Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 28

nesto za sharing-a

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    243
    #1

    nesto za sharing-a

    abe interesuva me ima li vuzmojnost kato 6arna nqkoq papka s muzika naprimer i ostanalite hora v mrejata da mogat samo da slu6at mp3-kite no ne i da gi kopirat ?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #2

    nesto za sharing-a

    ami po princip e malko newyzmojno :-)

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    372
    #3

    nesto za sharing-a

    [:D][:D][:D] Че то слушането си е копиране, бре! Нали за да ги слушат тия файлове, хората трябва да си ги дръпнат (макар и постепенно) при тях и да ги стартират с тяхната си програма.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    62
    #4

    nesto za sharing-a

    da moje ako dade6 ograni4enie na sharinga .dava6 sharing i maha6 allow networ user can change my files

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    300
    #5

    nesto za sharing-a

    Black_Hacker, чети внимателно, и мисли като отговаряш...

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    112
    #6

    nesto za sharing-a

    Pochti 100% sam siguren che e nevazmojno.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    285
    #7

    nesto za sharing-a

    Ami az sym siguren, che ne moje, zashtoto slushaneto, kakto kaza Stan e kopirane (minava se prez buffer...) i defakto ako se porovi chovek moje sled kato izslusha cialata pesen da ia nameri po chache-ove niakyde...

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    300
    #8

    nesto za sharing-a

    gkirev, според мен тия буфери реално не съществъвуват на HDD, а само в RAM-a... но все пак тая работа няма как да стане, защото първо не знам под Windows да има някакъв начин да се осигури достъп до дадени файлове само за четене, без да могат да се копират, и второ, с една не много сложна програмка, щом може да се чете, ще може и да се копира. Според мен единствения начин да стане нещо такова е по някакъв начин се ограничат правата на дадения потребител, така че да може да използва само определен софтуер, да има достъп само до определени директории и да е ламер... [:D][:D][:D]

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    632
    #9

    nesto za sharing-a

    Za takiva hitreci si ima edin plug-in na Winamp. Sluzhi za zapisvane na potochno audio v mp3 format. Po specialno za on-line radiota i raboti perfectno. S nego sym drypnal nad 4 Gb ot on-line radiota.



    Taka che kakvoto i da pravish spasenie njama ))))))))))))

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    374
    #10

    nesto za sharing-a

    moje li tova da se realizira sas DRM na Media Player 9?

    trqbwa li na userite da se razdadat licenzi za slushane?

  13. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #11

    nesto za sharing-a

    Всъшност може и така, ама е куцо. А и не вярвам тази система да е напълно защитена. То и DVD-тата се предвиждаше да не могат да се копират...

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    80
    #12

    nesto za sharing-a

    Ima takyv advanced permision kato Taverce folder/Execute , mojesh da setnesh samo nego

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    114
    #13

    nesto za sharing-a

    Da vazmojno e no na windows nqma kak da stane vijte da kajem na broodwar.com ima klipove koito moje da gi gledash samo bez da mojesh da gi savevash ili downloadvash neznam kak e napaveno no zna4i e vuzmojno

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    80
    #14

    nesto za sharing-a

    Abe tochno za windows ti govorq. Properties na object-a-->Security-->Advanced-->Edit i ima 15 advanced permision-a . S kombinaciq m/u tqh stava tva koeto iskash

  18. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #15

    nesto za sharing-a

    Ima na Win2000 Server (i ne samo tam) opcia, s koiato da ogranichavash po kolko Useri ednovremenno da praviat (dyrpat, slusshat i t.n.) neshto ot syrvyra, syshto taka mojesh da ogranichish dopylnitelno dostypa ako polzvash NTSF. S edna duma, moje pochti vsichko. Prosto se porovi v nastrojkite. Smisyla e, che dadena grupa potrebiteli moje da ima edni prava, no te mogat za vsiaka papka i da se koregirat (ogranichavat) dopylnitelno. I tova za vsiaka sharnata papka personalno. [:-bulb]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. HDD sharing
    От Smurfa във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 27-11-07, 15:02
  2. Sharing в LAN
    От Delta1 във форум Мрежи
    Отговори: 6
    Последно: 03-06-05, 12:31
  3. Nesto po prosto ot CommView...
    От toofy във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 05-02-03, 17:43
  4. Sharing под XP
    От Big Bug във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 16-01-03, 22:10
  5. Nesto za RAM
    От Cyrix във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 02-03-02, 01:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе