Резултати от 1 до 2 от общо 2

Някой да позлва MRTG + Wingate NAT успешно заедно?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    31
    #1

    Някой да позлва MRTG + Wingate NAT успешно заедно?

    Здравейте,



    Ползвам Wingate NAT за поделяне на Интернет. Преди да го пусна обаче ползвах Internet Connection Sharing на W2k Pro - заедно с него имах и MRTG, всичко в продължение на месеци бацаше ОК. Притрябва ми обаче да ограничавам правата на LAN потребителите и сложих Wingate NAT. Ето и какъв е проблема - когато включа NAT и MRTG започва да дава грешни (намалени) резултати за трафика. Например, при макс. 16 к, според MRTG е 3-4 к, т.е. така не мога да следя коректно пък натоварването на линията. Което е по-интересно - в самия Wingate (5.0) има Traffic Monitor, който при включен NAT се държи също толкова неадекватно колкото и MRTG. И на двата NIC! Имал ли е някой подобни проби или срещал ли е някога нещо по темата?!?! Всичко ме навежда на мисълта, че Wingate NAT ебава SNMP... ама знам ли, компютри са това, всичко е божа работа

    Писал съм и до Deerfield и до техния форум, ама никой нищо не казва. Повтарям че става въпрос единствено за ENS NAT функцията на Wingate.



    Bye засега,


  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    79
    #2

    Някой да позлва MRTG + Wingate NAT успешно заедно?

    Ami izpolzvaj performance monitora na win2k

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Asus A8V-E NW Deluxe не минава успешно POST
    От Presidenta във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 12
    Последно: 03-12-09, 19:27
  2. Успешно нокаутиране на BIOS!
    От Araiz във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 6
    Последно: 15-02-06, 18:12
  3. wingate проблем....
    От mitak във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 12-04-04, 20:44
  4. Configuration on WinGate
    От Tai-Pan във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 19-09-03, 00:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе