Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 24 от общо 24

Искам да знам ...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    348
    #16

    Искам да знам ...

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    kak shte vidqt prez koy telefon sym ? za tova se iska prosledqvane ot MBP

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Като си пуснеш клип на GSM-a МВР ли разрешава?




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    434
    #17

    Искам да знам ...

    Всеки доставчик гледа телефоните (ако са цифрови), Даже може да кажеш че искаш само от определен телефон да се логваш.




  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #18

    Искам да знам ...

    hipo she ti kaga samo edno:mnogo go mislih i nema drug nacin osven ako ne pravite poveche ot 20 sesii




  5. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    348
    #19

    Искам да знам ...

    Аз открих един 100% могат да те хванат. Два различни windows-a дават различни user-agent инфо. Пък по едно и също време с две ОС на едно PC, като че ли не става май или греша




  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #20

    Искам да знам ...

    dobre sa:ti si PC-to X a saseda ti e Y.Imate mrega megdy X i Y i X e s XP a Y s 98 ta ti imash net-a(ti si X) i si go pusnal po mregata=>ako ti si s 192.168.0.1 a Y e s 192.168.0.2 te negovoto IP ne go vigdat shoto minava prez tvoito taka e i s OS-a.Kak she ti vlizat v lokalnata mrega i she vidat che toi e s 98 te vigdat tebe i tva e!Nema kak prosto da stane tva koeto ti si mislish demek ti stavash server na tvoia covek Y i ti mogesh da vigdash toi kvo prai ama te ne mogat da vigdat kvo prai Y.




  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #21

    Искам да знам ...

    neshto stana mnogo obarkano-ako ne me razbirash dai po Q-to




  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    348
    #22

    Искам да знам ...

    Аз не говоря за толкова ниско ниво. Значи то ip-то че не излиза на излиза . Но протокола http има едно такова чуда User-Agent, което аз си го обяснявам като идентифициране пред Web страницата.

    В момента моя е

    User-Agent: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1)

    а на някой с 98 няма да му пише Windows NT 5.1

    Proxy squida, вкарва fake agent, с две думи, квото му напишеш




  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #23

    Искам да знам ...

    i ko ot tva...koi she stragne da se zanimava da preglegda teia gluposti.Tva e super zanimavka i nema tolkova goliam smisal vapreki che taka mogat da te hvanat.Kagi mi tochno kvo iskash da napravish i ot kade she go zemesh toia net i she ti kaga dali shte stane.Ako mislish za Sofia-LAN nema da te hvanat zashtoto edni priateli go praat toia nomer veche mnogo dalgo...i nishto




  11. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    348
    #24

    Искам да знам ...

    Аз вече го правя тоя номер, но искам да знам просто за какво могат да се заядат




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. HELP! Не знам как да си озаглавя темата...
    От лУлитка във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 1
    Последно: 08-10-06, 16:07
  2. Отговори: 1
    Последно: 20-02-05, 05:28
  3. Тъпо, но все пак не знам как става...
    От Longhorn във форум За Форума
    Отговори: 2
    Последно: 17-12-03, 13:32
  4. Искам да знам
    От vostok1 във форум Овърклок
    Отговори: 11
    Последно: 29-08-03, 11:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе