Резултати от 1 до 9 от общо 9

Специалист за домашна аларма DCS PC585

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    2
    #1

    Специалист за домашна аларма DCS PC585

    Здравейте,
    Търся специалист за конфигуриране на домашна алрама DCS PC585. Системата е монтирана, окабелена и свързана. Нужна ми е само настройката. Системата е със само 1 зона.
    София, за контакт л.с.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Re:Специалист за домашна аларма DCS PC585


  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    17
    #3

    Re:Специалист за домашна аларма DCS PC585

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    Като и двете на практика са едни и същи фирми. Сектрон се занимава с техниката и монтажите, СОТ 161 с охранителите. Само конфигурирането на системата е лесна работа, но зависи кой я е монтирал все пак, и ще се свързва ли системата към някой от СОТ-овете да реагира.

  5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #4

    Re:Специалист за домашна аларма DCS PC585

    Цитат Първоначално публикувано от morpheous87
    Като и двете на практика са едни и същи фирми. Сектрон се занимава с техниката и монтажите, СОТ 161 с охранителите. Само конфигурирането на системата е лесна работа, но зависи кой я е монтирал все пак, и ще се свързва ли системата към някой от СОТ-овете да реагира.
    И двете не се занимават с аларми на DSC! DSC си имат техни специалисти. Имам два въпроса към питащия:
    1. За кой град става дума?
    2. Свързана ли е алармата към СОТ?

  6. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #5

    Re:Специалист за домашна аларма DCS PC585

    Аз едно нещо не можах да разбера. Какъв е смисъла да се мъчиш да монтираш, окабеляваш, свързваш, и накрая да търсиш техник. Като всичко това заедно с настройката ти излиза 100-тина лв обаче имаш професионален монтаж съобразен с условията на обекта.
    Предполагам техника които ще конфигурира няма да вземе по малко от 75 -80 лв... Значи за 20 лв си си отворил 1 ден работа

  7. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #6

    Re:Специалист за домашна аларма DCS PC585

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark

    Предполагам техника които ще конфигурира няма да вземе по малко от 75 -80 лв... Значи за 20 лв си си отворил 1 ден работа
    ..ееее чак пък толкова.... като се занимавах с подобна дейност програмирането на централа вървеше 20-50лв като 50лв беше за централа с над 10 зони , няколко клавиатури, няколко входно- изходни точки..... В неговия случай не повече от 20лв... това е работа за 5 минути....

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #7

    Re:Специалист за домашна аларма DCS PC585

    Нещо не ми се вярва
    Значи за 20 лв, ще си оставиш другата работа, ще запалиш колата, ще караш поне половин час, ще конфигурираш системата за 15-20 мин, пак ще запалиш колата и ще караш още половин час.
    И като направиш разносметката минимум час и половина загубено време, около 10 лв бензин изгорен...

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    338
    #8

    Re:Специалист за домашна аларма DCS PC585

    Ако колата гори по 10 литра на 100 км градско, това значи да бъдат изминати общо 100 км в двете посоки, за да излязат разходите по пътуването цели 10 лева с някаква неикономична кола. Не ми се вярва София да е чак толкова дълга, дори и да вземем предвид отклоненията и заобикалянията по завоите, и дори при положение, че специалистът по алармите живее в самия кран на София, а човекът от обявата по-горе - в срещуположния край. Дори и да приемем, че все пак е така, остават едни 10 лева печалба, изработени за няколко минути настройване и час пътуване. Само да вметна, че чат-пат ходя до София и с един приятел обикаляме целия град с колата му за доста кратко време. Дори на междуградския автобус, идва от Пловдив към София, са му необходими 25 минути, за да прекоси София от единия край до другия (Централна ЖП гара), спирайки междувременно на 3 спирки в града. А който се занимава с това професионално, би наминал през адреса попътно или в работно време, като част от заниманието си.

  11. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    9
    #9

    Отговор: Специалист за домашна аларма DCS PC585

    Здравейте!
    Мен ме интересува горепосочената сигнално-охранителна система има ли слот за сим карта за мобилен оператор, за известяване на GSM?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. GSM към домашна аларма?
    От lasho във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 28
    Последно: 20-05-15, 11:57
  2. Отговори: 9
    Последно: 22-08-11, 06:15
  3. Отговори: 1
    Последно: 05-12-07, 13:12
  4. Търся linux специалист
    От kod във форум Linux
    Отговори: 7
    Последно: 08-10-06, 14:22
  5. Трябва ми спешно HDD специалист
    От LordOfEvil във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 31-12-05, 12:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе