Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 28 от общо 28

nesto za sharing-a

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    369
    #16

    nesto za sharing-a

    He he v toja forum samo lameri li ima????

    Za kakvi permisoni govorite vuobshte na "NTSF" NTFS kato ako dadesh read permision vseki moje da si kopira kakvoto si iska..



    toofy problema ti se reshava samo po edin metod i toi e s windows media server na tvoita mashina ima go v windows 2000 server ili v windows NET server.

    1 Variant e da davash link kum directno slushane na mp3 s media player. mms://ipaddres/neshto.mp3

    2 Variant pravish si java aplet koito polzva media player plugin i playva bez da moje da se seifva muzikata..

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    796
    #17

    nesto za sharing-a


  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    80
    #18

    nesto za sharing-a

    Abe alehandrino ne znaesh li che mojesh da dadesh traverce folder /execute file bez da davash read be smotlio . Ne mi davai akyl koi e lamer i koi ne e.

    Are sys zdrave.



    Jivko Velikov

    MCSE

    Network Administrator

    Virtualworld Ltd.

    www.virtualworld.bg

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    369
    #19

    nesto za sharing-a

    HA HA HA ne e losho purvo da se nauchish kak se kazva failovata systema na windows i sled tova da mi govorish za permisioni... Osven tova kakto veche kazah s NTFS ne mojesh da ogranichish kopiraneto na muzikata poradi facta che kakvito i permisioni da dadesh shtom moga da ja slusham moga i da si ja zapisha na HDD Ot menuto davam prosto save file as..

    Tova che si Microsoft Certified System Engineer samo dokazva kolko nisko e nivoto na obrazovanieto v bulgaria...





    Ili ako oshte tvurdish che si prav napishi permisioni za shernata papka taka che da moga da slusham muzika i da ne moga da si zapisha mp3 na hdd..

    Ako gi napishesh imash butilka ot kakvoto piesh ...

  6. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #20

    nesto za sharing-a

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Sunwind


    Abe alehandrino ne znaesh li che mojesh da dadesh traverce folder /execute file bez da davash read be smotlio . Ne mi davai akyl koi e lamer i koi ne e.

    Are sys zdrave.



    Jivko Velikov

    MCSE

    Network Administrator

    Virtualworld Ltd.

    www.virtualworld.bg

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Добре де и като екзекютна файла какв ми пречи да си кепчърна това което ми влиза в саунд картата?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    80
    #21

    nesto za sharing-a

    Кепчърни си го. Ако искаш си го запиши с камера и си го хвърли на видеокасета.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    80
    #22

    nesto za sharing-a

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by alexandro


    HA HA HA ne e losho purvo da se nauchish kak se kazva failovata systema na windows i sled tova da mi govorish za permisioni... Osven tova kakto veche kazah s NTFS ne mojesh da ogranichish kopiraneto na muzikata poradi facta che kakvito i permisioni da dadesh shtom moga da ja slusham moga i da si ja zapisha na HDD Ot menuto davam prosto save file as..

    Tova che si Microsoft Certified System Engineer samo dokazva kolko nisko e nivoto na obrazovanieto v bulgaria...





    Ili ako oshte tvurdish che si prav napishi permisioni za shernata papka taka che da moga da slusham muzika i da ne moga da si zapisha mp3 na hdd..

    Ako gi napishesh imash butilka ot kakvoto piesh ...

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Eto pich:



    http://gw1.virtualworld.bg/permisions



    Ako ne ti e iasno neshto , pitai...

    I e dobre da pochetesh malko predi da se izlagash.

    Za da stanesh MCSE e dobre da znaesh kakvo znachi NTFS. Ti probval li si da vzemesh i edin izpit ot sedemte MCP?

    Mersi za butilkata no nqmam nujda da me cherpish , svyrzvam dvata kraia nqkak....


  10. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    369
    #23

    nesto za sharing-a

    Are sa ne mi se vqarva da si tolkova tup moje li sa da se izlagash kato kiflajiqa....[][]

    Kazah permisioni za da slusham muzika i da ne moga da kopiram s toqa permision nishto ne moga da napravqa sichko mi e zabraneno...

    Probvai eto sa shte ti sherna edna papka iskam da mi kajesh kakvo ima vutre koja pesen ???

    \\80.72.68.163\sunwind\test.mp3

    user: sunwind

    pass: sunwind

    Permisiona e tvoqa traverse folder/execute file

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    796
    #24

    nesto za sharing-a

    To Sunwind

    Би ли ми обяснил какво ще стане ако отворя MP3-ката с XMMS?

    Дали въобще ще мога да я отворя, и защо ако я отворя не мога да я пиша?


  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    80
    #25

    nesto za sharing-a

    She ia otvorish i she ia pishesh.Nali za da ia execute-nesh trqbva da ti e v e v RAM pametta.Shtom ti e v RAM pametta mojesh da ia save-nesh Mojesh da ia otvorish samo s neshto podobno. S windows explorer nqma da mojesh da otvorish papkata.

  13. Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    796
    #26

    nesto za sharing-a

    To Sunwind:



    В такъв случай дискусията е безпредметна

    То Toofy

    Само ако си напишеш собствен player може да ограничиш правото на запис от него. за друго не се сещам

    И трябва да се отварят песните само с този Player

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    369
    #27

    nesto za sharing-a

    Tochno za tova govoreh i az samo che problema ne e tolkova slojen che da sedne da si pishe player dostatuchno e samo java aplet s importvane na media player component ili real player component..

    Eto i kak se pravi www.radiofresh.bg

    Za Sunwind:

    Ako bqah na tvoe mqasto shtqah da si skusam diplomata za MSCE ili pone da sedna da vzema oshte 5 izpita do MSCA i ne na posledno mqasto tova na koeto uchi praktikata nikakva diploma ne moje da te nauchi..

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    80
    #28

    nesto za sharing-a

    Daam skysah ia. Moia e greshkata. Permision-a bachka. Samo che s prilojeniq. T.e. *.exe failove

    Advanced Permisioni na faila:



    Execute

    Read Atributes

    Read extended Atributes

    Read Permisions



    Po tozi nachin samo se izpylnqva , ne mojesh da kopirash.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. HDD sharing
    От Smurfa във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 27-11-07, 15:02
  2. Sharing в LAN
    От Delta1 във форум Мрежи
    Отговори: 6
    Последно: 03-06-05, 12:31
  3. Nesto po prosto ot CommView...
    От toofy във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 05-02-03, 17:43
  4. Sharing под XP
    От Big Bug във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 16-01-03, 22:10
  5. Nesto za RAM
    От Cyrix във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 02-03-02, 01:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе