Резултати от 1 до 13 от общо 13
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By MitkoS

Как така се получава..

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    85
    #1

    Как така се получава..

    че се закотвих на 24 пост-а, колкото и да пиша?

  2.  
     
  3. Member Аватара на myrshavija
    Тук е от
    Nov 2004
    Живее в
    София, Дружба 2
    Мнения
    382
    #2

    Re: Как така се получава..

    Не се отказвай - трябва да си упорит и ще постигнеш целта си!

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    367
    #3

    Re: Как така се получава..

    Писането в някои от разделите не променя брояча на постове.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    85
    #4

    Re: Как така се получава..

    Хаха аз лично не настоявам, но ако имаш желание - действай. На мен ми беше любопитно..логиката ми бяга нещо, ако тр да съм искрена

  6. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,260
    #5

    Re: Как така се получава..

    Реалният брой на постовете ти е в профила ти - имаш общо 66 поста, като първия ти е на 01.07.2006 в 15ч и 7мин - така ли е?

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Re: Как така се получава..

    bvlgari, логиката беше от едно време, когато форумът беше 99% IT насочен, с един раздел "дъра-бъра" и малко "логически задачи"

    идеята беше да се постави нещо като индикатор на "полезността" на учестниците, като се игнорират не-IT мненията. така малко или много се отчиташе "приноса" и степента, в която може да се разчита на съвета на всеки участник, както и дали е тук заради по-сериозните теми, или само да си позагуби малко време.

    с отварянето обаче на "битова техника" и т.н. темите на дискусия станаха много, акцентът на форума се промени и сега си права, че разграничаването на мненията на сериозни/несериозни, респективно отчитани/неотчитани, е загубило смисъла си на индикатор

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    372
    #7

    Re: Как така се получава..

    Вярно е, че темата за климатиците и другите в битовата техника са много дълги. Един дълъг чат. Но все пак имат някаква насоченост, малко по различна от комшийското ”политизиране” по всякакви теми. Но сега е друго положението със смислеността. И броят постове е вече основен измерител на популярността. За полезност на постовете няма измерител май, след като се премахна спорния рейтингов такъв.

  10. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #8

    Re: Как така се получава..

    Не са чат,има реални проблеми и съвети за решаването им.Чат са вицовете и глупостите.

  11. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #9

    Re: Как така се получава..

    Ех да имаше възможност за филтрация.........Всеки сам да си определи кои теми да вижда и кои не. С какъв кеф ще разкарам всякакви (за мен) глупости тип битова техника и климатици. А някога форума беше IT насочен и поне според мен готин. Сега е .....ширпотребичка

  12. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #10

    Re: Как така се получава..

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    Ех да имаше възможност за филтрация.........Всеки сам да си определи кои теми да вижда и кои не. С какъв кеф ще разкарам всякакви (за мен) глупости тип битова техника и климатици. А някога форума беше IT насочен и поне според мен готин. Сега е .....ширпотребичка

    Ами аз чета само това дето ми е кеф

    Предлагам да променим темата на форума - да стане "Форум за бира". Ако се разводнява то да е с подраздел за мезета максимум ....

  13. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #11

    Re: Как така се получава..

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    Ех да имаше възможност за филтрация.........Всеки сам да си определи кои теми да вижда и кои не. С какъв кеф ще разкарам всякакви (за мен) глупости тип битова техника и климатици. А някога форума беше IT насочен и поне според мен готин. Сега е .....ширпотребичка
    Форума въобще не е ИТ насочен,за справка погледни колко се пише в разделите за Уиндоус,Линукс и Хардуер.Ако я няма битовата техника ще киснете в Дъра бъра,Тютюн и ще четете вицове.Много си е добре битовата техника защото човек може да прочете какво да си купи и какво не от хора които са препатили.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    85
    #12

    Re: Как така се получава..

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    bvlgari, логиката беше от едно време, когато форумът беше 99% IT насочен, с един раздел "дъра-бъра" и малко "логически задачи"

    идеята беше да се постави нещо като индикатор на "полезността" на учестниците, като се игнорират не-IT мненията. така малко или много се отчиташе "приноса" и степента, в която може да се разчита на съвета на всеки участник, както и дали е тук заради по-сериозните теми, или само да си позагуби малко време.

    с отварянето обаче на "битова техника" и т.н. темите на дискусия станаха много, акцентът на форума се промени и сега си права, че разграничаването на мненията на сериозни/несериозни, респективно отчитани/неотчитани, е загубило смисъла си на индикатор
    Мерси боку, разбрах сега защо кое и как Аз си обичам сетком с и без 8000 мнения, така или иначе

  16. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #13

    Re: Как така се получава..

    Setcom loves you too
    Asen Ikonomov одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Как се получава оторизация за монтаж на климатици?
    От Novobranec във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 6
    Последно: 26-11-07, 23:46
  2. Защо ReDim не получава стойност?
    От midjis във форум Програмиране
    Отговори: 5
    Последно: 17-05-07, 09:26
  3. Wc45369255393f - как се получава това наименование
    От Jenny във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 13
    Последно: 05-08-04, 10:23
  4. Как се получава легален баркод.......
    От silent във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 04-03-04, 18:53
  5. SonyJ70 можели да получава полиф.мелодии
    От nvd във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 28-11-03, 18:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе