Резултати от 1 до 3 от общо 3

Проблем с интернет-а!!! Мислят ме за сървър на Diablo?!?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #1

    Проблем с интернет-а!!! Мислят ме за сървър на Diablo?!?

    От днеска имам някакъв странен проблем.Без да съм пуснал каквото и да е,долу в дясно компютрите за мрежата мигат постоянно.Пуснах едно цмд и като напиша: netstat -n неизлиза да има някакви връзки.Пробвах да спра и да пусна мрежата ефекта е същия.Сканирах за вируси-няма.Пуснах Windows Firewall-a и картинката стана следната ( на прикрепения фаил).Спрях си ъпдаитите на антивирусната и да windows да не са автоматични,рестартирах пак продалжава ... някой да ми праща нещо.Качих firewall ( ZoneAlarm ) и започна да ми изписва че svchost.exe прави някакви мизерии ( някакво ИП ми праща нещо си свързано с svchost.exe )
    Горе долу т'ва е.Та как подяволите да разбера какво става,защото по принцип имам 32к даунлоад а в момента имам 4к
    Мерси
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #2

    Re: Проблем с интернет-а

    По принцип винаги си се обменят разни пакети между сървъра и твоя комп ...нормално е да си имаш някакъв малък трафик. Кажи какви точно са тези мизерии дето ги прави свхоста дето Зоната пищи...

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #3

    Re: Проблем с интернет-а

    Цитат Първоначално публикувано от Smurfa
    По принцип винаги си се обменят разни пакети между сървъра и твоя комп ...нормално е да си имаш някакъв малък трафик. Кажи какви точно са тези мизерии дето ги прави свхоста дето Зоната пищи...
    Там е работата че тези пакети неса хич малки.Преинсталирах положението е сащото.Иначе става дума за:

    Description* * * Packet sent from 203.63.219.59 (UDP Port 47120) to 87.97.213.154 (UDP Port 33499) was blocked
    Rating* * * * * *Medium
    Date / Time* * * 2006/05/05 15:51:22+2:00 GMT
    Type* * * * * * *Firewall
    Protocol* * * * *UDP
    Program* * * * *
    Source IP* * * * 203.63.219.59:47120
    Destination IP* *87.97.213.154:33499
    Direction* * * * Incoming
    Action Taken* * *Blocked
    Count* * * * * * 1
    Source DNS* * * *
    Destination DNS* HOME

    А току що стана най-странното.Пуснах аз един трацерт да видя каде е това ИП и като стигна до кам 23 хоп почна да дава пинг таим аут и нещата се оправиха.Компютарчетата спряха да си мигат и сега интернета ми е 6.

    P.S. Проблема отново се появи.Поразрових се и се оказа:

    ZoneAlarm Anti-Spyware blocked what was most likely a port scan by a remote computer trying to find out if you were running an online game server. The scan attempted to communicate with port 6112 on your computer, which is used by Diablo. ZoneAlarm Anti-Spyware has determined that you are not using Diablo so there is no threat to your computer as a result of the port scan.

    Уж е блокирано ама то си флооди

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. пускане на интернет телевизия през Хоум Медиа Сървър
    От johnygill във форум DLNA - медийни сървъри
    Отговори: 12
    Последно: 06-02-14, 22:41
  2. Въпрос сървър за интернет
    От veni75 във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 12-05-08, 16:49
  3. Отговори: 12
    Последно: 13-07-06, 00:59
  4. ПРОБЛЕМ с DIABLO II през Limited Accaunt
    От neopiten във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 07-02-06, 08:32
  5. проблем с Diablo
    От boishin във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 23-02-05, 15:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе