Xbox или PS4 да се засекат и играят заедно.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Конзола под наем?
    От yonkok във форум Конзоли за игра
    Отговори: 6
    Последно: 05-05-15, 14:40
  2. Избор на игрова конзола
    От emos във форум Конзоли за игра
    Отговори: 11
    Последно: 06-03-12, 01:09
  3. Помощ за игрова конзола
    От Caesar във форум Конзоли за игра
    Отговори: 2
    Последно: 15-12-11, 23:56
  4. Продавам: DJ USB конзола Behringer BCD3000
    От ventci във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 23-03-09, 23:59
  5. браузъри за конзола
    От fori във форум Linux
    Отговори: 4
    Последно: 01-03-03, 19:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе