Резултати от 1 до 8 от общо 8

помощ- рутер

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    18
    #1

    помощ- рутер

    вчера си купих wirelees рутер MSI 54.въведох му адреса в браузера и после админ и парола ,но ми излиза следното: Web Server Error Report:

    Server Error: 401 N/A
    Operating System Error Nr:3997698: HTM

    Access denied

    /userRpm/index.htm

    please mail problems to support....моля за помощ, ако някой има идея как да се свържа с рутера?

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Re: помощ- рутер

    Сигурна ли си, че паролата и името са верни? Пробвай да ресетнеш рутера... виж как се прави в упътването, трябва да има копченце някъде за целта.

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    18
    #3

    Re: помощ- рутер

    всъщност съм в м.р., но както и да е пробвах с ресет за 10 сек. но пак същата работа.възможно ли е рутера да е прецакан нещо?

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    786
    #4

    Re: помощ- рутер

    Възможно е, но е по вероятно ти да бъркаш нещо! За ресет на рутера са необходими 15 -30 секунди, 10 са малко.

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    18
    #5

    Re: помощ- рутер

    успях настроих си рутера и връзката се осъществи успешно,обаче лаптопа ми забива на някои страници /vbox/ напр., докато настолния няма никакви проблеми. ланката на лаптопа си отчита 100мб/с с кабел и 54мб/с wirelees, обаче нестава. въпроса ми е: може ли да е от уиндоуса, или пък има вирус/ макар че аваста не отчита нищо/. настройките на интернет са ми както на настолния- по подразбиране[shokiran sym]

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    133
    #6

    Re: помощ- рутер

    Ако ползваш WEP криптиране с по-дълга парола и малко време на повторно запитване - ясно.
    Опитай WPA/WPA2 и удължи времето, през което не се пита отново за аутентификация.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    18
    #7

    Re: помощ- рутер

    сигурно причината е била калпав рерлийз на windows,защото преинсталирах с друг и всичко си дойде на мястото

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #8

    Re: помощ- рутер

    Може да не ползвай криптирана връзка а само МАК адрес филтър. На някои рутер може да се задава филтър само за безжичната връзка.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с рутер. Моля за помощ!
    От dafi_dimo във форум Мрежи
    Отговори: 10
    Последно: 24-01-13, 07:09
  2. Помощ, тоя рутер ме подлуди
    От adgj във форум Технологии
    Отговори: 10
    Последно: 31-03-10, 10:35
  3. помощ при избор на рутер
    От sladi4kia във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 04-01-10, 15:11
  4. Отговори: 1
    Последно: 28-10-08, 21:30
  5. Помощ за настройка на рутер Netgear WGR614
    От vagabond във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 11-11-07, 19:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе