Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 37

pomognete mi pls ????

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kkp
    kkp е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    37
    #16

    pomognete mi pls ????

    Ne sam mnogo siguren ama imam nqkakvi spomeni 4e Repeаter-i mogat da se varjat nai mnogo 2 edin sled drug.




  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #17

    pomognete mi pls ????

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Ne sam mnogo siguren ama imam nqkakvi spomeni 4e Repeаter-i mogat da se varjat nai mnogo 2 edin sled drug.





    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>Че то това важи и за хъбовете.




  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #18

    pomognete mi pls ????

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Ne sam mnogo siguren ama imam nqkakvi spomeni 4e Repeаter-i mogat da se varjat nai mnogo 2 edin sled drug.





    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>Че то това важи и за хъбовете.




  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #19

    pomognete mi pls ????

    Abe vie da ne mislite che shte stane s hubove ili repeateri?Kade po tochno shte gi slogat?Po pokrivite?

    Che te she gi otkradnat oshte predi da sa si opravili protokolite!




  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #20

    pomognete mi pls ????

    Това е друг въпрос, ама моя хуб на тавана още не са го гепали.




  7. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    167
    #21

    pomognete mi pls ????

    Hora ne se pravete na ludi. Parvo che ako slojite UTP kabel smushteniata shte sa mnogo, vtoro shte seraztegne za nula vreme i shte se skasa, i treto darvetata sa dobro miasto za HUB-ove ama zahranvane otkade shtemu vzemete kato go okachite. Ako ne ste mnogo zorlii sa super skorost zashto ne se probvate s debel koaksialen kabel. Parvo e po zshtiten, vtoro niama da vi se naloji da polzvate nishto drugo za uvelichavane i korekcia na signala. Ne znam za takova razstoianie za mene tova e nai-dobroto reshenie




  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    167
    #22

    pomognete mi pls ????

    AAA ako vi se dava niakoi lev poveche moje da se probvate s optika. Rezultata shte vi ocharova




  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #23

    pomognete mi pls ????

    И с коаксиален кабел няма да стане на такова разтояние без да има някакъв усилвател.




  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #24

    pomognete mi pls ????

    Abe tashov ne si li vigdal kabelnite televizii kak sa si slogili po-pokrivite edni medeni kutiiki.Kak she stane s koaksialen kabel be ne se izlagai.Po-princip za da se namaliat smushteniata se polzva ekraniran ama na tva raztoaianie niama smisal




  12. Novice
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    3
    #25

    pomognete mi pls ????

    Abe,ne gi sluchai tia glavuni,3 powtoritelia i edin podawac na naprejenie ste ti swarshat rabota,

    dodawacha se zakacha kam ednata Lan karta i podawa 12V za powtoritelite po swobodnite chuftowe na UTP-to,UTP to se zakacha w podawacha i kam adapter 12V ottam idva naprejenieto za powtoritelite, slagas powtoritelite na 100m i gotowo .

    kakiwa dgaggi se parwiat naprimer ot D-Link,wij na sajta na D-link kolko struwat i nameri kade w bg se prodawat.






  13. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #26

    pomognete mi pls ????

    На 300-350 метра спокойно можеш да си се пробваш с коаксиален кабел. Там имаше два варианта, с 50 омово съпротивление(тоя тънкия беше май) и 75 ли беше...не помня. Та не съм сигурен с кой от двата но съм убеден, че с коаксиалка въпросното нещо ще стане. А репиитър или хъб се тая .



    "we sense a soul in search of answers"

  14.  
     
  15. etg
    etg е офлайн
    Administrator
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,393
    #27

    pomognete mi pls ????

    АЛОООООООО!!!!!!!!!!

    Форумите са преди всичко за читатели, не за писатели!

    Нещо много глупости започнаха да се пишат напоследък.

    Който не е наясно, поне да вземе да прочете предишните дискусии, преди да започне да дава акъл какво може и как става.

    Ако bmichelle беше написал нещо неадекватно, щеше да е разбираемо, щото може би е нов в тоя форум, ама той е един от малкото с адекватно мнение по въпроса, а хора с по 200-300 мнения тука пишат глупости.

    (това не е отговор на X-RAY, просто сега прочитам дискусията)




  16. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #28

    pomognete mi pls ????

    etg-kagi ti kak triabva da stane kato tolkova mnogo gi znaesh!




  17. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    348
    #29

    pomognete mi pls ????

    Какви ли глупости не пише тука. Най-евтиното решение е следното:

    2 Карти с AUI(не съм се интересувал дали става ако няма AUI). коаксиален кабел 50 ома, от дебелината зависи колко ще е здрав, важното е да е 50 ома. 2 трансийвера за AUI(няма да са много пари).



    А за тия които си мислят че трябва още някаква джаджа(dgaggа) за 10Mbit за 2 PC-та до 350 метра, нека си изяснят какво означава 10Base5.






  18. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    167
    #30

    pomognete mi pls ????

    Evala Hipo.Vse pak ako niakoi ne viarva na koaksialen kabel moje primerno da vzeme knigata "Mreji" na Norton i tam si pishe




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. POMOGNETE!!!
    От TOTOGADA във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 15-04-04, 10:45
  2. Pomognete
    От Tai-Pan във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 05-08-03, 20:53
  3. pomognete?????
    От napoleon във форум Мрежи
    Отговори: 7
    Последно: 28-05-03, 16:09
  4. Pomognete mi pls...
    От djmute във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 29-01-03, 14:25
  5. Pomognete mi.....
    От Siela във форум Общ - хардуер
    Отговори: 29
    Последно: 23-08-02, 03:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе