Резултати от 1 до 6 от общо 6

Въпрос: Зареждане на Windows XP през мрежова карта

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    5
    #1

    Въпрос: Зареждане на Windows XP през мрежова карта

    Как да се конфигурира линукс сървър, който да хоства имидж на Windows XP и последния да се зареди на PC без хард диск ?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #2

    Въпрос: Зареждане на Windows XP през мрежова карта

    Въпроса ти не е за този раздел мисля


  4. Novice
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    5
    #3

    Въпрос: Зареждане на Windows XP през мрежова карта

    Предложи раздел бе Макаров

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    295
    #4

    Въпрос: Зареждане на Windows XP през мрежова карта

    Има едно клубче в благоевград хаха клубче със 120 пк и там е такава системата ся правят и в софия съшите хорица клубче с около 400 та в тез клубчета pc тата дето са за интернет само са с linux а тези за игри са с winxp, със сигурност знам че пцтата са с лан с боот ром, че зареждат вина в рам драйва като дори нямат хард дискове че игрите вървят перфектно и че след като делнах някои от състем папките след рестарта сичко бачкаше отново перфектно. PC тата бяха на IBM и нищо чудно те да са правили системата btw интереснам и е темата и предлагам да питаме google

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    212
    #5

    Въпрос: Зареждане на Windows XP през мрежова карта

    аз съм правил опити с 98 ама така и не стигнах докрай тъй като не ми остана време. Помня че имаше някакъв проблем с дългите имена на файловете иначе ето един линк http://www.videoshaker.com/

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    25
    #6

    Въпрос: Зареждане на Windows XP през мрежова карта

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Има едно клубче в благоевград хаха клубче със 120 пк и там е такава системата ся правят и в софия съшите хорица клубче с около 400 та в тез клубчета pc тата дето са за интернет само са с linux а тези за игри са с winxp, със сигурност знам че пцтата са с лан с боот ром, че зареждат вина в рам драйва като дори нямат хард дискове че игрите вървят перфектно и че след като делнах някои от състем папките след рестарта сичко бачкаше отново перфектно. PC тата бяха на IBM и нищо чудно те да са правили системата btw интереснам и е темата и предлагам да питаме google



    <div align="right">Originally posted by Tyan*-*04/05/2004*:* 0843</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Мдааа.. ама замислял ли си се какво става като се препълни рам-та? ПЦ-тата са с 412Мб Рам, и някои игри издишат.. затова аз попитах и ми казаха че ПЦ-тата си имали ХДД-та.... допреди това и аз си мислех че нямат, ама ... Иначе наистина зареждат и игрите и ЕксПи-то по мрежата. Изписва нещо като "BXP Service", но си нямам представа какво е това.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на мрежова карта
    От Lacho13 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 15
    Последно: 24-08-07, 10:15
  2. Мрежова карта
    От korea60 във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 07-12-06, 05:41
  3. Отговори: 12
    Последно: 31-07-06, 09:37
  4. Забраняване на мрежова карта
    От Tashov във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 15-04-05, 14:47
  5. Мрежова карта
    От iovkito във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 29-03-05, 07:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе