Резултати от 1 до 7 от общо 7
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By Vasil Vasko

Малки домакински уреди

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    28
    #1

    Малки домакински уреди

    Здравейте. Питането ми е, относно поръчка на малък домакински уред, от сайтове от чужбина. И по специално от Amazon.com;co.uk; de; it. Та въпроса ми е, някой поръчвал ли е от Амазона? За първи път мисля да поръчам от въпросния сайт, покупката няма да е евтина. И за това имам своите резерви и притеснения. Коректни ли са, на някой налагало ли му се е да ползва гаранцията? В България важи ли гаранцията? Заслужава ли си такава инвестиция, или е не оправдано да се рискува.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #2

    Отговор: Малки домакински уреди

    На сайта би трябвало да пише за гаранцията,но доколкото знам в Бг тя не важи.Сега,ако купуваш от продавач,базиран някъде из ЕС,би трябвало да важи,ама...Щом пишеш,че няма да е евтина,си прецени - има ли смисъл да купиш уред,който няма/има,но.../ гаранция или да си го вземеш оттук с 2 годишна такава.Относно самата покупка винаги има риск-да не пристигне,да е счупена или пък да си дойде съвсем редовна.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    28
    #3

    Отговор: Малки домакински уреди

    Точно за това са ми притесненията. Мисля от немския Амазон. Има и отметка за допълнителна гаранция. Мисля че беше в размер на 74 евро. Заради тези мои притеснения, и предпазливост. Не я поръчвам. Инак е с 200 лева по евтина, което не е никак малко. За това се допитвам, да ли някой е поръчвал. Всичко на ред ли е било, или напротив. На някой налагало ли му се е да ползва гаранцията, и как е минало всичко това. Или е било ходене по мъките.

  5. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,864
    #4

    Отговор: Малки домакински уреди

    Това нещо което купуваш си има сервиз и тук щом се продава у нас. Намираш сервиза , питаш ги и става ясно.
    Другото са догадки.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    28
    #5

    Отговор: Малки домакински уреди

    Свързах се с официалния представител на марката за България и категорично ми казаха не. Гаранцията няма да важи. На всякъде международната гаранция важи, явно само за тия гадове не. Въпреки всичко аз ще рискувам, но няма да им дам 1019 лв, при положение че могат да ми я доставят за 767 лв.
    jonny33 одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,864
    #6

    Отговор: Малки домакински уреди

    Е , аз си купих миналия месец кафемашина на търг в Ebay за 55€ , тука е 450лв.
    Майната и на гаранцията, 4 пъти по евтино.

  8.  
     
  9. Infraction Users
    Тук е от
    Apr 2018
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    17
    #7

    Отговор: Малки домакински уреди

    Подкрепям мнението ти! Аз също на търг съм купувал най-различни неща, но и не е въпроса в търга, а че е много по-евтино. Може да се чака, но поне си заслужава!
    Цитат Първоначално публикувано от ccankov73 Виж публикацията
    Е , аз си купих миналия месец кафемашина на търг в Ebay за 55€ , тука е 450лв.
    Майната и на гаранцията, 4 пъти по евтино.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Малки подаръчета
    От ops5 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 15
    Последно: 31-03-12, 06:07
  2. Отговори: 9
    Последно: 22-06-07, 15:42
  3. Малки игри !!
    От kafka във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 08-03-05, 21:49
  4. Отговори: 11
    Последно: 31-08-04, 05:13
  5. E, т`ва е Домакински уред!
    От 3Di във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 10
    Последно: 24-02-03, 22:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе