Резултати от 1 до 7 от общо 7

БТК АДСЛ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    3
    #1

    БТК АДСЛ

    Идеите които ми дадохте ми харесоха особено с * :knuppel2: но така няма да го бъде.Ако го помоля да си намали скороста на БитКомета *ще свърше ли работа.Ще го помоля да я намали на 25 според мен няма да има голяма разлика а и играта ми е от 1 порт и иска 5К за да се играе а 7К ше и бъдат пре достатучи.Ако някои дръг мисли различо и е с по-добро мнение да пи6е!аааа

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #2

    Re: БТК АДСЛ

    Възхищавам се на упоритостта ти, на желанието ти въпреки всичко да получиш решение на проблема си и на заглавията на темите ти!
    Въпреки, че изобщо не казваш на какъв пакет сте, вие разползагате или с 7,5-8kB/s или с 15-15,5-16kB/s изходящ канал - най-вероятно първото. Е за какви игри и Биткомет става въпрос, като само на теб ти стига канала?!? 5 минимално за теб, за него 2 да останат - а дали ще го устрои това? И кой ще определи кой с колко да разползага? Ти изобщо чете ли отговорите ни в предните си теми?

  4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #3

    Re: БТК АДСЛ

    @mgPP,
    Колко теми с еднакво заглавие можеш да пуснеш? Оспами раздела!

    И един въпрос към администраторите: Отново ли имаме много ценна тема или човек, че не се трият??? Поне ги слейте в една!

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Re: БТК АДСЛ

    mgPP, отговори на тези конкретни въпроси, иначе ще остана с впечатлението, че питаш, но не четеш, а последствията от това ще бъдат заключване на темата и по-сериозен контрол на бъдещи такива

    1. на какъв пакет сте?
    2. за коя игра става въпрос?
    3. при кого е модема?
    4. кой от вас двамата разбира повече?

  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #5

    Re: БТК АДСЛ

    @FearMe,
    Прочети и тези теми:
    http://forum.setcom.bg/index.php/topic,22765.0.html
    http://forum.setcom.bg/index.php/top...html#msg155147
    (извинявай, ако си ги чел) :coolsmiley:

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Re: БТК АДСЛ

    чел съм ги, но там нещата станаха прекалено сложни очевидно, за да може mgPP да се оправи. освен това тук е по-кратко и прегледно, а и щом е преценил, че му трябва нова тема явно другата не му е ясна.

    нашето желание да помогнем е очевидно, така че чакам mgPP да даде кратък, ясен (и граматически правилно написан ) отговор на 4-те ми въпроса, преди да реша точно какво да правя с темата оттук нататък

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #7

    Re: БТК АДСЛ

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    чел съм ги, но там нещата станаха прекалено сложни очевидно, за да може mgPP да се оправи. освен това тук е по-кратко и прегледно, а и щом е преценил, че му трябва нова тема явно другата не му е ясна.

    нашето желание да помогнем е очевидно, така че чакам mgPP да даде кратък, ясен (и граматически правилно написан ) отговор на 4-те ми въпроса, преди да реша точно какво да правя с темата оттук нататък
    На всичките тия теми не им е тук местото въобще! Не виждам с какво допринасят за усвояването на технологията ADSL. Цялата работа се свежда до спора, как да се подели паница боб на трима и всеки да сърба с голямата лъжица. Ами обединете ги в една тема под това заглавие и ги преместете в "Мрежи" или "Дъра Бъра". Мисля, че подхода на Slero e единствено адекватен.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. АДСЛ рутер ?
    От helios1 във форум Технологии
    Отговори: 10
    Последно: 08-05-08, 22:19
  2. Проблем с БТК АДСЛ
    От nov във форум Технологии
    Отговори: 39
    Последно: 07-02-08, 22:28
  3. бТк АДСЛ Манифест
    От Pa3KaTaH във форум Технологии
    Отговори: 48
    Последно: 11-11-06, 22:51
  4. настройка на АДСЛ
    От obshtinska_mishka във форум Мрежи
    Отговори: 14
    Последно: 08-05-06, 09:24
  5. АДСЛ vs. АренаБг
    От ggbg във форум Мрежи
    Отговори: 6
    Последно: 07-09-05, 10:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе