Резултати от 1 до 4 от общо 4

Бавен upload

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    323
    #1

    Бавен upload

    Имам следния проблем в локалната мрежа:
    Когато доунлоадвам от ftp, DC++ или ми пращат файл по ICQ, скоростта на трансфер си е нормална - като за локална мрежа 100мегабита. Но когато аз "подавам" нещо от моят комп. на някой, скоростта е малка - до 250килобайта/сек. Предполагам, че проблема е при мене, но не мога да го реша сам :-(
    Пробвах "Half duplex", "full duplex" a в момента съм на "auto". С вин.ХР съм. Какво може да ми "пречи"???

    Мрежовата карта ми е на дъното - Marvell Yukon 88E8053 PCI-E Gigabit Ethernet Controller (MB ASUS P5GDC Deluxe), 10...12 метра фтп кабел до някакъв switch 100МBit (не знам какъв точно), на който има вързани още юзери (даже и един клуб), а той (switch-а) е вързан направо към оптиката с около 5 метра кабел.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    256
    #2

    Re: Бавен upload

    Винаги ли си имал такава скорост при ъплоуд, или преди си качвал по-бързо?

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    323
    #3

    Re: Бавен upload

    Качвал съм по-бързо, но не си спомням преди колко време се скапа работата...
    Между другото, тоя свич са сменявали много пъти и за това искам да съм сигурен, че проблема не е при мене, та да започна да плюя провайдера
    Като се позатопли времето, смятам да извикам един приятел, да пробваме с неговия лаптоп, но до тогава мога да действам по моя комп.

  5. Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    256
    #4

    Re: Бавен upload

    Питай на първо време провайдера ти какви скорости за Ъп и Даун ти осигурява...
    може да е намалил скоростите.
    Ако е в суича на който си вързан проблема неможем да ти помогнем, трябва да ти го сменят.
    Ако се сетиш по-конкретно инфо за проблема, кога е настъпил и преди какво е било положението със скоростите драсни два реда

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Extra Upload 200x
    От kris11 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 11-08-06, 11:30
  2. Проблем с Upload
    От ipnaid във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 25-02-06, 13:59
  3. Как да си направя UPLOAD ?
    От AdvIKAR във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 7
    Последно: 02-11-04, 20:45
  4. Upload в data.bg - адски бавен
    От Cko във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 4
    Последно: 14-01-04, 12:22
  5. Upload на LOGO-та в Siemens C55???
    От SWAT във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 08-05-03, 11:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе