Резултати от 1 до 5 от общо 5

възможно ли е ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    93
    #1

    възможно ли е ?

    GA 7VM400MF , CPU - TBred 2000+ , да се направи някакъв овърклок ? [:I]

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    40
    #2

    възможно ли е ?

    Няма начин при тва оборудване да е невъзможно ма зависи дали охладителя ти е от BOX или

    е нещо по яко дето върши работа за 2500+ поне.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    93
    #3

    възможно ли е ?

    мисля, че охлаждането няма да има проблем.

    Spire с големи перки/бавнооборотен .. държи ми на сегашната работа на около 55 градуса.

    Въпроса е как да го направя .. при условие, че на дъното няма никакви джумпери освен едно ключе, което превключва от 100 на 133/166 Mhz ..

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    40
    #4

    възможно ли е ?

    Ми кво чакаш.Почвай да въртиш копчето до дето ти стиска.Така става работата май при тоя

    модел.Един приятел имаше май такова и преди една седмица си изгори процесоран с толкова

    интересното за него,а и за теб копче.Все пак виж дали няма възможност и от BIOS-а,щото с

    копчето винаги можеш да оплетеш конците,ако разбереш грешно писанията по платката,а пък

    при тва дъно ресета на BIOS грам не помага в такива ситуаций.Смени си охлаждането.Много

    висока температура ти вдига процесора ,пък ако го клокнеш ще стане страшно.Тва дъно из-

    клиучва на 110 градуса чак успешно ,а тогава процесора вече е мъртав на бара много преди

    самото дъно.Така че щом си си купил такова дъно не трябва да рискуваш с охлаждането,а

    да се бръкнеш за един Thermaltake Volcano 11+ или Aero иначе след това ще ревеш.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    93
    #5

    възможно ли е ?

    точно за това се обърнах за съвет тук.

    Не знам за какво копче говориш .. просто няма никакви джъмпери по дъното които да могат да се местят. От БИОС-а няма взъможност за надуване ..

    е както и да е .. няма да стане явно работата ..

    честно казано, не че държах да стане .. просто ми беше любопитно да го направя .. и да видя дали бачка ... а иначе за процесора .. не е толкова скъп .. за да не мога да го прежаля .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Как е възможно?
    От tarbuk във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 05-10-11, 15:43
  2. Ммм възможно ли е?
    От Azzzez във форум Овърклок
    Отговори: 7
    Последно: 27-11-09, 08:21
  3. Как е възможно да ...
    От travoltino във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 15-07-04, 14:13
  4. Възможно ли е?
    От Longhorn във форум Мрежи
    Отговори: 14
    Последно: 23-07-03, 18:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе