Резултати от 1 до 3 от общо 3

Error 691

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1
    #1

    Error 691

    Имам някакъв проблем с връзката си с интерет, не мога да вляза по никакъв начин изписва ми Error 691, и че трябва да проверя паролата си. С нея обаче всичко си е наред, пробвах и с други карти, но пак не става. Когато натисна Help при съобщението за грешка, пише да сменя параметрите в BIOS. Е да обаче на мен тази цялата тази работа ми е толкова мътна, че няма на къде. Ако някой е разбрал нещо от това и има идея какво може да е, моля да ми помогне. Благодаря ви.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    553
    #2

    Error 691

    dai malko pove4e info modem-a kakyv e ? OS-a ? Moje bi modema ne pra6ta parolata korektno ili ima ne6to omazano

  4. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #3

    Error 691

    На картите, които ползваш има телефон за поддръжка и там обикновенно хората са достатъчно любезни, за да ти разяснят стъпка по стъпка, какво да направиш. Казвам това, като най-лесно разрешение на проблема ти. По-трудния начин е да си прегледаш сам настройките на модема (но не и на биоса). Със сигурност там ти е проблема, но по оскъдната информация, която си дал е трудно да се гадае, може да е дребна настройка, но може и да е по-сложна.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. XML error:
    От kris11 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 22-08-07, 20:26
  2. Serious Error
    От ZanGaDor във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 31-07-07, 22:12
  3. ICQ error ...
    От CreatoR във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 05-09-05, 20:09
  4. An error
    От abv във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 18-12-04, 17:49
  5. Win error
    От abv във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 01-02-03, 15:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе