Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 81
Like Tree8Одобрявам

Xbox - съвети и обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #31

    Отговор: Xbox - съвети и обсъждане

    Xbox One X will soon get HDR10+ support via firmware update

    https://www.microsoft.com/en-us/stor...1GkWpk1V0k1Q)()

    svetlio1
    Мда - така говорят сега собствениците на PS...
    PS4 Pro въобще не поддържа нативно 4к. Игрите се рендират с доста по-малка резолюция и просто ъпскейлва до 4к.
    2160/60p за PS4 си е невъзможна работа - автоматично преминава 20160/30p. Не съм геймър, но предпочитам плавна картина вместо насечена такава.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 11-11-17 в 13:04.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #32

    Отговор: Xbox - съвети и обсъждане

    Не, така говорят препатилите с недомислени и лошо изпълнени/изработени уреди Както виждаш от подписа ми имам и "кашони" и знам какво говоря - първият ми изкара 6 месеца щото беше "много добро" изпълнение. От тогава не бързам да им купувам първите версии - пропуснах първото недоразумение и на тая генерация и взех Xbox One S.
    И след като не си геймър и не си виждал на живо що коментираш неподготвен - аз насичане на ПС4 не съм виждал - поне не и на тия игри дето ги имам и играя - ако го има е от лошо разработени и изпълнени игри .
    Виж и поиграй на живо Uncharted (въпреки, че тя по принцип си е на 30 кадъра) и особено GranTurismo Sport на добър 4К HDR телевизор и пак да си говорим .

    Хардуера е нищо без подходящ софтуер - за какво ми е да го купувам сега новият "кашон", след като има 2 игри ... , а по-лошото е , че не се очертават много други заслужаващи си ...

    И за да не съм съвсем офтопик - абе тия хубавци от М$ къде са навряли след последният ъпдейт опцията за отказ от автоматично подновяване на абонамент ... или за да го направя ще трябва за "по-удобно" да е през компютър
    Да оставим настрани, че и самата опция за подновяване е "счупена" и като отидеш в съответният раздел (когато все пак успееш да го откриеш ) следва едно прехвърляне в кръг на едни и същи опции без всъщност да стигнеш до самото избиране на продължителност на абонамента и плащане ... великата софтуерна фирма

    Панасоник-а от подписа ми не открива 4К сигнал подаден от кашона въпреки , че го изписва като такъв и не може да избереш 4K pure direct режим.
    Все още 2017 г. от М$ не са чували за HDMI (CEC) и Li-Ion батерии , така че и при двете фирми има кусури бол ... тия поне игри да имаха за отрочето си ...

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #33

    Отговор: Xbox - съвети и обсъждане

    hristoslav2, това че PS4 Pro не е истинска 4к конзола не е проблем. Ъпскейлинга е много добър и не разваля картината. За повече инфо ТУК
    Проблема (ако въобще може да го наречем проблем) при конзолите е, че хардуера не позволява 60 кадъра и се налага да играем на 30. Картината на 60 кадъра е много по-плавна и приятна за окото.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #34

    Отговор: Xbox - съвети и обсъждане

    GT Sport върви на 60 кадъра стабилни ... и е голяма красота - всичко е въпрос на правилна оптимизация... има игри дето съм им гледал ревюта и падат до 24-25 кадъра - аз поне нямам такива все още ...

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #35

    Отговор: Xbox - съвети и обсъждане


  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #36

    Отговор: Xbox - съвети и обсъждане

    https://www.whathifi.com/microsoft/x...ampaign=buffer - още едно ревю от преди няколко дена .

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #37

    Отговор: Xbox - съвети и обсъждане

    Kodi Lands on the Xbox One, Making It the Ultimate Set-Top Box


    - добра новина, само дано не е като с другите им добавени плеъри (като VLC) дето като пробваш да пуснеш УХД клип/филм и конзолата се рестартира чак ... иначе била UHD BD плеър

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #38

    Отговор: Xbox - съвети и обсъждане

    Повече информация
    https://kodi.tv/article/kodi-xbox-one

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #39

    Отговор: Xbox - съвети и обсъждане

    Закупих код xbox live gold от g2a.com, кода е глобал.Когато се опитам да го активирам ми излиза това (Този код е бил закупен в друг регион и не може да бъде използван.
    Свържете се с продавача, за да получите код, който работи във вашия регион Този код е бил закупен в друг регион и не може да бъде използван.
    PUR-RiskTokenRedeemNotAllowedInCountry
    Gk3yP3HyvkKhNh5w.1.5.15
    2018/01/11 - 15:20:39 UTC) Активирам го през сайта ,сменях региони, слагам USA,UK,GRECEE не става.На конзолата сменям и там регионите,не става .профила също го настройвам към съответния регион.Kонзолата Xbox ONE slim.

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #40

    Отговор: Xbox - съвети и обсъждане

    От компа трябва да влезеш в Аккаунта си и там да смениш региона.Ако си взел Worldwide не знам обаче какъв е проблема (макар че по по принцип с XBox проблемите са много и не един -два ) От конзолата си го направи на United Kingdom и от компа също.XBox не е добър избор за България ,нямат съпорт и излизат купища проблеми с покупките на игри и съдържание.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #41

    Отговор: Xbox - съвети и обсъждане

    Освен да пробваш през VPN ... Аз до сега съм нямал подобни проблеми - профила ми е UK и обикновено купувам live от Electronic First - Instant Email Delivery for Microsoft Xbox, Playstation & CD Keys for Games или от https://www.gamesdeal.com/ ... иначе вече сума ти години за М$ не съществуваме и няма никаква официална Xbox поддръжка за нашият регион.

    п.п. Сигурен ли си, че кода е глобален ,а не бразилски примерно?
    Този пост е редактиран от svetlio1; 12-01-18 в 12:44.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #42

    Отговор: Xbox - съвети и обсъждане

    Да от компа сменям регионите .пробвах и през щатите, пак това изписва.чакам отговор от там където закупих кода.Всичко го правя през компа.остава да пробвам и Бразилия.
    Този пост е редактиран от astra; 12-01-18 в 14:12.

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    831
    #43

    Отговор: Xbox - съвети и обсъждане

    Региона от компа можеш да го сменяш ако не се лъжа само веднаж на 3 месеца ( или на 4 ...) .Пробай през прокси да видиш дали ще стане.Но ако кода ти не е Worldwide нищо няма да те спаси.Ти сигурен ли си че е такъв ?

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #44

    Отговор: Xbox - съвети и обсъждане

    Ако си купил бразилски , трябва да се логнеш тук - https://login.live.com/login.srf?wa=...90011&fl=email

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #45

    Отговор: Xbox - съвети и обсъждане

    Какво ли не пробвах не става ,сега чакам продавача да отговори. Да неми е дал ми грешен код.

    - - - - - - - - - -

    - - - - - - - - - -

    Така продавача ми прати линк,чрез него да вляза и да се активира кода .Но опитах няколко пъти и не става,изписва ми че имало грешка да опитам пак , това с Мозила пробвано и с Хром.Накрая си викам я да опитам през Internet Explorer и стана от първия път.(ЯВНО СТАВА САМО ЧРЕЗ Internet Explorer) Егати сагата за един код.Поне малкия ще има какво да разцъква.Мерси на отзовалите се.

    - - - - - - - - - -
    Този пост е редактиран от astra; 12-01-18 в 22:51.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Xbox 360 Jasper
    От Koceto_19 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 17-09-15, 01:41
  2. Отговори: 9
    Последно: 21-01-15, 18:31
  3. Xbox 360
    От Torres във форум Конзоли за игра
    Отговори: 1
    Последно: 07-07-13, 11:19
  4. Xbox 360
    От Torres във форум Конзоли за игра
    Отговори: 2
    Последно: 03-01-12, 10:18
  5. XBOX emulator
    От DeathKnight във форум Конзоли за игра
    Отговори: 8
    Последно: 01-08-02, 21:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе