Резултати от 1 до 8 от общо 8

проблем с връзката с рутера т-п линк

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    119
    #1

    Exclamation проблем с връзката с рутера т-п линк

    здравейте!имам следният проблем:преди две седмици ми смениха плана на интернета и от 15 го направиха на 50 мбита.в началото всичко си беше о.к.после започнаха едни мъки с безжичната връзка,към лаптопа ми..виках кабелният оператор няколко пъти в нас и нищо.всичко с рутера и модема си е на ред.ама работата става зле ,че и по-зле.всъщност моля да ми дадете съвет ,как да разбера дали проблема е в някаква допълнителна настройка на уйндоса7,или си е за смяна картата за връзка с рутера?

  2.  
     
  3. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #2

    Отговор: проблем с връзката с рутера т-п линк

    и в какво се състои това "зле"?

  4. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #3

    Отговор: проблем с връзката с рутера т-п линк

    Така както си го написал нищо не става ясно. Какъв е проблема с безжичната връзка? Не вдигаш повече от 2-3 мегабайта в секунда?

  5. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #4

    Отговор: проблем с връзката с рутера т-п линк

    до колкото разбирам проблемът е в wi fi. Ама, само това разбирам и по на там, с подробностите - нада, найн, нйет, фингер...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    119
    #5

    Отговор: проблем с връзката с рутера т-п линк

    съжалявам господа,но наистина проблема ми е в това,че лаптопа,който е безжично свързан с интернета ми показва много ниски скорости.всъщност на моменти една страница като абв се сваля моментално,в следващият момент "забива" и може да чакам и минута.рестартира се често,т.е.в левият долен ъгъл на лаптопа ми показва,че няма връзка с рутера.после се закача и отнов се започва .ту има бърза връзка,ту има чакане за елементарни сайтове да се отворят.а съм само на 3 метра от рутера.и то само две врати са прегради.

  7. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #6

    Отговор: проблем с връзката с рутера т-п линк

    Проблема вероятно е в остарял драйверна безжичната карта на латопа. Ползвай нещо от рода на Driver Genius 12.х, за да си сигурен, че си с актуален драйвер, за да може да поддържа високи скорости и всички протоколи. Tвърде вероятно е ОС да е качила универсален драйвер, който не съответства на всички възможности на безжичната ти карта. Пробвай да зададеш на рутера разпределението на номер на канал да не е Auto, а фиксиран канал (1-13). И ако е B,G,N,, сложи само един от изброените, а не комбинирано и трите. Препоръчително канал 11, G.
    Този пост е редактиран от ru-boy; 29-12-12 в 11:15.

  8.  
     
  9. Member Аватара на p0ckata
    Тук е от
    Apr 2009
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #7

    Отговор: проблем с връзката с рутера т-п линк

    Бих добавил към колегата от горния пост да позлваш wi-fi channeл scanner да провериш всички wi-fi в района на какви честоти работят и да си избереш или най ненатоварената (най малко използваната) или тази която е свободна

  10. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #8

    Отговор: проблем с връзката с рутера т-п линк

    С тази програма inSSIDer може графично да видиш, кой канал е най-ненатоварен в твоя район. Има отличен графичен интерфейс. Безплатна е.
    http://www.metageek.net/wp-content/u.../info2copy.png

    Download Wireless Troubleshooting Software | MetaGeek

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 12-01-15, 22:51
  2. Проблем с интернет връзката.
    От Angel Svalqcha във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 23-01-13, 20:29
  3. Проблем с рутера
    От generalidiot във форум Мрежи
    Отговори: 18
    Последно: 19-02-10, 21:11
  4. Губи се връзката с рутера Netgear WGR614v7
    От dragomir7708 във форум Мрежи
    Отговори: 9
    Последно: 20-07-08, 22:38
  5. Отговори: 5
    Последно: 31-10-06, 12:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе