Резултати от 1 до 9 от общо 9

Как е възможно?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    16
    #1

    Как е възможно?

    Здравейте значи започвам от там,че абсолютно само аз ползвам компа,обаче като щракна на полето за ника в някой сайт ми излизат напълно непознати никове.Възможно ли е някой да се е прикачил към кабела ми?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #2

    Re:Как е възможно?

    Със сигурност не е от кабела. Там и да се прикачи някой пак няма да стане. Това е възможно ако играеш някоя онлайн игра като xpr0 да ти прихваща от там никовете

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    16
    #3

    Re:Как е възможно?

    Няма бе баце вчера цяла вечер зяпах филми сутринта мойта замина на работа аз си легнах и станах преди да се е върнала.Цъкам на замунда и освен моя ник ми излиза някаква надя,влизам в абв пак тая надя.А и с жената сме се разбрали всеки да си ползва неговият комп ама и тя не се казва надя.

  5. Member Аватара на shanto
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    621
    #4

    Re:Как е възможно?

    А любовницата да не би да се казва Надя?

  6. Novice
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    8
    #5

    Re:Как е възможно?

    и на моя комп е сьщото-влизам в меила-Пешо,Гошо,Иванка,Аи6е... а щях да забравя и Драганка!!!!! каде без нея??Това при мен е стара информация от преди6ни собственици които са ползвали сьщите саитове-просто уиндоуса има функция да помни никове "за по удобно"???.СПОКО НОЖА Е ДаРВЕН!!

  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #6

    Re:Как е възможно?

    Цитат Първоначално публикувано от rins969
    и на моя комп е сьщото-влизам в меила-Пешо,Гошо,Иванка,Аи6е... а щях да забравя и Драганка!!!!! каде без нея??Това при мен е стара информация от преди6ни собственици които са ползвали сьщите саитове-просто уиндоуса има функция да помни никове "за по удобно"???.СПОКО НОЖА Е ДаРВЕН!!
    глупости не ми се четат, имай го предвид за следващия си пост. този форум не е разговор на чашка, а сериозно място

    ---------------------------

    tarbuk, няма начин сами да се попълват имена на каквото и да било, където и да било

    ако си взел компютъра с вече инсталиран и ползван windows, само тогава е възможно "изневиделица" да се появят регистрации, различни от твоята. за всеки друг случай, питай обкръжението си...

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,260
    #7

    Re:Как е възможно?

    Цитат Първоначално публикувано от tarbuk
    А и с жената сме се разбрали всеки да си ползва неговият комп ама и тя не се казва надя.
    Е, сигурно и ти не се казваш tarbuk, нали? Явно жена ти изневерява на това, за което сте се разбрали (да ползвате само своя комп, нямам предвид друго)

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #8

    Re:Как е възможно?

    Незнам с каква програма си за интернета ( броузър демек ) ама имаш сложена отметка да помни никове и пароли . Че някой друг е ползвал компа е сигурно - дали предишен собственик ( взел си го с инсталирана система ) , друг сяда освен тебе на компа или си го носил на сервиз за нещо си и там са го ползва ли за малко - избери си сам .

  11. Novice
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    8
    #9

    Re:Как е възможно?

    глупости не ми се четат, имай го предвид за следващия си пост. този форум не е разговор на чашка, а сериозно място
    Много се извинявам 4е опитах да обясня на човека с малко шеговит тон откьде му е проблема.Все пак сьм прав 4е е от настроиките на уиндоуса...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Ммм възможно ли е?
    От Azzzez във форум Овърклок
    Отговори: 7
    Последно: 27-11-09, 08:21
  2. Как е възможно да ...
    От travoltino във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 15-07-04, 14:13
  3. възможно ли е ?
    От topche във форум Овърклок
    Отговори: 4
    Последно: 03-09-03, 21:27
  4. Възможно ли е?
    От Longhorn във форум Мрежи
    Отговори: 14
    Последно: 23-07-03, 18:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе