Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20

кой и кога е бил в компютъра ми?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #16

    кой и кога е бил в компютъра ми?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Администратор акаунта беше забранен(disabled) та аз му нулирах паролата. Нашите админи не го ползват така , че мисля че съм постъпил правилно



    <div align="right">Originally posted by blaster*-*14/12/2004*:* 09:35:20</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    В този случай - Да, правилно си постъпил.

    В такава мрежа, тези които имат администраторси права в домейна или изрично са упоменати в някаква група, могат да влизат в компютрите на различните потребители, дори те да нямат нищо шернато. (Примерно , пишат в експлорера - \\Ime_na_Comp\C$ ) и си разглеждат какво имаш на твоето "С", без ти въобще да усетиш. Това е възможно, ако не си взел "някакви мерки". Примерно "случайно" включиш вградения FireWall или пък си сложиш друг. А може и с тази програмка която ти препоръчах - настройките са елементарни но върши работа - просто даваш "Kick all except keep list".


  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    78
    #17

    кой и кога е бил в компютъра ми?

    Да така направих.Оказа се че един администратор(по юзера го хванах защото го знам) влиза 3-4 пъти да ден само , че незнам какво прави или гледа в машината ми.

  4. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #18

    кой и кога е бил в компютъра ми?

    Гледай в History-то на KillWatcher-a -> "Opened objects". От лявата колона (бялата) си избираш този който искаш да провериш, цъкаш в/у него и гледаш в дясната (сивата) какво дава. Файловете и директориите които са в синьо, са били отваряни (четени), тези които са в червено, те са създадени (записани) от юзера. Имаше май и още един цвят ама не си го спомням. Ако те интересува прочети хелпа на програмата.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    508
    #19

    кой и кога е бил в компютъра ми?

    Момчета, прочетох с интерес вашия диалог. Имах подобен казус преди време. Искам да добавя, че е "здравословно" когато се логнеш локално като администратор, да влезеш и да разкараш домейнския администратор и всички подобни нему от локалната администраторска група. В противен случай админа може през мрежата да смени дори и локална парола на акаунт.

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    134
    #20

    кой и кога е бил в компютъра ми?

    А някакъв друг начин за засичане кой и кога е ровил из РС-то ?!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Кога е най-тъмно?
    От ql^2/8 във форум Логически задачи
    Отговори: 13
    Последно: 26-06-13, 11:53
  2. tx-p58vt20 кога?
    От LeBron във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 19-12-10, 20:12
  3. Кога КОП-а става 1-ца
    От chachoto във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 21
    Последно: 26-02-10, 12:31
  4. Кога в България ???
    От dimlubnik във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 02-09-07, 19:57
  5. До кога !!!!
    От john.dow във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 18
    Последно: 26-05-06, 19:06

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе