Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 24

Искам да знам ...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    348
    #1

    Искам да знам ...

    Пускам инет на други PC-та с различни Windows-и и т.н. Искам да разбера по какъв начин доставчика ми може да разбере че пускам на други PC-та. Не че е проблем , но все пак

    Аз се сетих за следния вариант. С две думи примерно 2 PC-та чрез сервера гледат някоя страница. Не ми е много ясно но и двата browser-а се идентват с различни user-agent(май бяха). Ако доставчика прехване пакетите и ги провери ще види че в един момент, примерно си с два Windows-a(Ако Windows-ите са различни) и оттам да разбере.

    Искам да питам за други варианти да ме разберат




  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #2

    Искам да знам ...

    Prosto fragi mi Uatsan.Te imat software s koito gledat ot koi telefon se logvash...Ti imash predvid ako 2 PC-ta se lognat s edin i sashti acc...emi kvo ot tva she vidat che 1 acc se e lognal ot 2 razlicni telefona ednovremenno ako vaobshte ima napravi vpechatlenie...



    AMD e moda Intel e Tradicia

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    70
    #3

    Искам да знам ...

    Трудна работа колега?! Ако доставчика ти е малък може да вземе да те следи ама иначе едвали ще седнат да те следят! Зависи как подаващ инет на другите Pc-та



    Internet Club "ChatHouse" Rousse

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #4

    Искам да знам ...

    Независимо "малък" или "голям", никой уважаващ себе си ISP не позволява double session.





    "Съпротивата е безсмислена", Простетник Вогон Джелц

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    348
    #5

    Искам да знам ...

    Явно не съм разбран. Значи интернета е пуснат на серчер линукс, нонстоп(кабелен е). Значи сервера пуска на други PC-та и естествено те са с различни Explorer-и Windows-и и т.н. Мисълта ми е, доставчика ми на кабелен инет как може да разбере че зад сервера има други PC-та.




  7. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #6

    Искам да знам ...

    Ami mnogo prosto ako ti pogledne sesiite ot tvoito ip i vidi che primerno pravish poveche ot 20 sessi v secunda za produljitelen period ot vreme vseki dostavchik shte se seti che davash intenet...



    http://www.rootbg.com

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    348
    #7

    Искам да знам ...

    Това за сесиите е косвено разбиране, И не може да се брои защото аз мога да направя и 100 сесии щом искам. Трябва ми какво могат да видят друго




  10. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #8

    Искам да знам ...

    Ami kaji rechi vsichko s edin kachestven network monitor moje da se vidi vsichko probvai commview ...

    A osven tova kolko sessii pravish ot edin komputer ima znachenie shtot ne mojesh da podurjash postoianoo 20sessi kum razlichni addresi v internet probvai ot edna mashina i shte vidish...

    Ti ako si dostavchik na edna mashina kolko li shte se uchudish ako vidish taia mashina da ima ednovremenno 5 sessi kum IRC ili kum ICQ



    http://www.rootbg.com



    Edited by - ivan на 06/03/2002 1733

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    348
    #9

    Искам да знам ...

    Добре да кажем че сесиите са си сесии. Но ако пускам само на 2 PC-та. Всеки си е пуснал само едно IRC и единия не използва icq.

    CommView съм го ползвал, но като го пусна ще виждам само какво става в вътрешната ми мрежа в която ISP-то не може да гледа. Така че какво точно би могъл да види ISP-то като няма достъп до вътрешната ми мрежа. По точно освен това за User-Agenta на browser-a друго не мога да се сетя. Дори и да пусна прокси, или каквито и да е услуги ще ги пускам на вътрешната мрежа. Мисълта ми е кои услуги които преминават през сервера могат да ме издадат като се наблюдават пакетите?




  12. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    282
    #10

    Искам да знам ...

    kak shte vidqt prez koy telefon sym ? za tova se iska prosledqvane ot MBP



    az v momenta sym sys 2 IRC, icq, WS_Ftp, i nay-malko 3 IE otvoreni, nqkoy pyt i sym stigal 10, osven tova sym pusnal ili Spedia ili Cashsurfers

  13. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #11

    Искам да знам ...

    am razbira se che vigdat ot koi telefon se logvash.Pone moia server me vigdat.




  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    348
    #12

    Искам да знам ...

    Абе хора четете по темата, аз дори нямам телефон




  16. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #13

    Искам да знам ...

    ami kakto kaza Ivan s sesiite she te zasekat




  17. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    348
    #14

    Искам да знам ...

    Какво ще им засекат на сесиите, ако са само двама човек. Няма да правим много сесии.

    Интересно ми какво може друго да се види. Сесиите са косвено доказателство, на мен ми трябва нещо 100%




  18. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #15

    Искам да знам ...

    I az predi vreme si misleh sashtoto neshto zashtoto biah nameril edno sofia-lan deto davaha net prez lan-a i te vikaha che niama da da moge da se puska nat v tvoita lokalna mrega ta i az si misleh kak taka she me hvanat che davam net na drugite ama i az nishto ne uspih da se setia....mai niama kak




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. HELP! Не знам как да си озаглавя темата...
    От лУлитка във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 1
    Последно: 08-10-06, 17:07
  2. Отговори: 1
    Последно: 20-02-05, 06:28
  3. Тъпо, но все пак не знам как става...
    От Longhorn във форум За Форума
    Отговори: 2
    Последно: 17-12-03, 14:32
  4. Искам да знам
    От vostok1 във форум Овърклок
    Отговори: 11
    Последно: 29-08-03, 12:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе