Резултати от 1 до 4 от общо 4

keep connection alive

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    20
    #1

    keep connection alive

    Здравейте,

    кажете ми някаква програмка неЩо като keep connection alive на icq-to само 4е да го и3пол3ват вси4ки Windows програмки. Трябва ми 3аЩото интенета ми е пре3 лан и имам около 600кбайта/сек входяЩ канал , а пак и3ходяЩия е само 512 кбита и се дели на около 200 4овека и сЪответно и3ходяШия канал се претоварва и всяко ПЦ си 4ака да му дойде реда да се и3палнят 3аявките му.

    При сваляне на файлове няма никакав проблем. проблема е при брау3ване на страници и когато слуШам онлайн радио. По време на слуШане на радио е много неприятно 3аЩото Уинампа както и медиа плейара каЧват Част от инфото в буфера и после го свирят и не са нон стоп свЪр3ани кЪм радио сЪрвара. и в момента в който се опитат да се свЪржат отново им отнема кЪм 5 мин докато им дойде реда и радиото прекЪсва.

    Та трябва ми някаква програмка която да ме дЪржи нон стоп свЪр3ан кЪм проксито (3абравих да кажа 4е интернета ми е пре3 прокси).



    Благодаря ви


  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    keep connection alive

    Какъв ти е уиндоуса и как точно получаваш Интернет? Иначе такива програми много, даже вградени и във уиндоус частично.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    20
    #3

    keep connection alive

    Windows XP Proffesional SP1,

    интернета ми е пре3 вЪнШно http прокси. Мрежата е от около 200 Човека с обЩ gateway koito pod SuSE i gatewaya е свЪр3ан пре3 DSL кЪм вЪнШното прокси, от кЪдето идва и 3абавянвто.

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    keep connection alive

    E, значи всичките сте нон-стоп в интернет. Няма конекция.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Wi-Fi connection timed out ???
    От Wish_Master във форум Мрежи
    Отговори: 19
    Последно: 20-02-12, 10:04
  2. Acer също ще отвори собствен онлайн магазин Acer Alive
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 24-11-10, 08:21
  3. which connection do you want to use?
    От dark във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 29-01-06, 17:00
  4. Bridge connection
    От psyhive във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 17-05-05, 10:24
  5. lan connection help!!!
    От freejack във форум Linux
    Отговори: 1
    Последно: 13-12-04, 21:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе