Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 33

Кои от новите HP Pavilion dv5

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    199
    #1

    Кои от новите HP Pavilion dv5

    Двоумя се между :
    http://www.plesio.bg/vsichki-noteboo...-p-234369.html
    и
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09045037
    Кои от двата модела си заслужава повече.?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    53
    #2

    Re: Кои от новите HP Pavilion dv5

    Аз съм за втория. Сякаш по добър изглежда и видеото е по-добро. Ама с тези 2ГБ РАМ .... Моя е с 3ГБ Pavilion dv6910US и пак се влачи за 3те си ГБ. Но иначе са добри и да дизаин имат хубав.

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    199
    #3

    Re: Кои от новите HP Pavilion dv5

    Би трябвало да са добри щом са на 1-во място в notebookreview.com и то от доставреме



  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Re: Кои от новите HP Pavilion dv5

    tatoo, не съм напълно убеден, че 9200 е по-добро от 9600 . предполагам, че си се пообъркал... "plesio"-то е по-добро, но пък това си идва и с по-високата цена....

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #5

    Re: Кои от новите HP Pavilion dv5

    Аз лично не бих си купил Павилион серята на HP
    много дефекти , лоша гаранция , не са маркови а "custom" - или казано на български "събери чарк" . Още повече че Pavilion са модели които се правят само за USA & Canada и който ги предлага тук е много хазартен тип заради гаранцията.
    Бих се ориентирал към някой Asus за по-евтино ,но със двойна гаранция и пъти по-добър.

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #6

    Re: Кои от новите HP Pavilion dv5

    Цитат Първоначално публикувано от kocetoMR
    Би трябвало да са добри щом са на 1-во място в notebookreview.com и то от доставреме
    Може би понеже се купуват много в щатско и канадско.

  8.  
     
  9. Member Аватара на shanto
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    621
    #7

    Re: Кои от новите HP Pavilion dv5

    наистина сервизното обслужване е много голям проблем при тях
    прочети това написано от @tatoo:
    Имам лаптоп HP Pavilion, нов е на 1 месец, обаче от 2 дена започна да ми прави един странен номер, който не винаги го прави.
    Та както си работя на него в момента в който мръдна малко капакa/екрана напред или назад се изключва в смисъл губи се осветлението, подсветката. Все едно е спрян, тъмен е но се вижда всичко, мишката иконите но няма светлина. Като го рестартирам някой път се оправя от първия път някой път не. Иначе като не го бутам си работи без проблем, но как да не го бутам като то това му е смисъла на лаптопа. изглежда има хлабава връзка на дисплея. Някакви идеи от какво може да се получава така и дали е възможно да се оправи.
    Ходих да питам в една фирма и ми казаха че имало някакви силиконови писти и най-вероято там е бил проблема, бил се е разместил този силикон. Имали такова нещо? Още не съм го носли никъде искам да посъбера информация и после да го дам да го разчанчат.
    Лаптопа не е изтърван или удрян почти чисто нов е.

    P.S. лаптопа няма гаранция, защото съм го купувал от САЩ, така
    че не ми препоръчвайте да го връщам защото няма как.

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    199
    #8

    Re: Кои от новите HP Pavilion dv5

    http://news.sagabg.net/hp-predstavi-...ilion-dv5.html
    HP павилион започва да се внася официялно в БГ. Това означава че скоро ще има и сервиз за серията.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    53
    #9

    Re: Кои от новите HP Pavilion dv5

    Цитат Първоначално публикувано от shanto
    наистина сервизното обслужване е много голям проблем при тях
    прочети това написано от @tatoo:

    Имам лаптоп HP Pavilion, нов е на 1 месец, обаче от 2 дена започна да ми прави един странен номер, който не винаги го прави.
    Та както си работя на него в момента в който мръдна малко капакa/екрана напред или назад се изключва в смисъл губи се осветлението, подсветката. Все едно е спрян, тъмен е но се вижда всичко, мишката иконите но няма светлина. Като го рестартирам някой път се оправя от първия път някой път не. Иначе като не го бутам си работи без проблем, но как да не го бутам като то това му е смисъла на лаптопа. изглежда има хлабава връзка на дисплея. Някакви идеи от какво може да се получава така и дали е възможно да се оправи.
    Ходих да питам в една фирма и ми казаха че имало някакви силиконови писти и най-вероято там е бил проблема, бил се е разместил този силикон. Имали такова нещо? Още не съм го носли никъде искам да посъбера информация и после да го дам да го разчанчат.
    Лаптопа не е изтърван или удрян почти чисто нов е.

    P.S. лаптопа няма гаранция, защото съм го купувал от САЩ, така
    че не ми препоръчвайте да го връщам защото няма как.
    Да това е вярно, но се случи с единя от трите (еднакви) които донесох от щатите. Вече дали е фабричен дефекта или е в следствие на пренасянето (през 3 летища минах с тях и няма да ви кажа как ги подмятаха в кошниците по скенерите все едно тухли хвърляха). Иначе си работят сносно без други старнични повреди. доволен съм.

    @FearMe не съм ги пробвал двете карти обаче като чета разни класации ги дават да са в различен клас. Ето тука често разглеждам за информация.

    http://www.notebookcheck.net/Compari...rds.130.0.html

    9600 я дават 2ри клас докатао 9200 трети.

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #10

    Re: Кои от новите HP Pavilion dv5

    е така де
    втори е по-висок от трети, значи 9600 е по-хубава от 9200

    и при nvidia, и при ati, колкото е по-голямо числото след първото (което обозначава поколение), толкова е по-хубава картата. 6>2, следователно 9600 е по-хубава от 9200.... изключенията са редки, като се дължат не толкова на недоглеждане, колкото на смяна на производствения процес, който изненадващо е дал по-добри резултати

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    11
    #11

    Re: Кои от новите HP Pavilion dv5

    Пичове, аферата е следната. Павилиони се внасят в БГ официално от 1ви ноември - сервиз е Стемо. "Официалните" модели (правени за пазара с гаранция тук) са само в Техномаркет и Технополис... Аз лично препоръчвам модела, които е 1999лв. в двата магазина: http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09045036 . Много добра комбинация от екстри за цената.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #12

    Re: Кои от новите HP Pavilion dv5

    Пич нали знаеш че стемо поддържат само продадените от тях павилиони !

  16. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    11
    #13

    Re: Кои от новите HP Pavilion dv5

    глупости на търкалета, в Стемо се обслужват всички официално внесени Павилиони, гаранция... ако не съм прав и докажеш - черпя

  17. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #14

    Re: Кои от новите HP Pavilion dv5

    В Европейският съюз и съответно в БГ официално ще се продава само Pavilion Dv5 серията. Съответно и Стемо ще е сервиза.

  18. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #15

    Re: Кои от новите HP Pavilion dv5

    stoma101, ти хубаво препоръчваш лаптоп за 2 бона, ама можеш ли да ми обясниш за какъв чеп ми е, колко ще издържи батерията при full load (разбирай ползването на това видео по предназначение и би ли могъл да стъпи на малкия пръст на настолен за същите пари?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продавам HP Pavilion G7
    От deannestorov във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 23-04-13, 02:31
  2. Продавам HP Pavilion dv5
    От Scientist във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 03-12-11, 16:06
  3. HP Pavilion dv5
    От kokepa във форум Мобилни устройства
    Отговори: 3
    Последно: 23-01-11, 16:09
  4. HP Pavilion DV7 3150eq !?!
    От Georgi Georgiev във форум Мобилни устройства
    Отговори: 3
    Последно: 19-12-10, 16:21
  5. Продавам HP Pavilion
    От WhiteMan във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 04-11-10, 18:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе