Резултати от 1 до 3 от общо 3

Домашна преса за гладене?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    4
    #1

    Домашна преса за гладене?

    Здравейте, някой използва ли домашна преса за гладене? Какви са ви впечатленията, доволни ли сте? Искам да си купя, но не намирам никакви отзиви. Отзиви от първа ръка имам за роторните преси на Миеле, но те са ужасно скъпи и не мога да си позволя такава. Въпросът ми е за този вид http://www.allbrands.com/products/abp14588-0084.html.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    2
    #2

    Re:Домашна преса за гладене?

    Цитат Първоначално публикувано от korab
    Здравейте, някой използва ли домашна преса за гладене? Какви са ви впечатленията, доволни ли сте? Искам да си купя, но не намирам никакви отзиви. Отзиви от първа ръка имам за роторните преси на Миеле, но те са ужасно скъпи и не мога да си позволя такава. Въпросът ми е за този вид http://www.allbrands.com/products/abp14588-0084.html.
    Аз имам преса за гладене IDROS, която изобщо не я използвам и искам да я продам.Купена е от Италия, с оригиналните документи е пресата, в отлично състояние. Използвала съм я не повече от 4-5 пъти. Ако имаш все още интерес мога да ти пратя снимка на мейл. Ще се разберем и за цена

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,408
    #3

    Re:Домашна преса за гладене?


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. GSM към домашна аларма?
    От lasho във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 28
    Последно: 20-05-15, 11:57
  2. Проблем с преса за коса PHILIPS HP4667
    От aleksenergo във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 0
    Последно: 05-01-15, 18:06
  3. Преса за коса 220v или 120v
    От swenstyle във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 3
    Последно: 20-12-14, 08:28
  4. Домашна бира?
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 18-02-13, 11:45
  5. Отговори: 1
    Последно: 28-08-11, 23:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе