Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 23

Що така бе...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    243
    #1

    Що така бе...

    Абе хора я кажете ква е тая работа...Значи два компютъра в мрежа, единия с Windows XP другия с Windows 98se. Тоя дето е с 98 може да влиза в моя (XP), а аз немога да влизам в неговия. Как да я оправя тая работа че съседа не мога да го връэомя да кара на XP...




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    249
    #2

    Що така бе...

    V kakav smisal da vliza6? Ne se vijda celiq ili v razli4nite ustroistva ne vlizash? Mi vij dali e vklju4en File sharing-a i dali e share-nal ne6to naprimer C:



    "Shadows And Dust"

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    243
    #3

    Що така бе...

    Ами той ми е шарнал C: ама на мен въовще не ми намира неговото PC. Иначе под 98 става. Освен това когато съм под XP и той тегли нещо от мен XP-то ми го отчита в онези компютърчета до часовника, а иначе не ми намира неговото PC




  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #4

    Що така бе...

    I pri men ima neshto takova samo che e po razlicno.Az imam 2 OS-a XP i ME i kogato az sam s Me-to a saseda e s XP az ne go vogdam i ne znam ama az ne go i polzvam tolkova ME-to obace po stranno e che mrega si ima i igri se igraiat vapreki che ne mu vigdam PC-to.Otidi na Search i napishi imeto na computara mu i vig dali she ti go pokage.Vig da ne ste slogili razlichni Subnet mask.I dvamata slogete 255.255.255.0 i vig da ne ste s ednakvi IP.




  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #5

    Що така бе...

    A mrega ima li v smisal ako si pusnete StarCraft ili neshto drugo she mogete li da igraete?




  7. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    243
    #6

    Що така бе...

    Ами за игрите не сме пробвали... когато играем аз влизам под 98. А иначе аз под XP със Search не му намирам PC-то, а той под 98 вижда какво съм му шарнал под XP...странна работа




  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #7

    Що така бе...

    ima edna programa neoTrace.kachete si ia i dvamata i pingvaite IP-tata.A kato si pod 98 vigdash li mu Pc-to?




  10. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    243
    #8

    Що така бе...

    Като съм под 98 всичко е OK виждам му PC-то и мога да влизам в папките които ми е шарнал.




  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #9

    Що така бе...

    vig topica Shto taka be... i pogledno na 2-ta stranica da vidish kvo sa napisali horata i she se setish za kvo stava duma




  12. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #10

    Що така бе...

    Proveri dali ste v edna workgrupa i dali sa vi edin class IP addresite shtot na windows XP poniakoga mu se bugva i si instalira bez da te pita workgroup HOME ili neshto takova pa posle shto ne vijdash win98...



    http://www.rootbg.com

  13. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #11

    Що така бе...

    toofy i pri men go imashe tozi shiban problem.Drugiyat komp ne go namirashe no vsichki nastroyki si byaha nared.Edinstveno kogato napisheh IP-to na drugiya komp mojeh da vlyaza v nego.Abe ot windowsa e.Syseda ti s pravo ne iska da go instalira.Az si slojih 2000 i vsichko pochna da raboti kakto tryabva.




  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #12

    Що така бе...

    Ako i dvamata sa s XP niama da imat nikvi problemi be julian...




  16. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    348
    #13

    Що така бе...

    Ако и двете системи са настроени както трябва няма никакво значение каква е OS.

    Значи какво правиш. Махаш всички протоколи освен TCP/IP. Ако няма да пускаш инет поне засега слагаш само по едно IP, нещо такова

    192.168.0.Х. Слагаш file and print sharing и готово. Най-добре ще е да деинсталираш всичко и после пак наново. Ако нещо не може да се оправиш icq-то ми е 55505138.





    Може да пробваш дали намираш PC-то с \\Onwa_PC или с ping 192.168.0.X




  17. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #14

    Що така бе...

    hipo protokolite sa nared ama ne namira PC.I kvo kato mu pingne IP-to.To mregata si ia ima i IP-tata se namirat i transfer ima samo deto ne mu vigda pc-to kato e s XP-to.Vig dali saseda e dal File sharing-a i pogledni dali i dvete Ip-ta sa 192.169.0.X shoto i tva ima znacenie




  18. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #15

    Що така бе...

    Абе при мен беше така и като преинсталирах windowsa всичко се оправи.




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Globul що така ?
    От PSL във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 04-02-13, 02:30
  2. Как така се получава..
    От Bvlgari във форум За Форума
    Отговори: 12
    Последно: 08-11-07, 22:07
  3. Що така?
    От Vankata12 във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 22-10-03, 13:51
  4. Що така бе
    От mikk във форум Мрежи
    Отговори: 20
    Последно: 09-03-02, 14:26
  5. Не ще да е така, ама...
    От The_UFO във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 19-02-02, 22:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе