Резултати от 1 до 2 от общо 2
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By DUNDURMA

Уред за гонене на гризачи.. има ли смисъл и ако ДА то какъв?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    127
    #1

    Уред за гонене на гризачи.. има ли смисъл и ако ДА то какъв?

    Здравейте. Не съм сигурен дали тук е мястото на темата и ако не е предварително се извинявам. Имам проблем с мишки... преди повече от 2 години направих вътрешна изолация на стаята с гипсокартон/блок панелка/. До тук всичко ОК, докато преди 2 седмици не се появиха мишки зад гипсокартона. За щастие все още не могат да се промъкнат в стаята но предполагам е въпрос на време. От къде са проникнали идея си нямам.. едната ми теория е от дупката на климатика, тъй като майсторите не я запушиха хубаво и се чува как вятъра свисти през нея. Другата теория е да са проникнали през панела... някой процеп.. чесно казано не ми се разбива цяла стена с гипсокартон, да не говорим че стаята е напълно обзаведена и всичко е ново и какво би станало.. като си спомням какво беше при монтажа..

    Та на въпроса.. мисля да си поръчам и пробвам с машинка за гонене на гризачи, но след доста търсене видях че има 2 вида.. електромагнитни/уж правят ел. мрежа да излъчва и да ги гони/ и ултразвукови... коя от двете е евентуално по-ефективна.. и дали влияят по някакъв начин негативно и на хората тъй като все пак живеем там... и ултразвуковите дали са наистина безшумни тъй като се спи в тази стая и дори да има много леко пищене като от транзистор ще е неприятно.

    Благодаря предварително за помощта!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #2

    Отговор: Уред за гонене на гризачи.. има ли смисъл и ако ДА то какъв?

    с такава машинка в будка 2 на 2,една мишка си живееше спокойно...........
    jonov одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. К-стъкла - има ли смисъл?
    От prt във форум Топлоизолация и дограма. Вентилация и обработка на въздуха
    Отговори: 168
    Последно: 24-06-21, 08:49
  2. Какъв уред за отопление ще препоръчате за 25м2 стая
    От mirchev във форум Електрическо отопление
    Отговори: 4
    Последно: 09-08-10, 07:41
  3. Какъв е този уред на ELITE?
    От Cko във форум Електрическо отопление
    Отговори: 6
    Последно: 31-08-06, 08:28
  4. Няма смисъл?!
    От etg във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 23
    Последно: 02-10-03, 01:44
  5. Има ли смисъл да пиша на ...
    От hipo във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 30-01-02, 05:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе