Резултати от 1 до 9 от общо 9

Firewall

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    98
    #1

    Firewall

    Здравейте.



    Искам да попитам следното. Как да настроя файрлол?

    Операционна система-WinXP

    Имам мрежа. 6 комп.

    На dial-up сме. И ми се иска много да забраня чрез файрлол или друг начин ако някой знае и би желал да ми помогне само интернета ми да излиза и да отива към комп. 2 да речем. Само на единият комп. да забраня интернета. Как става кажете примерно как да го направя за

    ZoneAlarm или

    Sygate

    Много ще съм ви благодарен за помощта. Пак казвам ако някой знае и друг начин нека ми обясни как става.

  2.  
     
  3. Gadget
    Guest
    #2

    Firewall

    Много неясно си писал... искаш да забраниш или да разрешиш нета само на единия комп?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    98
    #3

    Firewall

    Iskam da zabrania interneta SAMO na edinia computer.

  5. Gadget
    Guest
    #4

    Firewall

    Лесен вариант е на ТОЗИ компютър да сложиш firewall (без значение кой) и да му забраниш да използва Internet Explorer или съответния браузър, а по-добре да забраниш с правило използването на порт 80 Това с уговорката, че на PC-то ще работи малоумна секретарка, която разбира само от Word и Excel (да ме извинят засегнаните). Иначе всеки друг ще даде disable на firewall-a и ще има нет

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    98
    #5

    Firewall

    da ama ne e maloumna sekretarka. a si razbira no mislia da probvam.

    i si polzva negov internet. t.e. ima dial-up ama kato go dropi i tegli ot moq dokato vidi che go e dropilo i az prez tova vreme trqbva da vadq kabela. a e tupo taka i zatova shte probvam s tvoq nachin da zabranq port 80

  7. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #6

    Firewall

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Лесен вариант е на ТОЗИ компютър да сложиш firewall (без значение кой) и да му забраниш да използва Internet Explorer или съответния браузър, а по-добре да забраниш с правило използването на порт 80 Това с уговорката, че на PC-то ще работи малоумна секретарка, която разбира само от Word и Excel (да ме извинят засегнаните). Иначе всеки друг ще даде disable на firewall-a и ще има нет



    <div align="right">оргинално мнение на Gadget</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    ZoneAlarm има възможност да и се зададе парола и по такъв начин никой няма да може да променя настройките и/или да я изключва, разбира се освен човека въвел паролата. []

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    98
    #7

    Firewall

    abe toi ne iska da mu instalvam firewall. dali zonealarm ste pisne ako onzi trugne da polzva moiat internet i togava da go zabranq>?

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    163
    #8

    Firewall

    Ако не използваш Internet Connection Sharing а друг вид разпределяне на трафика става лесно. Повечето специализиран софтуер WinGate, WinProxy.. поддържат вътрешни файъруоли на които може да се указва тези и тези IP-та могат да използват връзката, тези и тези не могат. Sygate също имат такава програма която се инсталира на Gateway-a

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    98
    #9

    Firewall

    dobre de a kak da nastroia toia wingate ili drugoto?

    ili da recem kakto kaza sygate? ne mi e qsno kude da baram razbirah li?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. firewall
    От SET_time във форум Общ - софтуер
    Отговори: 11
    Последно: 14-05-08, 10:00
  2. firewall??!!
    От ilhanbg във форум Мрежи
    Отговори: 6
    Последно: 29-12-05, 21:08
  3. За MS Firewall
    От DEKAH във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 01-07-05, 17:31
  4. Firewall za XP
    От The Insane във форум Общ - софтуер
    Отговори: 11
    Последно: 02-03-05, 13:28
  5. * Firewall: Unable to find firewall address
    От RZA във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 21-08-03, 13:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе