Резултати от 1 до 5 от общо 5
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By Pat

Турбина за прахосмукачка "Буран 5М"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #1

    Турбина за прахосмукачка "Буран 5М"

    Здравейте,
    ами това е,търся такова "чудо" (турбината) за тая прахосмукачка. Имам една такава, но торбата се беше пробила, съответно е влезнало нещо твърдо и счупило пластините. Не че нямам друга съвременна прахосмукачка , но ми е тръпка да я подкарам отново - пък може да я подаря на някой който си няма и толкова.

    P.S. Опитах се да кача снимка но явно мястото се е свършило :
    "Папката за ъплоуд е пълна. Моля опитайте с по-малък файл или се свържете с администратора. " Файла е достатъчно малък - 43к.
    Акаунтите ми в бол.бги хит.бг мисля че са затрити, така че някой ако знае къде могат да се качват файлове няма да е лошо да сподели.
    ninzi одобрява това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #2

    Re: Турбина за прахосмукачка "Буран 5М"

    Виж в първия срещнат магазин за резервни части на битова техника.
    Турбините на урал,тайфун,буран,чайка са с близки размери така че вземи твоята с теб

  4. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #3

    Re: Турбина за прахосмукачка "Буран 5М"

    Да, май от там трябваше да започна.....

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    Re: Турбина за прахосмукачка "Буран 5М"

    Аз предивреме исках да сменя едната перкана една стара прахосмукачка АКА и не намерих точния размер, понеже не трябва да е по тънка или по дебела, както идиаметъра да е същия.

  6. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    1
    #5

    Отговор: Турбина за прахосмукачка "Буран 5М"

    12345
    Цитат Първоначално публикувано от Pat Виж публикацията
    Здравейте,
    ами това е,търся такова "чудо" (турбината) за тая прахосмукачка. Имам една такава, но торбата се беше пробила, съответно е влезнало нещо твърдо и счупило пластините. Не че нямам друга съвременна прахосмукачка , но ми е тръпка да я подкарам отново - пък може да я подаря на някой който си няма и толкова.

    P.S. Опитах се да кача снимка но явно мястото се е свършило :
    "Папката за ъплоуд е пълна. Моля опитайте с по-малък файл или се свържете с администратора. " Файла е достатъчно малък - 43к.
    Акаунтите ми в бол.бги хит.бг мисля че са затрити, така че някой ако знае къде могат да се качват файлове няма да е лошо да сподели.
    - - - - - - - - - -

    Имам такава от 48 г и е перфектна. За съжаление изгубих при почистване ключалката между дъното и турбината.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 16:48
  2. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  3. Отговори: 6
    Последно: 15-09-10, 17:53
  4. Прахосмукачка KAERCHER от "Метро"?
    От felice във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 2
    Последно: 06-02-08, 09:41
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 10:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе