Резултати от 1 до 5 от общо 5

Кухненски робот или отделни електроуреди

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    87
    #1

    Кухненски робот или отделни електроуреди

    Здравейте,
    предстои ми да направя покупка за дома но имам известни колебания.Чудя се дали е по добре да си купя кухненски робот или всички уреди който той съдържа отделно.Знам че купуването на кухненският робот ще бъде по компактно,а може би и по евтино,но ме претеснява че ако се прецака отива всичко.Докато купуването по отделно на електроуреди ще ми спести главоболията от обща повреда,но за сметка на това може би ще е по скъпо и трябва място за всичко.
    Моля кажете вие какво мислете,кое е по добре?
    Благодаря Ви

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #2

    Re: Кухненски робот или отделни електроуреди

    Ако е от добра марка(Braun,Philips) не би трябвало да имаш проблем.Аз имам пасатор,резачка(не съм сигурен така ли се казва ама онова с капака в което се слагат плодове и зеленчуци за рязане) и миксер в едно.Марката е Braun,преди това имах един миксер 15-ина години с марката Predom(полски),който все още се мотае по шкафовете.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    496
    #3

    Re: Кухненски робот или отделни електроуреди

    На твое място определено бих избрал нещо с повече функции - както казваш, ще заема по-малко място, ще е по-евтино за същото качество, а и ще му свикнеш по-бързо. А ако се счупи нещо непоправимо след гаранцията, и без това ще си узрял за ново. Наскоро избирах такова за подаръци и си харесах PHILIPS HR-7745/80; ако намеря къде да го държа, сигурно ще си взема и за мен.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    13
    #4

    Re: Кухненски робот или отделни електроуреди

    Мисля си, че може би е по функционално, ако е един уред (най вече заради икономията на място), но пък при евентуален проблем, се лишаваш от всички функции. Но ако си вземеш нещо марково, може да си спестиш главоболията от евентуален проблем (аз винаги си купувам маркови неща (въпреки, че не са ми по джоба), и до сега не съм имала никакви проблеми с електроуреди). Аз лично имам пасатор+миксер+уред за рязане на месо, зеленчуци и т.н. и отделно сокоизстисквачка+шейкър, ами бая място заемат. Но пък от др. страна не се ползват всеки ден и може да се приберат във шкаф (стига да имаш достатъчно).

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Re: Кухненски робот или отделни електроуреди

    аз лично не съм привърженик на (както им викам ): фотороботите

    тесто.... колко пъти ще си правиш погача?
    мелене на месо? спомняш ли си кога за последен път си си правил домашна кайма?

    "комбо"-тата, които признавам са:
    миксер+пасатор (1 приставка в повече)
    блендер+сокоизтисквачка (+филтър)

    въпросните допълнения (от скобите), които допълвят едното до другото си струват, използват се, не оскъпяват, ако се счупят, се купуват за 5 лева.... от какъв зор да давам 250 за не-правенето на хляб и не-правенето на кайма? мога да си ги не-правя напълно безплатно

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Робот прахосмукачка Agama 530A
    От brian198686 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 2
    Последно: 02-09-13, 21:19
  2. Кухненски робот, блендер и миксер / FAQ - мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 0
    Последно: 22-05-12, 17:03
  3. Проблем с кухненски робот Bosch
    От delgogo във форум Ремонт и сервиз - Малки домакински уреди
    Отговори: 1
    Последно: 14-03-10, 23:15
  4. Робот за борба със снайперисти
    От Ghost във форум Коментирай новина
    Отговори: 7
    Последно: 22-01-07, 23:37
  5. (2 partitions) || (два отделни HDD)
    От Korg във форум Windows
    Отговори: 12
    Последно: 09-12-03, 13:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе