Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 17 от общо 17

обяснете ми

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    279
    #16

    обяснете ми

    Внимавайте, когато ви канят да видите или ползвате програмки от нечия "колекция". При ru-boy например, намираме троянец RA-cache.exe --> RAPASS.A в Temporary Internet Files\...

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    957
    #17

    обяснете ми

    Драги колеги,

    Закривам темата. Въпросът за достъп до ресурсите на "възела" съм го решил с добавяне на протокола на Microsoft NetBEUI на "възела и РС-тата откъдето искам да се виждат ресурсите му.

    Любопитно ми беше да знам може ли да стане само с TCP IP. На това никой не можа да ми отговори дори и във форум "Системни администратори" на Дир.бг.



    WISP: Всички Windows са легални, не е проблем да се купи и WinRoute, ама нали човек у нас гледа да минимизира разходите си.

    Пък и защо да плащаш за нещо даващо ти възможност, която вече имаш в самата ОС.

    Много благодаря за предупреждението ти за троянеца.



    ru-boy: Не си струва за такава дреболия за достъп до локални ресурси да се слага сървърна ОС.Вярно е че дава много повече възможности, но това е за в бъдеще. Пък и си струва понякога да се изстискат всички възможности до край.

    Все пак обърни внимание на предупреждението на WISP



    Благодаря на всички, супер сте!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Обяснете на един невежа ... (about DVD)
    От Fluffy във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 5
    Последно: 15-01-05, 14:16
  2. Обяснете за dual boot...
    От newuser във форум Windows
    Отговори: 19
    Последно: 03-09-03, 15:57
  3. Обяснете на НЕВЕЖИЯ
    От TBL във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 5
    Последно: 08-03-03, 16:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе