Резултати от 1 до 4 от общо 4

HUB UТP + BNC Въпросче !?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на Milanoff
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    209
    #1

    HUB UТP + BNC Въпросче !?

    Имаме следната ситуация:



    Мрежа тип коаксиалка, обаче трябва да се сложи и още едно ПЦ, а разстоянието ще стане много голямо!



    Та въпроса ми е ако сложа един хъб с BNC и далечния компютър се свърже с УТП кабел дали ще имам много големи ядове! Също и мога ли да ползвам хъба като рипитър! Просто рипитъра струва 10-тина пъти повече!



    Тук някъде имаще подобна тема, където имаше нещо подобно, но за съжаление не можах да я намеря!





    Админ, моля премести темата в "Мрежи" - някаква грешка стана!Sorry!





    Редактирано от - milanoff на 10/05/2002 16:59:15

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    58
    #2

    HUB UТP + BNC Въпросче !?

    Pi4 kogato rabotish s ponqtiq kato PC Network's molq te govori v metri tip na kabela konektori it.n



    a po temata HUB edva li shte napravi neshto ima malko usilvane na markovite hub-ove no edva li shte pomogne mnogo za razlika ot repiter-a na kogoto tova mu e prednazna4enieto /prosto d HUB-a shte imash dosta greshki i po-niska speed estestveno/ ako iskash pove4e info pitaj ...



    PIII1000 best P...

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #3

    HUB UТP + BNC Въпросче !?

    Ми... не е лошо наистина да говориш в метри...




  5. Member Аватара на Milanoff
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    209
    #4

    HUB UТP + BNC Въпросче !?

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Pi4 kogato rabotish s ponqtiq kato PC Network's molq te govori v metri tip na kabela konektori it.n



    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Какво значение имат метрите, като съм написал че разстоянието ще стане много голямо! Както и да е - сложих го и даже работи!



    Плюс това би ли ми обяснил как да премеря кабела при условие че никой не знае къде минава - катерих се по едни тавани, но така и не можах да разбера къде е кабела, пък не ми се ровеше в боклуци! Може да е 150м, ама може да е и над 200м! Допълнителната част която съм сложил е около 100м грубо! Много е лесно да говориш в метри, ама като не ги знаеш!?

    Единствения начин беше да се премери съпротивлението и по него да се прецени дали кабела ще е дълъг или не!



    Както и да е мерси все пак!








Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпросче?
    От shishkov78 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 29-01-12, 19:37
  2. Въпросче
    От daKillah във форум Аудиотехника
    Отговори: 1
    Последно: 10-06-08, 16:52
  3. Въпросче ...
    От stanata93 във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 31-08-06, 09:40
  4. въпросче
    От iovkito във форум Windows
    Отговори: 11
    Последно: 02-07-06, 19:06
  5. Въпросче ...
    От CreatoR във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 8
    Последно: 10-03-05, 09:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе