Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18
Like Tree9Одобрявам

Проблем с конзола PS4 Pro

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #1

    Проблем с конзола PS4 Pro

    Здравейте, имам следния проблем като играя мултиплейър, на моменти играчът ми буксува, след това се оправя. Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем нека сподели. Благодаря предварително на отзовалите се

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на tripod731
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    46
    #2

    Отговор: Проблем с конзола PS4 Pro

    Може да е лаг от NETa. Когато играя на FIFA 17 с някой от Англия примерно почти винаги ми става така. Понякога се претоварват сървърите. Аз съм свикнал , но това не значи че при теб това е непременно следствие от същото.
    Обърни внимание и на други мнения.
    sony 1 одобрява това.

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #3

    Отговор: Проблем с конзола PS4 Pro

    Ако го прави само при игра онлайн, то причината е там - сървърите на ЕА често са проблемни между другото и това е и на ПСН и Ексбокс лайв.
    Ако го прави и офлайн , то е проблем с контролера - тия новите (версия 2) излязоха големи боклуци - имам от първата ревизия при излизането на ПС4 и още работи , а тия (В2) вече смених един и сега пак го засичам, че почва да прави номера ...
    На ПС3 се разбиваха от игра и почваха да остават в дадена посока , а последните версии също дефектираха като регистрират самостоятелно подадена команда нагоре от аналога ...
    stenly, Swon и sony 1 харесват това.

  5. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #4

    Отговор: Проблем с конзола PS4 Pro

    Цитат Първоначално публикувано от tripod731 Виж публикацията
    Може да е лаг от NETa. Когато играя на FIFA 17 с някой от Англия примерно почти винаги ми става така. Понякога се претоварват сървърите. Аз съм свикнал , но това не значи че при теб това е непременно следствие от същото.
    Обърни внимание и на други мнения.
    Аз си мисля също за самия рутер TP-LINK 841N че е слаб, незнам дали съм прав, казаха ми също че с кабел между конзолата и рутера било най добре. Ще изчакам и други мнения

  6. Junior Member Аватара на tripod731
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    46
    #5

    Отговор: Проблем с конзола PS4 Pro

    От търкането на пластмасите вътре в механисма се задръства с много фин пластмасов прах и смазката се затлачва. Няма смисъл да се профилактират, направо смяна.



    ___________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    Ремонти и хак на Playstation 2, Playstation 3, Playstation 4, PSP, PSVita, XBOX360, XBOX ONE, Nintendo Wii, Nintendo WiiU, Nintendo 3ds / new3ds ...

    - - - - - - - - - -

    Да , с кабел е мног по-добре, но проблема предимно идва от задръстване в сървърите.

    ___________________________________________________________________________________________________________________
    Ремонти и хак на Playstation 2, Playstation 3, Playstation 4, PSP, PSVita, XBOX360, XBOX ONE, Nintendo Wii, Nintendo WiiU, Nintendo 3ds / new3ds ...

    - - - - - - - - - -

    Ползвам този модел и въпреки това пак получавам тези проблеми. Споко, както пише колегата , ако е само на online, значи проблема не е при теб.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    sony 1 одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #6

    Отговор: Проблем с конзола PS4 Pro

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Ако го прави само при игра онлайн, то причината е там - сървърите на ЕА често са проблемни между другото и това е и на ПСН и Ексбокс лайв.
    Ако го прави и офлайн , то е проблем с контролера - тия новите (версия 2) излязоха големи боклуци - имам от първата ревизия при излизането на ПС4 и още работи , а тия (В2) вече смених един и сега пак го засичам, че почва да прави номера ...
    На ПС3 се разбиваха от игра и почваха да остават в дадена посока , а последните версии също дефектираха като регистрират самостоятелно подадена команда нагоре от аналога ...
    Засега ми прави впечатление че е само онлайн BFH. Надявам се да е от сървърите на EA. Иначе ще опитам и с кабел между конзолата и рутера да видя дали ще има някаква промяна

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от tripod731 Виж публикацията
    От търкането на пластмасите вътре в механисма се задръства с много фин пластмасов прах и смазката се затлачва. Няма смисъл да се профилактират, направо смяна.



    ___________________________________________________________________________________________________________________________________________________
    Ремонти и хак на Playstation 2, Playstation 3, Playstation 4, PSP, PSVita, XBOX360, XBOX ONE, Nintendo Wii, Nintendo WiiU, Nintendo 3ds / new3ds ...

    - - - - - - - - - -

    Да , с кабел е мног по-добре, но проблема предимно идва от задръстване в сървърите.

    ___________________________________________________________________________________________________________________
    Ремонти и хак на Playstation 2, Playstation 3, Playstation 4, PSP, PSVita, XBOX360, XBOX ONE, Nintendo Wii, Nintendo WiiU, Nintendo 3ds / new3ds ...

    - - - - - - - - - -

    Ползвам този модел и въпреки това пак получавам тези проблеми. Споко, както пише колегата , ако е само на online, значи проблема не е при теб.
    Иначе рутера ми е от 2016г. февруари месец и на него са два телевизора с IPTV телевизия лаптоп и конзолата, и все си мисля дали издържа тази техника
    Този пост е редактиран от sony 1; 07-07-17 в 14:04.

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #7

    Отговор: Проблем с конзола PS4 Pro

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Ако го прави само при игра онлайн, то причината е там - сървърите на ЕА често са проблемни между другото и това е и на ПСН и Ексбокс лайв.
    Ако го прави и офлайн , то е проблем с контролера - тия новите (версия 2) излязоха големи боклуци - имам от първата ревизия при излизането на ПС4 и още работи , а тия (В2) вече смених един и сега пак го засичам, че почва да прави номера ...
    На ПС3 се разбиваха от игра и почваха да остават в дадена посока , а последните версии също дефектираха като регистрират самостоятелно подадена команда нагоре от аналога ...
    И аз да се включа в групата на умрелите конролери v2 (от PS4Pro). От няколко дена движението напред беше силно затруднено и накъсано. Естествено, проблема беше в контролера. Та съвета ми е да се пробва с друг контролер.
    svetlio1 и sony 1 харесват това.

  10. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #8

    Отговор: Проблем с конзола PS4 Pro

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    И аз да се включа в групата на умрелите конролери v2 (от PS4Pro). От няколко дена движението напред беше силно затруднено и накъсано. Естествено, проблема беше в контролера. Та съвета ми е да се пробва с друг контролер.
    С два контролера съм единия го взех преди няма и месец

  11. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #9

    Отговор: Проблем с конзола PS4 Pro

    пробвай да смениш канала на рутера а най-добре с кабел между двете устройства.
    sony 1 одобрява това.

  12. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #10

    Отговор: Проблем с конзола PS4 Pro

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    пробвай да смениш канала на рутера а най-добре с кабел между двете устройства.
    Рестартирах (изкл. вкл.) рутера и вече долу горе два дни няма проблеми. Та между другото все си мисля че рутера е доста слабичък, понеже лаптопа губеше мрежа по няколко пъти на ден, и сега след рестарта и с него няма проблеми. Та май направо ще сменя рутера.

  13. Junior Member Аватара на tripod731
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    46
    #11

    Отговор: Проблем с конзола PS4 Pro

    Еми ти си знаел за проблема с рутера. Защо се чудиш откъде е лага?
    sony 1 одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #12

    Отговор: Проблем с конзола PS4 Pro

    Цитат Първоначално публикувано от tripod731 Виж публикацията
    Еми ти си знаел за проблема с рутера. Защо се чудиш откъде е лага?
    Имах съмнения както ти бях писал по горе но не бях сигурен до снощи.

  16. Member Аватара на ivanov_km
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    579
    #13

    Отговор: Проблем с конзола PS4 Pro

    Здравейте съвсем зелен съм с тази сфера. От вчера имам конзола PS4 Pro 1ТВ но от къде да проверя, че това е така, а не са ми доставили вместо PS4 Pro, PS4 1ТВ?

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #14

    Отговор: Проблем с конзола PS4 Pro

    "Про"-то е на 3 етажа , а "нормалната" на 2. Отделно "про"-то си поддържа изходяща резолюция 3840х2160 ...

  18. Member Аватара на ivanov_km
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    579
    #15

    Отговор: Проблем с конзола PS4 Pro

    Аха, на три етажа съм значи да спа спокойно. Ами очаквах да пише освен на кутията и на самата конзола . Сега трябва да и търся вертикална стойка, че при мен др. начин няма освен да е държа права на стойка.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Коя конзола е по-добра
    От Koceto_19 във форум Конзоли за игра
    Отговори: 16
    Последно: 08-10-15, 17:10
  2. Конзола под наем?
    От yonkok във форум Конзоли за игра
    Отговори: 6
    Последно: 05-05-15, 14:40
  3. Странен проблем при връзка между конзола и ТВ
    От miromiv във форум Конзоли за игра
    Отговори: 5
    Последно: 18-07-11, 15:37
  4. Отговори: 0
    Последно: 13-01-10, 22:20
  5. браузъри за конзола
    От fori във форум Linux
    Отговори: 4
    Последно: 01-03-03, 19:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе