Резултати от 1 до 5 от общо 5

Password sharing for WinXP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    28
    #1

    Password sharing for WinXP

    Napravili sme si mreja v kvartala , obache povecheto sme na Windows XP i ne moga da mu slojq parola , a ako sharna nqkoi film za moi aver i toi mi kaje che e svarshil spiram sharinga i mi pishe siguren li si che iskash da otrejesh dostapa na 6 usera. Shte sam blagodaren , ako nqkoi mi kaje moje li da se slaga parola i kak , ako ne ima li programa. Qsno mi e che s ICQ moje da si prashtame filove localno , no nie iskame da sharvame mnogo raboti.




  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #2

    Password sharing for WinXP

    Пич,има един пакет инструменти ,наречени Administrative tools,вградени в ХП,можеш да ги изкараш на Старт менюто,в неговите опции го има,само че не са пуснати по дефалт.Ми отиди в сетингите на Старт менюто и ги включи!!

    Имаш безброй много групови политики,както и секюрити настройки,дори можеш да дадеш на някой приятел достъп до ПС-то ти само за 30 секунди примерно в определен от теб ден след 2 години да кажем:-),както и да пуснеш необх.вюъри,с които ще имаш инфо за това кой,как,защо и като какъв и по кое време е влязъл при теб,за колко време ,какви поразии е направил и тнт.

    Как точно се борави с тия инструменти е най добре да прочетеш!!Книжките могат да се намерят в ел.вид навсякъде в нета.






  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #3

    Password sharing for WinXP

    Tova deto te posavetva Dpetrov e viarno samo che ima i po lesen nachin za da shervash samo za edin chovek..

    pravish mu acaunt na tvoita mashina i sled tova shervash hdd...

    kato toi se logne s nego shte ima dostup do diska ...

    mejdu drugoto sloji guest acaunta na off ako iskash drugite na da ne ti vijdat sheringite...



    http://www.rootbg.com

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    327
    #4

    Password sharing for WinXP

    Neshto drugo dopulnitelno, ako iskash imash dostup do poveche nastroiki, za razlichni potrebiteli i taka natatuk, izberi vuv Folder options/View - Use simple file sharing da e disabled. Taka shte imash dostup do dopulnitelni nastroiki sled kato pusnesh properties na niakoi folder. Imash security permissions by user i t.n. Vseki user moje da si ima sobstvena parola.

    Eto i screenshot:






  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    28
    #5

    Password sharing for WinXP

    Blagodarq vi. Opravihme se s vasha pomosht




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. HDD sharing
    От Smurfa във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 27-11-07, 16:02
  2. Замяна на WinXp Pro с WinXp Home
    От skaishev във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 17-05-06, 10:29
  3. Sharing в LAN
    От Delta1 във форум Мрежи
    Отговори: 6
    Последно: 03-06-05, 13:31
  4. WinXP sharing limit
    От Gaiver във форум Windows
    Отговори: 21
    Последно: 19-02-03, 12:55
  5. Sharing под XP
    От Big Bug във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 16-01-03, 23:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе