Резултати от 1 до 7 от общо 7

Споделяне на файлове с TP-Link TL-WN321G

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    97
    #1

    Споделяне на файлове с TP-Link TL-WN321G

    Здравейте,
    Имам интернет на БТК с Wi-Fi модем който е свързан с кабел към единия ми компютър. Имам друг компютър на който искам да споделям файлове и интернет като мисля да сложа този TP-Link TL-WN321G. Въпроса ми е дали ще мога да споделям файлове за интернета ми е ясно че ще има.

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re:Споделяне на файлове с TP-Link TL-WN321G

    Няма причина да не можеш. Всичко е въпрос на настройки на рутера.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    97
    #3

    Re:Споделяне на файлове с TP-Link TL-WN321G

    Благодаря много!
    Това ме интересуваше. Настройките мисля че ще ги оправя не че знам как става точно, но ще се помъча.

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Re:Споделяне на файлове с TP-Link TL-WN321G

    Питай ако не се справиш.Ще помагаме.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    97
    #5

    Re:Споделяне на файлове с TP-Link TL-WN321G

    TP-Link TL-WN321G го върнах защо сигнала беше много слаб и ми дадоха да пробвам тази карта която е втора употреба.
    С нея обхват е много добър обаче през няколко минути се изключва и после пак се включва автоматично но това е доста често. Дали е от самата карта или от настройките, има ли начин да се разбере. Не съм я платил мога да я върна и си мисля за този адаптер но да не се окаже и той като TP-Link TL-WN321G.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    97
    #6

    Re:Споделяне на файлове с TP-Link TL-WN321G

    Взех този адаптера и всичко е шест със сигнала. Само че малко ме затрудниха настройките за да споделям файлове между двата компютъра. Адаптера е сложен на компютър с Windows XP а модема на БТК от който хващам нета с кабел, компютъра е с Windows 7 ако може малко помощ какво да направя за да имам достъп и до двата компютъра да копирам и да трия файлове. Преди бях с Windows XP на двата компютъра и с кабел бяха свързани, нямах проблеми с шерването и всички настройки които ми трябват. Сега обаче с тези безжични мрежи и Windows 7 съм малко объркан не знам къде точно и какво да търся като настройки може би първо модема на БТК.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    97
    #7

    Re:Споделяне на файлове с TP-Link TL-WN321G

    Оправих настройките и сега мога да споделям файлове . Не знам обаче този адаптер който е сложен на компютъра с Windows XP може ли да се вижда от други и да влизат през него. Трябва ли да бъде настроен като модема със защита, може и да пиша глупости но за първи път се сблъсквам с безжични мрежи и подобни устройства и нямам никаква представа.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Рутер TP-LINK WR740N или D-LINK GO-RT-N150
    От rodrigo във форум Мобилни устройства
    Отговори: 1
    Последно: 09-12-13, 11:25
  2. Споделяне на папки и файлове под Windows 7
    От InternetZombie във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 13-09-12, 09:59
  3. Споделяне на интернет
    От sss във форум Мрежи
    Отговори: 13
    Последно: 23-05-12, 11:48
  4. Споделяне на Интернет
    От etg във форум Мрежи
    Отговори: 108
    Последно: 22-02-07, 22:48
  5. Интернет споделяне
    От Raziel във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 30-11-04, 18:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе