Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 21 от общо 21

ADSL във Варна май днес няма ;)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #16

    Re: ADSL във Варна май днес няма ;)

    И аз имам кофти проблеми от няколко месеца .

    С прогресиращото скофтване на услугата им си взех поуката и не преподписах за новите скорости и от януари съм свободен човек договора ми изтича !

    Като си оправят нета може пак да се вържа ,но 31лв. за 1мбит и договор за 2години никога !

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #17

    Re: ADSL във Варна май днес няма ;)

    Днес от сутринта имаше нет. В началото слабичък , но към 15 часа свалих от торент клиент около 300МБ Патчер за ХП
    за около 30 мин.
    За други сайтове скорост над 56 к не можах да достигна.
    Преди обяд ми направи впечатление , че нета накъсва, но след 13 часа нямаше такива проблеми.

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #18

    Re: ADSL във Варна май днес няма ;)

    До колкото разбрах, някои от модемите на АДСЛ-ите са загубили настройките си и трябва да активират наново през my.contact.bg, както каза колегата от хелпдеска "Системата е претоварена, ако ме разбираш"
    Та това беше станало и с мойто скромно модемче, на третия път успяяме да го подкаараааме...
    Поне колегите ми имат нет вече, утре ще вися на телефона, докато хвана свободен оператор от хелпдеска на БТК за да ми отпушат наново портовете...
    Дано да оправят тоя проблем скоро време, като цяло съм доволен от услугата им (все пак не сме София, където за същите пари вместо 4 мбита ще получа в пъти повече...)

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    11
    #19

    Re: ADSL във Варна май днес няма ;)

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    Преди 5 часа и половина модема ми е успял да се закачи обаче вече си имам ново IP което до сега не съм виждал ........до сега всичките IPта на които съм попадал са били 83 или 87 (не помня точно) а в момента е 90.154.146.ххх
    Еми да,в случай че се ползват само 2 ДНС сървъра с хардуеър лимит на 20 милиона заявки макс в секунда,щото не им се давало за Cisco Blade server или по-новиия, много скъпо - да ама 92 милиона заявки в секунда с 6 вида Памет и 2,6 GHz
    Processor и по важното Hot Stand by Routing Protocol(HSRP),a не като падне област да прерутира през Loopbacka.

    Но това си е техен проблем.



    Кво , пари ли неат,не може да вкараш 2 лв и да изкараш 50лв.,тва е само при машинките или покер,свара тва онва ...
    Само ще добавя "ПРЕПРОДАВАЧИ"

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    11
    #20

    Re: ADSL във Варна май днес няма ;)

    Цитат Първоначално публикувано от Eddie
    До колкото разбрах, някои от модемите на АДСЛ-ите са загубили настройките си и трябва да активират наново през my.contact.bg, както каза колегата от хелпдеска "Системата е претоварена, ако ме разбираш"
    Та това беше станало и с мойто скромно модемче, на третия път успяяме да го подкаараааме...
    Поне колегите ми имат нет вече, утре ще вися на телефона, докато хвана свободен оператор от хелпдеска на БТК за да ми отпушат наново портовете...
    Дано да оправят тоя проблем скоро време, като цяло съм доволен от услугата им (все пак не сме София, където за същите пари вместо 4 мбита ще получа в пъти повече...)
    Не е верно човече на всякъде си е същата тарифа.
    Наистина my.contact.bg е пренатоварен,щото наведнъж се опитват 40 000 души да се активират,за това е така.
    Казват ти да пробваш по-късно щото може да улучиш когато 3-ма се опитват да се активират.
    Модема се ресетва поради една пречина - при токов удар или проблем с ДСЛАМ,но ако е изкл. няма да се ресетне и следователно неа кво да се активираш.
    Другото решение е UPS,малко скъпо но е решение.

    Банките например са задължително с UPS,даже и някои взимат захранване по кабел от БТК.
    Знаеш ли кви неустойки ше платят БТК ако се ресетне Watson-a им.

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #21

    Re: ADSL във Варна май днес няма ;)

    Имах предвид, че ако съм в София ще взема в пъти повече нет, ама не от БТК
    Знам че тарифата е една и съща навсякъде - в нашо село е добре, като знам конкуренцията какво предлага, ама в София ми е чудно с тия 100лв (че и две годишен договор, иначе аз плащам 144лв за 6 месеца, за да не съм на коневръза за цели две години) какво ще конкурират - 16те мегабита външен / 100 те мегабита БГ на Хоумлан ли примерно? Да не говорим за скапания ъплоад от 40-45к, с който като трябва да пращам по-големи файлове, и направо брадясвам...

    А иначе за въпросната вечер - нямаше токов удар, а едва ли е било от ДСЛАМ-а, защото няколко приятели пак на АДСЛ в същият район имаха нет. А то иначе модема си е на UPS, даже и перка съм му сложил отгоре му дуфа на транзисторчето вътре, че много пече - хем не ползвам торенти и P2P програми

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. 3DMark 11 няма да излезе днес
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 30-11-10, 12:01
  2. CERN стартира днес
    От Cko във форум Коментирай новина
    Отговори: 20
    Последно: 04-10-08, 00:40
  3. ADSL от БТК във Варна ?!?!
    От stenly във форум Мрежи
    Отговори: 11
    Последно: 28-12-06, 14:09
  4. Училището днес ....
    От smarkov във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 08-06-06, 12:21
  5. Да почерпи днес... ru-boy!
    От Profita във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 13
    Последно: 29-01-05, 18:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе