Резултати от 1 до 3 от общо 3

SMTP проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    225
    #1

    SMTP проблем

    Имам проблем с един SMTP сървър.

    Имам маил на @data.bg но докато в полето на маил клиента ми (TheBat) From Address не напиша адреса на SMTP сървъра (login@servera.com) които искам да използвам, той не изпраща меилите, а на мен ми е необходимо в това поле да пише маила_ми@data.bg като подател на с

    писмото....

    -------------

    В раздела за SMTP пиша всичко smtp.server.com порт,

    пиша си username, password, но проблема е че SMTP не изпраща когато в FROM ADRESS е написано нещо различно от smtp.server.com.

    В случая аз искам просто да пише acounta@data.bg, а той не изпраща докато в полето FROM ADRESS не напиша acounta@NEGOVIQ-DOMAIN.COM

    ---------------

    <font color="red">Edit: rb: Моля, не пускай вместо нов пост, нова тема! </font id="red">

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    SMTP проблем

    За да изпрати каквото и да е всеки майл клиент има нужда от данните за SMTP сървър-a. Като не го напишеш, няма как да стане работата.

  4. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #3

    SMTP проблем

    Аз забелязах същото при MS Exchange 2000, който е със стандартни настройки-политики. Знаеш ли какъв е твоя SMTP ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 5
    Последно: 13-01-05, 23:26
  2. pop3 i smtp ma mail.bg
    От stefankos във форум Мрежи
    Отговори: 10
    Последно: 06-05-04, 08:51
  3. SMTP server
    От Tashov във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 27-11-03, 09:42
  4. mail prez SMTP i Telnet
    От cold_fusion във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 22-10-03, 10:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе