Резултати от 1 до 5 от общо 5

кафе автомат

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    57
    #1

    кафе автомат

    Здравейте , иска ми се да си купя кафе автомат . Голям фен съм на кафето . Имам от 2 години саеко с цедка и ми омръзна вече . Много съм доволен , но мисля , че е време да я заменя ,
    Доволен съм от саеко и ми се ще да е пак саеко . Но като гледам делонги магнифика е по добър избор .
    Разполагам с максимум 1000 лева .
    Има ли някой който да ползва делонги магнифика или някои кафе автомат на саеко .

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    72
    #2

    Re:кафе автомат

    Delonghi изобщо не може да се сравнява със Saeco (предполагам Via Veneto имаш в момента). Бюджета, който си предвидил не е малък. Като вариант аз бих си взел 2-ра употреба рециклирана автоматична Saeco Royal Profesional (цена около 300-400 лв), хем автомат, хем не се занимаваш да мелиш кафето, да миеш цедки и т.н. ( е от време на време няма как нужно е дасе почиства и тази, но 1 път на месеца). Цената на нова такава надхвърля 1000 лв.

  4. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #3

    Re:кафе автомат

    Firefox в другата тема, в която си задал подобен въпрос съм дал своето мнение. Но според мен няма смисъл да даваш толкова много пари за уред, който приготвя кафе и производните му, колкото и кафе маниак да си. Ако имаш възможност от познат, който пътува до Западните Държави в Европа за внос на автомобили, заръчай му между другото да погледне и пазарите за дребна домакинска техника, няма начин да не намери нещо запазено, работещо и марково за 150-200лв.
    Колкото до Saeco-то наистина много красива машина, която сигурно прави вкусно и ароматно кафе

  5. Novice
    Тук е от
    Jul 2015
    Мнения
    1
    #4

    Отговор: кафе автомат

    Здравейте искам да си купя кафе автомат втора употреба за около 200лв.Спрял сам се на Саеко инканто и на Саеко одеа го. Кажете коя от двете е по-добра.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,272
    #5

    Отговор: кафе автомат

    Разбира се, че Инканто, Одеа е нисък клас, в офиса имахме нова такава... за 2г ходи няколко пъти на ремонт. И помпата и мелачката се развалиха. Ако можеш се напъни и за Инканто Делукс. На Инканто слабото място са пластмасовите панти на вратичката, тъй че гледай там как е положението и ако я вземеш внимателно я отваряй.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на кафе машина автомат
    От yavorvm във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 12
    Последно: 04-02-14, 12:50
  2. Избор на кафе машина автомат около 2000 лв.
    От apenevm във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 2
    Последно: 04-11-13, 22:23
  3. Препоръчайте ми кафе автомат
    От vaskop във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 8
    Последно: 28-12-12, 13:13
  4. Силиконова грес за кафе автомат Phillips Saeco
    От dwrbudr във форум Ремонт и сервиз - Малки домакински уреди
    Отговори: 2
    Последно: 27-03-12, 20:20
  5. Проблем с кафе автомат Delonghi Magnifica
    От gnf във форум Ремонт и сервиз - Малки домакински уреди
    Отговори: 5
    Последно: 20-10-10, 18:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе