Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 69

Сокоизтисквачки / FAQ - мнения, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #31

    Отговор: Сокоизстисквачка Philips HR1861

    Какви са тези закалени моркови- не ми се вярва,ножа да не се е справил?- или не са влезли заедно през отвора,ако са били с голямо фи?

  2.  
     
  3. Member Аватара на p0ckata
    Тук е от
    Apr 2009
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #32

    Отговор: Сокоизстисквачка Philips HR1861

    Знам ли и аз но несе получи иначе по 1 ги праши бързо и без да се запъва. И от още нещо съм разочарован 5-10 мин подготовка на плодове после имаш миене не малко а цялата работа с машината става за секунди

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    158
    #33

    Препоръчайте ми сокоизтисквачка за 200-250 лв?

    Да е лесна за миене, и сока да е бистър, а не да става на пюре.

  5. Member Аватара на boiski
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    251
    #34

    Отговор: Препоръчайте ми сокоизтисквачка за 200-250 лв?

    а разумно ли е да се купува сокоитисквачка за по малко пари, да речем около 40-60лв?
    не виждам смисъл да се дават 200-300-400лв за нещо такова. аз си мисля да взема тази NEO JE-900 :: Сокоизтисквачки :: Сокоизтисквачки :: Уреди за кухнята :: Дребна техника :: Technomarket Bulgaria

    Зная че, качествените материали и тем подобни са важни но пасатора ми е на цена 17лв. и вече 5години когато ми потрябва си върши работата и то едва ли по лошо от пасатор за 180лв.
    Моя си гледна точка, искам ако някой има нещо подобно евтинко да сподели......

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #35

    СОКОИЗТИСКВАЧКА (добра) до 100 лв.?

    Моля за вашата помощ в правилен избор на читава сокоизтисквачка. Търся нещо добро до максимална цена 100 лв. Напоследък си патя от скъпа техника и вече разбрах, че в днешно време парите не покриват очакваното качество. Разгледах различни модели в нета и ако някой има преки наблюдения ще съм благодарен да сподели.
    Нещо такова става ли?
    ROHNSON R 425
    Този пост е редактиран от avenger; 03-06-13 в 17:38.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    75
    #36

    Отговор: СОКОИЗТИСКВАЧКА (добра) до 100 лв.?

    Цитат Първоначално публикувано от soon Виж публикацията
    Моля за вашата помощ в правилен избор на читава сокоизтисквачка. Търся нещо добро до максимална цена 100 лв. Напоследък си патя от скъпа техника и вече разбрах, че в днешно време парите не покриват очакваното качество. Разгледах различни модели в нета и ако някой има преки наблюдения ще съм благодарен да сподели.
    Нещо такова става ли?
    ROHNSON R 425
    Aз за 99лв взех моята,не ми трябваше тогава а я взех защото беше последна бройка в Карфур а цената и в др. магазини беше повече от двойна KENWOOD JE-680 :: Сокоизтисквачки :: Сокоизтисквачки :: Уреди за кухнята :: Дребна техника :: Technomarket Bulgaria Върши перфектна работа и като се сетя колко съм платил за нея.Всичко е въпрос на късмет с цената.
    Този пост е редактиран от presar; 12-01-15 в 22:12.

  8.  
     
  9. Member Аватара на Synthy
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    153
    #37

    Отговор: Сокоизтисквачки / FAQ - мнения, обсъждане

    Сокоизтисквачка SAPIR SP-1160-K

    Дай още 100лв, и ако намериш това от линка, ще останеш доволен. Темата започва с такава сокоизтисквачка, и после пак се обсъждат центробежните. Аз лично след като имам тази, не бих купил повече центробежна.

  10. Novice
    Тук е от
    Mar 2016
    Мнения
    1
    #38

    Отговор: Сокоизтисквачки / FAQ - мнения, обсъждане

    Темата е малко стара, но има доста пропуски и понеже ми е в професионалния обхват искам да добавя няколко неща и въпроси които е добре да си зададете когато си избирате сокоизтисквачка...

    Първо да разделим сокоизтисквачките, те биват:

    - Центробежни за които знаем всички - бързи обороти живот на ензимите в сока до 30 минути, сока не може да се съхранява дълго и да запази вкуса си. Те са относително евтини (има и скъпи, но няма особен смисъл от тях), почистват се по лесно, можете да сложите цяла ябълка с кората, семките и пак ще стане добър сок!

    - Бавнооборотни едновалови - живот на ензимите няколко часа може и час, сока може да се съхранява по дълго в хладилник. По-скъпи, извличат много малко повече сок, евентуално ако са с обороти под 100 об/мин или в този порядък извличат и задържат полезните съставки. Почистват се по-трудно, плодовете трябва да се режат на малки парченца (досадно).

    - Двувалови (стриващи сокоизтисквачки) - подобни на бавните, но при тях има два вала между които преминава плода, по дълъг живот на веществата и сока от предходните. По-скъпи от предходните два вида, но по-добри. Почистват се по същият начин като едноваловите, при някои модели не е нужно да се наситняват продуктите!

    - Хидравлични сокоизтисквачки - тук вече говорим за най-доброто и най-доброто от хидравличните сокоизтисквачки е Norwak Juicer. При хидравличното извличане на сока има най-високи нива на полезни съставки в него, съответно те се задържат за най-много време, а самият сок може да се съхранява за над 72 часа, обаче те са и доста скъпи, доста големи и тежки, ако не пиете сок всяка сутрин, обед и вечер и ако нямате работилница където да я поставите или огромна кухня може би не е за вас!

    Какви въпроси трябва да си зададем?

    Дават ли ми се много пари? Ако отговорът е не - центробежна сокоизтисквачка

    Занимава ли ми се с почистване и приготвяне на плодовете? Ако не отново центробежна сокоизтисквачка

    Искам ли по-добро качество на сока (знам ли какво е по-добро качество?) Ако отговорите с да можете да изберете някой от другите видове като се съобразявате с цената и желаните резултати.


    Колкото по-добра става сокоизтисквачката, толкова по-трудно се почиства и толкова по-скъпа става тя и няма компромис с тази тенденция, надявам се да съм бил полезен.
    Този пост е редактиран от stoivanov; 30-03-16 в 01:07.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    28
    #39

    Отговор: Сокоизтисквачки / FAQ - мнения, обсъждане

    След като е в професионалния ти обхват,може ли да дадеш мнение за тази скоизтисквачка на Bosch MES 4010

    - - - - - - - - - -

  12. Novice
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    Варна
    Мнения
    8
    #40

    Отговор: Сокоизтисквачки / FAQ - мнения, обсъждане

    Докато не съм забравил да питам и за така наречените блендери - реално не са ли просто по-мощни чопъри/пасатори? Под блендер разбирам машинката в която слагам плода цял (е без костилки) и ми го смила целия без да се хвърля нищо. Ок де може да не е цял, а нарязан колкото да се събере и да е по-удобно, но да всичко се смила и превръща в сок. Ако сте намирали читави такива на българския пазар или в нета ще е супер. Това което аз съм виждал се е оказвало че не е това за което го представят.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,271
    #41

    Отговор: Сокоизтисквачки / FAQ - мнения, обсъждане


  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    Варна
    Мнения
    8
    #42

    Отговор: Сокоизтисквачки / FAQ - мнения, обсъждане

    800 W ме убеждават от доста време че ще е малко и трябва да е на 1 Kw за да можело да мели цели плодовете с обелки и прочие (или поне по-големи парчета)
    Макар че то по тази логика едно от най-рекламираните за това неща не би трябвало да се справя, като го видях моделчето на телешоп или което там тв рекламно нещо си беше, доста мъчно звучеше мотора само с банан и мляко и малко под-половината съд беше пълен

  16. Novice
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    1
    #43

    Отговор: Сокоизтисквачки / FAQ - мнения, обсъждане

    Търся да взема сокоизстисквачка за Коледа, за сега съм се спрял на два продукта, но не съм сигурен кой от тях е по-подходящ. Става въпрос за Tefal ZN655H и Philips Avance Collection HR1869/80. Тефалът е по-мощен, има по-голям контейнер за отпадъци и тръбата за плодове е мааалко по-голяма. Филипсът, от друга страна, уж се чисти по-лесно и по-бързо, и има анти-капков улей. Също така, чувам предимно позитивни неща за сокоизстисквачките на Филипс, докато за Тефал не знам абсолютно нищо. Някакви идеи?

  17. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Живее в
    Варна
    Мнения
    205
    #44

    Отговор: Сокоизтисквачки / FAQ - мнения, обсъждане

    Купихме Kuvings-оригинална корейска е бавно оборотна. В същото време-мощна 240 вата с голям отвор, който поема големи късове. Сравнявах я с подобна от Лидъл на същият принцип вади повече сок и по-сух отпадък, но е 4 пъти по-скъпа и двете се чистят трудно, защото рендето е ситно и се набива с влакната на плодовете и зеленчуците.
    Този пост е редактиран от avenger; 10-01-17 в 10:02.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #45

    Отговор: Сокоизтисквачки / FAQ - мнения, обсъждане

    Имаме сокоизтисквачка от Лидл някакви трикове да кажете за нея? След 2 чаши сок не изкарва повече а смила на дребно и прави каша от плодовете затлачва се.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Слушалки FAQ / мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 14
    Последно: 24-01-22, 22:45
  2. LCD матрици /FAQ - мнения , обсъждане
    От hristoslav2 във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 23
    Последно: 06-04-18, 19:32
  3. Мнения и обсъждане на tv LG LCD 37LD420
    От pacho-gr във форум LG телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 08-07-10, 19:52
  4. PIONEER LCD-PDP / Faq, обсъждане, мнения
    От tattoo777 във форум Други телевизори
    Отговори: 19
    Последно: 21-03-10, 10:21
  5. Samsung LCD-PDP / Faq , обсъждане , мнения
    От Ivan444o във форум Samsung телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 17-04-09, 20:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе