Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 48

Избор на кафе машина

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    634
    #16

    Re: Избор на кафе машина

    Румене, човека си е написал че дава около 150 лв, ти къде с тия 630.....
    Пряки впечатления от Делонги за 120лв (не мога да кажа сега модел) - отврат.
    Саеко за 170 лв (от Метро - зимата там беше близо 30 лв по-евтин модела от всички други хипермаркети) - е страхотно кафе прави, наистина си има значение крем диска.
    Отбии се през някой магазин на ТСМ - продават едни машини на който си пише че са производство на Саеко някаде 80 лв, а същата машина в Техномаркет е на 180 само че си пише само Саеко и е в друга разцветка. В един офис си взеха такава ТСМ (Саеко) машина и вече 2 години прави хубаво кафе.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    496
    #17

    Re: Избор на кафе машина


    Цитат Първоначално публикувано от bucho
    Румене, човека си е написал че дава около 150 лв, ти къде с тия 630.....
    Пряки впечатления от Делонги за 120лв (не мога да кажа сега модел) - отврат.
    Саеко за 170 лв (от Метро - зимата там беше близо 30 лв по-евтин модела от всички други хипермаркети) - е страхотно кафе прави, наистина си има значение крем диска.
    Отбии се през някой магазин на ТСМ - продават едни машини на който си пише че са производство на Саеко някаде 80 лв, а същата машина в Техномаркет е на 180 само че си пише само Саеко и е в друга разцветка. В един офис си взеха такава ТСМ (Саеко) машина и вече 2 години прави хубаво кафе.
    Ама го е написал през януари, може вече да е събрал.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #18

    Re: Избор на кафе машина

    е туй имам от 1998г :http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=01000401
    Само , че има надпис "Кафе Тревизо" -същият външен вид.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #19

    Re: Избор на кафе машина

    Цитат Първоначално публикувано от kris11
    е туй имам от 1998г :http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=01000401
    Само , че има надпис "Кафе Тревизо" -същият външен вид.
    Точно за същата машина говоря и аз, че имам 15 години и е перфектна. Сега взех новия модел с крема-диск. Прави по-голям каймак, само това е разликата. Цената мисля, че също устройва човека.
    @Kris11 - когато даваш връзка, маркирай и натискай бутон за URL

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #20

    Re: Избор на кафе машина

    [quote=Sunny
    @Kris11 - когато даваш връзка, маркирай и натискай бутон за URL
    [/quote]
    Благодаря - знам но явно в бързината съм пропуснал .
    И да се корегирам - вчера погледнах машинката -по-старичка е от 1995г. е .

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    64
    #21

    Re: Избор на кафе машина

    Здравейте,
    Имам следното питане, някой ползвал ли е такава кафе машина и какви са отзивите за кафето което прави
    http://www.electron.bg/product_info....oducts_id=2333

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #22

    Re: Избор на кафе машина

    Поинтересувай се как стои въпроса със сервиза, защото аз има опит с фритюрник БОШ. Повреди се термостата докато е още в гаранция. ВЪрнаха ми парите понеже части за бош нямали. Другото е провери дали машината е с кремадиск. Машина без крема диск не си купуивай. Пише функция разпенване, което май е това за разпенване на млякотот с пара, което го има всички машини. Иначе мисля, че машината е добра. Иначе въпрос на вкус е.Някои харесват повече кафето на делонги, други на АЕГ и т.н.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #23

    Re:Избор на кафе машина

    Тези новите модели еспресо машини с таблети пресовано кафе май правят доста добро кафе. Но май излиза скъпичко с таблетите.

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #24

    Re:Избор на кафе машина

    още един глас за TREVISO-то на Delonghi. не е скъпа, работи идеално и прави страхотно кафе. лично аз си купувам TCHIBO Esspresso или Jacobs Monarch Intense, най0подходящо са смелени за делонгито, а цената е доста добра.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    133
    #25

    Re:Избор на кафе машина

    Ползвам от 7 години машина SAECO. До момента няма никакви проблеми. И от най-боклучавото кафе прави каймак.
    Автоматите им са страшни ( и в прекият и в буквалният смисъл-кафето е перфектно но и поддръжката не е евтина).
    Огледай http://www.electron.bg/product_info....keywords=saeco (или по-евтин модел, мисля всички са с крема диск, както го нарича Julian)
    Успех в избора!

  13. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #26

    Re:Избор на кафе машина

    Аз пък препоръчвам тази http://www.saeco.bg/bg/models_a_primea.html. Взех я, защото пия капучино, а не чисто кафе. Вече 4 месеца не се е развалила

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    91
    #27

    Re:Избор на кафе машина

    Цитат Първоначално публикувано от mikk
    Това DELONGHI прави хубаво кафе,но не ти се вмества в бюджета

    Да, това е перфектна кафемашина! Събери някой друг лев и се купи нещо, което не се смен всеки ден!

  16. Member Аватара на BaHko_goTuHoTo
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    252
    #28

    Re:Избор на кафе машина

    Цитат Първоначално публикувано от -CTPAX-
    Аз пък препоръчвам тази http://www.saeco.bg/bg/models_a_primea.html. Взех я, защото пия капучино, а не чисто кафе. Вече 4 месеца не се е развалила
    Аз също подкрепям за марка Saeco. Доказана марка за кафе машини и също се предлагат много резервни части за тях.Докато за DELONGHI не мога да кажа същото.Като всяка нова машина е нормално да прави превъзходно кафе.Най-важно при една кафе машина са цедките и редовното им почистване но не с игла.Колкото повече дупки има запушени толкова по-малко каймак ще прави.Също профилактиката на бойлера от натрупване на котлен камък е много важно.Ако туко що приготвеното кафе не е горещо и може да се пие веднага значи има натрупан много котлен камък в бойлера или машината не е хубава.

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #29

    Re:Избор на кафе машина

    след като похвалих делонгито, някой може ли да ми каже как се почиства ръкохватката? днес се запуши нещо, разглобих я на всички части, чистих, докъдето успях да проникна, но пак не тече кафето.....

  18. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #30

    Re:Избор на кафе машина

    Клапанчето се изварява и се оправя. Може да пробваш на ръка да натискаш пружинката.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор На Добра Кафе Машина С Капсули
    От strashnia123 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 1
    Последно: 06-08-14, 22:55
  2. Избор на кафе машина автомат
    От yavorvm във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 12
    Последно: 04-02-14, 12:50
  3. Избор на кафе машина автомат около 2000 лв.
    От apenevm във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 2
    Последно: 04-11-13, 22:23
  4. Въпрос за кафе машина DELONGHI EC-152
    От Dimitar01 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 9
    Последно: 05-08-13, 18:40
  5. Кафе машина AEG EA-120
    От smb във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 4
    Последно: 28-11-08, 12:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе