Страница 1 от 11 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 155
Like Tree10Одобрявам

Таблети / FAQ - избор, съвети, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

  1.  
     
  2. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #2

    Отговор: Таблети / FAQ - избор, съвети, мнения

    Някой има ли Nexus 10, поръчан от чужбина? Ако се кефи вече, нека сподели впечатление от машинката! Дали ще се предлага и с 3g модул в бъдеще?
    etalon21 одобрява това.

  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #3

    Отговор: Таблети / FAQ - избор, съвети, мнения

    Чудя се кой таблет да си взема: Asus TF700t или Aple 4-кa, като и двaтa са само WiFi и ще ми излязат 899лв. без договори. Ще гo ползвам с подвижен 3g рутер за мобилен интернет и с домашната мрежа. Клоня към Асуса, заради 16:9 формат на екрана и прекомерното загряване на 4-ката, за което има намеци в нета:rolleyes: А и Андроида, като че ли повече ми допада в сравнение с IOS-a -макар, че съм си играл малко с нея:rolleyes: Също се чудя дали да чакам Nexus 10, ама нещо не ми допадат ревютата относно цветовете възпроизвеждани от матрицата му:rolleyes:

    Какво ще ме посъветвате?:rolleyes:
    Този пост е редактиран от pilot; 18-01-13 в 20:07.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    76
    #4

    Отговор: Таблети / FAQ - избор, съвети, мнения

    Някой да знае как се настройва 3G на таблет Престижио прикачен чрез външен USB адаптер. Опитвам се да пусна флашката на Глобул но нищо не става. Преди това съм я инсталирал на мойто РС.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #5

    Отговор: Таблети / FAQ - избор, съвети, мнения

    Таблетът е с андроид, а ти искаш да му подкараш мобилен нет с усб модем? Трудно, нямаш драйвери. Имаше някaкъв модел флашка на Huawei, дето тръгваше на Андроид устройства. В твоят случай, за да ползваш мобилен нет, най-лесно става с мобилен 3g wifi рутер.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    76
    #6

    Отговор: Таблети / FAQ - избор, съвети, мнения

    Благодаря за отговора. Прочетох във форума, че когато инсталираш за първи път флашката на компютър драйверите вече ги няма във флашката и начина е да сложиш микроСД карта и на нея да бъдат записани драйверите. Колко е вярно това твърдение!? А дали за да ползваш мобилен интернет трябва ли задължително да се инсталира Connection Manager на паметта на таблета!? А когато таблета има слот за СИМ-карта пак ли трябва да се качват драйвери!?

  7.  
     
  8. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #7

    Отговор: Таблети / FAQ - избор, съвети, мнения

    Операционните системи са различни. Драйверите са за Windows. Ако таблетът е с 3g модул, за какво са ти гимнастиките с флашка? Слагай си картата и не се занимавай, иначе моб. рутер.

  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #8

    Отговор: Таблети / FAQ - избор, съвети, мнения

    Някой с повече наблюдения върху Acer w700?

  10. Novice
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    7
    #9

    Отговор: Таблети / FAQ - избор, съвети, мнения

    Имам въпрос за Allview таблети? Някой ползвал ли е, ако да да сподели мнение

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #10

    Отговор: Таблети / FAQ - избор, съвети, мнения

    Интересна новина или може би слух се появи в нета, HTC подготвят таблет 10.1" Full HD 16:9 с Windows 8:rolleyes:

    То на 11.6" е доста трудно да се оперира в десктоп режим с тази резолюция, чудно на 10.1 как ще е!? Вариант е стилус или скалиране, ама...нещо не ми допадат тези варианти, понеже се губи малко смисъла от сензорен Full HD. Дано се разработят повечко приложения за метро режима.
    Този пост е редактиран от pilot; 03-04-13 в 21:08.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #11

    Отговор: Таблети / FAQ - избор, съвети, мнения

    Да се похваля и аз от днешното тършуване между доста залежала стока, но все пак имаше и доста интересни неща! Обзаведох се с един Asus TF700 64GB, цвят шампанско за 599 лв., намален от 1119 лв.:rolleyes:

    Първи впечатления, не че не съм го бъзикал и преди...

    Много добър дисплей - Full HD 16:10, S-IPS+ с почти отличен ъгъл на виждане, добри цветове - една идея по-студени, задоволително черно, висока яркост, която е полезна в слънчев ден. Пуснах му няколко цветни заливки, добра еднородност, леко сияние долу на док конекторите, при засилена яркост и черна заливка. Добър бял цвят, без да жълтеене, розовеене или сивеене.

    Корпусът е много добър - алуминий + Горила глас 2, усеща се стегнат и приятен на допир. Теглото може да бъде и по-малко от 600 грама:rolleyes:

    Производителност - Tegra 3 T33. Нищо особено в днешно време, но за браузване, четене, гледане на видео и въобще за забавление, каквото е предназначението на един таблет е добре. Има леко лагване на моменти, но нищо дразнещо.

    Не играя игри...

    Wifi връзката е стабилна.

    Батерията подлежи на тест.

    Има излязло Желе, та скоро мога да го ъпдейтна, макар че и Сандвича бива.

    Адаптерът жужи дразнещо, чува се в тиха стая и в близост до него. Четох, че зарядните им давали чести дефекти...
    Този пост е редактиран от pilot; 13-04-13 в 13:40.

  13.  
     
  14. Novice
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    7
    #12

    Отговор: Таблети / FAQ - избор, съвети, мнения

    Може ли да ми дадете съвет кой таблет да избера, Двоумя се между два модела. Моля ви помогнете кой да избера? Единия е Asus fonepad а другия е Huawei mediapad 7 lite. И двата се предлагат от Виваком.
    ето линк за моделите:
    Asus Fonepad ME371MG
    Таблет Huawei MediaPad 7 Lite
    искам да си купя таблет но незнам кой да избера, цената е прилична.

  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    13
    #13

    Отговор: Таблети / FAQ - избор, съвети, мнения

    аз бих избрал първия

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #14

    Отговор: Таблети / FAQ - избор, съвети, мнения


  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #15

    Отговор: Таблети / FAQ - избор, съвети, мнения

    Този пост е редактиран от pilot; 05-09-13 в 00:26.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 11 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Osaka - търся съвети и мнения
    От andonis във форум Климатици Osaka
    Отговори: 126
    Последно: 20-11-23, 22:08
  2. wifi usb adapter мнения и съвети
    От deadlybeast във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 14-12-10, 19:29
  3. Покупка на WEB Камера (мнения,съвети)
    От artos във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 26-03-07, 19:49
  4. Ползвате ли GPS? Мнения, съвети, препоръки.
    От roumen68 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 27
    Последно: 31-10-06, 17:24
  5. Съвети/Мнения за ЛАН Мрежа
    От Nasko0o във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 04-04-06, 19:18

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе