Резултати от 1 до 4 от общо 4

Голям проблем моля помогнете

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    15
    #1

    Голям проблем моля помогнете

    Значи нещата стоят така аз имам локална мрежа обаче тоя доставчика на нет си е само тои в моя шибан град и си прави каквото си изка. Сега последната новост в нашата мрежа е неква тапа програма или незнма какво е обаче е направено така че ако не си се конектнал кам интернет нямаш локална мрежа. А като сам се конектнал кам интернет имам само локален чат изобщо не виждам останалите пц-та в мрежата. Конектнах се и влезнах в локалния чат там имаше 5 човека порверих за ип на един от тях и го пингвах и получих следното: пинг-192.168.0.124 реплау-213.240.244.06

    Знйачи аз пингвам едно ип а то ми отговаря савсем различно. Нема логика а и мисял че това второто е нералното ип до колкото сам запознат с тая материя. Ей хора моля помогнете да хакна тапия ми доставчик на нет щот вече не се издаржа.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #2

    Голям проблем моля помогнете

    192....... ти е за вътрешната мрежа, 213....... ти е това през което излизате навън. Колкото повече юзери излизате през 1 IP, толкова повече проблеми и ограничения получавате.

    Какво искаш да му направиш на доставчика? Най-много да си спреш нета

  4. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #3

    Голям проблем моля помогнете

    <font color="red">Ай брат'чет ... 'що</font id="red"> не поговориш с т<font color="red">а</font id="red">пия ти доставчик преди да правиш каквото и да било.



    С<font color="red">а</font id="red">ветвам т<font color="red">ъ</font id="red"> да послушаш Breii.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    15
    #4

    Голям проблем моля помогнете

    е добре де ама тоя пинг го правя във вътрешната мрежа не наван



    а колкото до доставчита кои е супер тапак само тои си е в града и си прави каквото си изка ебаси цените е сложил за интернет и това го прави с цел сички да си плащат интернет за да му правят гушка

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Моля помогнете-проблем с компа
    От veni във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 15-03-09, 18:44
  2. Имам проблем със DVD-то. Моля ви се помогнете....
    От uns7opabl3 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 15
    Последно: 08-02-09, 23:47
  3. Невероятен проблем! Моля, помогнете!
    От wscg във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 17
    Последно: 16-05-08, 13:04
  4. Моля помогнете проблем DVD
    От Cvetoslav във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 28-10-04, 14:26
  5. Проблем с VIDEOCD!!! Моля помогнете!!!
    От Tai-Pan във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 19-01-04, 20:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе