Резултати от 1 до 14 от общо 14

Търся 5 портови QUBS switch спешно

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    14
    #1

    Търся 5 портови QUBS switch спешно

    Здравейте,

    Работя предимно с QUBS 5 портови, но ми се изчерпаха наличностите. Магазините от които пазарувам също нямат. Торнадо основния вносител също няма.

    Ако някои има информациа да ми пише, ще купя 30-40 бройки.

    Коледа е все пак и имаме много заявки за включване.







    Благодаря предварително

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    42
    #2

    Търся 5 портови QUBS switch спешно

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Здравейте,

    Работя предимно с QUBS 5 портови, но ми се изчерпаха наличностите. Магазините от които пазарувам също нямат. Торнадо основния вносител също няма.

    Ако някои има информациа да ми пише, ще купя 30-40 бройки.

    Коледа е все пак и имаме много заявки за включване.







    Благодаря предварително



    <div align="right">оргинално мнение на Nsitnov</div id="right">





    I az sam strashno dowolen ot tqh,no zamestnik sam nameril,towa s CANYON ot AISBIS ili LEADERT cenata e dobra i kacestotwoto systo za 1 godian samo edin pat e zabil na glawnoto mi trase kadeto minal sigurno 100 TB

    uspeh!!!

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    14
    #3

    Търся 5 портови QUBS switch спешно

    Мерси, за щастие намерих 10 бройки Qubs. Мисля да пробвам и тези за които ми казваш. Моля да ми дадеш малко инфо за тях - на какво разстояние държат 10 и 100Mbit, как са със захранването, колко портови са най-удачни и други интересни работи.






  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    42
    #4

    Търся 5 портови QUBS switch спешно

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Мерси, за щастие намерих 10 бройки Qubs. Мисля да пробвам и тези за които ми казваш. Моля да ми дадеш малко инфо за тях - на какво разстояние държат 10 и 100Mbit, как са със захранването, колко портови са най-удачни и други интересни работи.









    <div align="right">оргинално мнение на Nsitnov</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    HI,Az rabotq samo s cables PIRRELI FTP ne PVC a LILAV na cvqt koito ne gori,dawat mu 25 godini granciq malko po skap e ot bledena 48 st. metara,no wse pak s CANYON switch postignah 190 MEtra 30-40 MB ,a s SURECOM 808SX kam 20 MB/s,ima nqkakwi koito sa s wytresni zahranwaniq bili po stabilni ,no ne sam probwal i neznam! Opitai ste ostanesh dowolen, wzemi 1 5 ports i edin 8 ports

    Uspeh kaji mi ti nesto za QUBS az imam samo 1 8 POrts i sam dowolen ot nego no e slojne watre w pomestenie koeto ne e nacin da se testwa,dokato az ti kazwam u-wa koit osa testwani na ulicata pod dyjda,studa,jegata i konkurenciqta )


  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    14
    #5

    Търся 5 портови QUBS switch спешно

    Мерси за информацията.

    Аз работя предимно с QUBS 5 портиви. Имат страхотно захранване, с един адаптор храня по няколко switch-а на 200 метра. На 10Mbit имам линии на 180м, а на 100Мbit до 110м. Имам си и начин 1 порт да го правя на 10Мбит, ако ми трябват големи разстояния.

    Четох някъде наскоро, че пускали по едната двойка 60V ток и захранвали устройства на големи разстояния, но не ми е ясно как точно е схемата.

    Дано и аз съм бил полезен.


  7. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    279
    #6

    Търся 5 портови QUBS switch спешно

    Ето и от мен нещо полезно - 5-портовите QUBS = 5-портовите CANYON. Напълно еднакви платки, произведени на едно и също място. Сега търся още клонинги...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    42
    #7

    Търся 5 портови QUBS switch спешно

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Мерси за информацията.

    Аз работя предимно с QUBS 5 портиви. Имат страхотно захранване, с един адаптор храня по няколко switch-а на 200 метра. На 10Mbit имам линии на 180м, а на 100Мbit до 110м. Имам си и начин 1 порт да го правя на 10Мбит, ако ми трябват големи разстояния.

    Четох някъде наскоро, че пускали по едната двойка 60V ток и захранвали устройства на големи разстояния, но не ми е ясно как точно е схемата.

    Дано и аз съм бил полезен.





    <div align="right">оргинално мнение на Nsitnov</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    HI,интересно е как пускаш определн порт на 10 мб,а другите си оставят на 100?

    Аз намерих начин да се пусне 48 волта по мрейата и до 1-1,5 км може да захраниш всички у-ва по трасето! но трябва едно малко стабилизатерче да се сложи при всяко у-во (switch),дори ако нещо се случи че тока спре и тръгне внезапоно няма да забие благодарение на него, и струва само 15 лв. за покупка до 5 броя. за повече има остъпки,ако се навиеш да вземем да направим делчо,се обади тук в форума, УПСЕХ! Колега!!![][?]

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    265
    #8

    Търся 5 портови QUBS switch спешно

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Мерси за информацията.

    Имам си и начин 1 порт да го правя на 10Мбит, ако ми трябват големи разстояния.

    <div align="right">оргинално мнение на Nsitnov</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Кажи нещо по въпроса как го постигаш[?]

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    14
    #9

    Търся 5 портови QUBS switch спешно

    Кажи как точно е схемата за захранването с 60V. Какъв адаптор, по колко жички и т.н.

    И един много важен въпрос, как се оправяте с граъмотевиците? Аз на места набивам земни и от там към защитите на switch-овете, на други места където има хубава нула - от там взимам за земно. И какви защити ползвате. Ние си ги правим единички и четворки, изпитани във времето.[]



    Мерси[]

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    42
    #10

    Търся 5 портови QUBS switch спешно

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Кажи как точно е схемата за захранването с 60V. Какъв адаптор, по колко жички и т.н.

    И един много важен въпрос, как се оправяте с граъмотевиците? Аз на места набивам земни и от там към защитите на switch-овете, на други места където има хубава нула - от там взимам за земно. И какви защити ползвате. Ние си ги правим единички и четворки, изпитани във времето.[]



    Мерси[]



    <div align="right">оргинално мнение на Nsitnov</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    Здравей,ами зхранването е подбно на това което зарежда акумулатори,смао че е да е поне 48 волта нагоре, пускаш на кафявитте ( + ),на сините и масата ( - ),и така при всяка у-во си слагаш онези малки нещица коит описах по горе,коит осъответно намялват напрежението до 12 волта и погасяват пиковете ако се появят такваи,ами да ти кажа,несам заземил нито съоръжение,в началото кримпвах с екранирани RJ-taно ми горяха портовете постоянно после ги смених,защото по масата течеше голяма "разлика" в напреженията и от тогава нямам проблеми (да чукнем на дърво) кажи ми ти как си постигнал каде си ги заземил???

  13. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #11

    Търся 5 портови QUBS switch спешно

    Захранването в зависимост от устройството се прави много лесно. Хванете си някой младеж от МЕИ да ви покаже схемата при която се исползва импулсен стабилизатор. Без захранването чарковете струват от порядъка на 2-3 кинта. Един читав траф излиза 20-тина.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    265
    #12

    Търся 5 портови QUBS switch спешно

    Ами тo май аз сам ще се отгиворя на въпроса де [] явно Nsitnov го пази в строга тайна [}]



    ...та значи дава се 5-то краче на порта който искате да намалита на 10Мbps на маса.




  16. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    279
    #13

    Търся 5 портови QUBS switch спешно

    Пето ли? Сигурен ли си? Че то изобщо не играе...

  17. Novice
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1
    #14

    Търся 5 портови QUBS switch спешно

    в сайта на неомонтана има едни устройства дц-дц импулсни преобразуватели с мах входно 60в изходно напрежение от 7,5 до 12в 1А , имат закъснение при включване което се регулира с джъмпери " разбрах 4е когато е под напрежение джъмперите не трябва да се сменят !!" все още не сам ги пробвал как работят в полеви условия имах един брой но изгорях 4ипа по гореописания на4ин [:D], за гръмотевиците само заземяване даже и на носещите важета и слагане са протектори [:D]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Спешно!! Търся USB драйвер под NT4.0
    От g_velev във форум Windows
    Отговори: 13
    Последно: 04-12-07, 11:53
  2. Проблем с Wireless LAN QUBS..........
    От mmmm във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 02-05-04, 20:09
  3. много спешно търся URL ! ! !
    От smarty във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 19-01-04, 15:59
  4. REPOTEC?SURECOM?C-NET?QUBS? Кой е истинския SWITCH
    От EroucT във форум Мрежи
    Отговори: 31
    Последно: 24-10-03, 00:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе