Резултати от 1 до 3 от общо 3

Мнения за ISP BGMreja.com

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Gadget
    Guest
    #1

    Мнения за ISP BGMreja.com

    Интересува ме някой техен клиент да сподели дали е доволен или не от предоставения интернет. Може тук, може и на Q да ме намери и сподели. Благодаря

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #2

    Мнения за ISP BGMreja.com

    интернета им не е зле, но понякога правят мизерии, миналата седмица имаха проблем със сървара към който се веъзваш VPN-a. налагаше се постоянно да се реконектваш. иначе скоростите които предлагат си ги държи имат хубав файлов съсрвър



    <font color="blue">EDIT </font id="blue"><font color="red">EDIT </font id="red"><font color="green">EDIT</font id="green">

    ако ще слагаш нещо да го рутира трябва да го настроиш да реконектва след 30 сек иначе не те пуска да се логнеш.

    друго което ми направи преди малко впечатление, нета зацикля 1 минута след като си се логнал

  4. Gadget
    Guest
    #3

    Мнения за ISP BGMreja.com

    Ми аз ще ръчна един линукс да разхвърля нета на 3-4 PC-та и се надявам той да се грижи за линията. 10x glarus. Други мнения?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Мнения !!
    От Миряна във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 9
    Последно: 30-10-14, 22:18
  2. мнения GPS
    От berbatov_86 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 05-06-12, 01:54
  3. Таблетите - мнения за тях!
    От Ivan19 във форум Мобилни устройства
    Отговори: 10
    Последно: 23-04-10, 11:10
  4. SIS 748 - мнения
    От Siol En във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 2
    Последно: 19-12-03, 10:57
  5. Мнения за BTC
    От MANIAK във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 21-05-03, 16:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе