Резултати от 1 до 13 от общо 13

Дайте мнение за таблет от техномаркет

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    19
    #1

    Дайте мнение за таблет от техномаркет

    Здравейте.
    Бихте ли споделили вашето мнение затози таблет от техномаркет. ща се ползва от 8 годишно дете предимно за игри и евентуално за интернет и скайп.
    На същата цена е и този който също е вариант. И ако някой вече е ползвал тези модели ще ми е полезно да си каже мнението. Също приемам и други предложения за тези пари.
    Поздрави.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #2

    Отговор: Дайте мнение за таблет от техномаркет

    Цитат Първоначално публикувано от toppako Виж публикацията
    Здравейте.
    Бихте ли споделили вашето мнение затози таблет от техномаркет. ща се ползва от 8 годишно дете предимно за игри и евентуално за интернет и скайп.
    На същата цена е и този който също е вариант. И ако някой вече е ползвал тези модели ще ми е полезно да си каже мнението. Също приемам и други предложения за тези пари.
    Поздрави.
    Брeй колко съм изостанал. Не знаех, че на андроид може да се играят игри... Или имаш в предвид джаба игри като тези в телефоните?

  4. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #3

    Отговор: Дайте мнение за таблет от техномаркет

    Могат, могат games android - YouTube

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    19
    #4

    Отговор: Дайте мнение за таблет от техномаркет

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark Виж публикацията
    Брeй колко съм изостанал. Не знаех, че на андроид може да се играят игри... Или имаш в предвид джаба игри като тези в телефоните?
    Ами джава игрите не са ли за симбиан/ естествено аз също съм изостанал така че е вероятно да говоря глупости/. Аз имам телефон НТС с андроид на който си има игри. Предполагам при таблети с андроид е същото.
    А по темата, някакви идеи?

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    285
    #5

    Отговор: Дайте мнение за таблет от техномаркет

    Изглеждат стандартни евтини китайски таблети. Първия е базиран на кортекс архитектура (масово ползвана), втория не съм го чувал.
    Почти винаги имат някакъв проблем - липса на софтуерна подръжка, липса на гоогле маркет (често оправимо) и други несъвместимости, слабо wifi, гадни говорители, гадна камера, слаба батерия и т.н.
    Екрана не пише какъв тип е (матрицата при най евтините не е ИПС - като завъртиш устройството и екрана става мазало). 800 x 480 според мен вече е малко - сравнено с навлязлите 1024 х 600 и 1280 х 800 китайци. Все повече игри в маркета са ХД.

    Ако не е спешно (детето да почака) - огледай китайските сайтове за таблет с IPS матрица 1280 х 800 - Ainol Fire/Flame - излиза около 250 лв (+ ~50 мито ако го задържат на митница).

    А относно андроид има тонове софтуер и игри (Java въобще не е фактор тука) - https://play.google.com/store

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #6

    Отговор: Дайте мнение за таблет от техномаркет

    До скоро имаше чудна промоция в Метро за Acer A100 и А200 съответно на 300 и 360 лева. Двуядрен nVidia Tegra процесор и чудна производителност. Тези двата просто са направени да са евтини. Че ще става за игри няма спор, но както колегата каза, подръжката ще е хартиена.

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #7

    Отговор: Дайте мнение за таблет от техномаркет

    В този ценови клас - около 200лв всичко е тъмна Индия.
    На теория всичко трябва да е еднакво, на практика.. кой знае.
    Пипни таблета, виж дали няма лесно да се разпадне - провери лично как реагира тъчскрийна и избери този, който повече ти допада.
    За тези пари горе долу мисля, че трябва да има и таблети на Престижио. Там поне си гарантираш 2 години качествена гаранция от Асбис - хвърли едно око и на тях.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    119
    #8

    Отговор: Дайте мнение за таблет от техномаркет

    Цитат Първоначално публикувано от koranto Виж публикацията
    Ако не е спешно (детето да почака) - огледай китайските сайтове за таблет с IPS матрица 1280 х 800 - Ainol Fire/Flame - излиза около 250 лв (+ ~50 мито ако го задържат на митница).
    Ето такъв ?
    https://forum.setcombg.com/%D0%BF%D1...280-800-a.html

  11. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #9

    Отговор: Дайте мнение за таблет от техномаркет

    Цитат Първоначално публикувано от koranto Виж публикацията
    Изглеждат стандартни евтини китайски таблети. Първия е базиран на кортекс архитектура (масово ползвана), втория не съм го чувал.
    Почти винаги имат някакъв проблем - липса на софтуерна подръжка, липса на гоогле маркет (често оправимо) и други несъвместимости, слабо wifi, гадни говорители, гадна камера, слаба батерия и т.н.
    Екрана не пише какъв тип е (матрицата при най евтините не е ИПС - като завъртиш устройството и екрана става мазало). 800 x 480 според мен вече е малко - сравнено с навлязлите 1024 х 600 и 1280 х 800 китайци. Все повече игри в маркета са ХД.

    Ако не е спешно (детето да почака) - огледай китайските сайтове за таблет с IPS матрица 1280 х 800 - Ainol Fire/Flame - излиза около 250 лв (+ ~50 мито ако го задържат на митница).

    А относно андроид има тонове софтуер и игри (Java въобще не е фактор тука) - https://play.google.com/store
    Съгласен съм с изключение на идеята за покупка от Китай. Е може да спестиш 50 лв, ама ще си спестиш и локалната гаранция, което е едно от основните неща при покупка на техника в момента...

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    19
    #10

    Отговор: Дайте мнение за таблет от техномаркет

    Благодаря на всички за съдействието. В крайна сметка купих първия който споменах. Утре ще го подарявам за рожден ден и след това ще споделям отзиви/ хубави или лоши /:rolleyes:
    Поздрави.

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    285
    #11

    Отговор: Дайте мнение за таблет от техномаркет

    Със здраве да се ползва.
    Потърси в гугъл блога на apkmania. Полезен е ...

  14.  
     
  15. Junior Member Аватара на SoftKey
    Тук е от
    Jun 2006
    Живее в
    Варна/София
    Мнения
    52
    #12

    Отговор: Дайте мнение за таблет от техномаркет

    Този линк ще ти е полезен - https://twitter.com/ApkMania.

    Честито! :D

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    19
    #13

    Отговор: Дайте мнение за таблет от техномаркет

    Здравейте отново.

    Както обещах да споделя първи впечатления.
    Батерията за сега поне държи доста над моите очаквания. В спящ режим изкарва 24 часа и спада с 5-10%. А при работа с него може би ще окреца няколко часа. Липсата на блутут поне за мен е осезателна.
    Много бавно зарежда при първо включване. За това си го държа включен. Като го купих нямаше сложен google play а някаква алтернатива - JetPlay или нещо такова беше. В магазина ми казаха че няма проблем да си го инсталирам ама бая четене и зор видях докато се справя. В един от форумите четох че може да се направи преходник на usb-то с който да се закача usb и модем за мобилен интернет. Което си е супер.
    Нямам много база за сравнение но мисля че таблета си заслужава парите и се справя доста добрес възложените задачи:rolleyes:
    Поздрави

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. дайте мнение за LG K-12AH BIO
    От mmalkovski във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 13
    Последно: 15-10-12, 23:09
  2. Дайте мнение
    От txtotko във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 26-11-11, 19:11
  3. Дайте мнение за SAMSUNG LE-26A330
    От kaki във форум Samsung телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 19-12-08, 19:11
  4. RQ: Моля дайте мнение за site
    От Jakim във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 11
    Последно: 22-01-07, 11:39
  5. Дайте мнение за Canon A-430
    От HD във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 4
    Последно: 31-08-06, 09:53

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе